Cienījamie "Atradnes" apmeklētāji!!!

15.01.2012.

Projekts ar nosaukumu "Atradne" pirms vairāk kā 2 mēnešiem tika radīts viena vienīga iemesla pēc, proti, saglabāt "Aisbergs.lv" materiālus, lai tie nepazustu, kad tas beigs savu darbību. Šis uzdevums ir izpildīts.
Pabeigts darbs pie "Aisberga" materiālu ievietošanas

Līdz ar Aisberga "ZET Valsts" materiālu ievietošanu pabeigts pirmais uzdevums, ko "Atradnes" veidotājs sev izvirzīja pirms nepilniem diviem mēnešiem - saglabāt Aisberga.lv materiālus. Vienīgā sadaļa, kura pagaidām atstāta tukša, ir "Savulaik Aisbergā dzēstie materiāli", kurus izskatīšu atsevišķi un lemšu par to ievietošanas lietderību.
Pirmais un galvenais "Atradnes" uzdevums ir izpildīts, un neatkarīgi no turpmākā šī resursa likteņa, kamēr "Atradnei" būs apmeklētāji, būs pieejami arī visi "Aisberga" savāktie materiāli. Ja apmeklētāju kāda iemesla pēc vairs nebūs, tad arī "Atradne" beigs savu eksistenci. Katrā ziņā "Aisberga" savākto materiālu jau ir pietiekami daudz, lai jebkura domājoša persona atrastu atbildes uz sev svarīgiem jautājumiem.
Kopumā "Aisberga" arhīvā pieejami 579 raksti. Tāpat ir pieejamas "Aisberga" Lejupielādes


No 3. janvāra, "Atradnes" jaunumiem varēs sekot arī plaši pazīstamajā sociālajā tīklā "Twitter".


"Atradnei" ir izveidots arī atsevišķs Videokanāls, kur jau pāris nedēļas ir iespējams apskatīt jaunākos videomateriālusPieteikšanās

Informaģentūra
TAUTASFORUMS
INFOWARS
ABOVE TOP SECRET
NATURALNEWS
GLOBALRESEARCH
DRUDGE REPORT
ECOCOLLAPS
PLANETA-MOJA
EARTH CHRONICLES
Statistika