Sākums » Raksti » Atradnes raksti » Arhīvs

Uzkāpšana Olimpa kalnā: skats no virsotnes.

Kas ir Olimps? Kalni ar šādu nosaukumu atrodas vairākos pasaules nostūros. Pats pazīstamākais no tiem ir Olimpa kalns Grieķijā. Senajos mītos ir teikts, ka Olimpā dzīvojuši dievi un no šā kalna vērojuši cilvēkus un to darbus. Tikai varoņi ir varējuši uzkāpt šai kalnā. Mūsdienās Olimps ir kļuvis par sugas vārdu. Cilvēki, kuri ir spējuši sasniegt savas darbības/nodarbošanās virsotnes – tēlaini izsakoties – uzkāpj Olimpā. Jaunrades/daiļrades virsotne ir Olimps. Paši augstākie sasniegumi sportā – uzvara Olimpiskajās spēlēs. Cilvēki tiecas pēc Olimpa virsotnēm, lai kļūtu nemirstīgi, tādi paši kā dievi.

Šo seno mītu jēga ir sekojoša: katrs cilvēks var sasniegt savu personisko Olimpu, paaugstinot, paceļot savas domas (domāšanu) un savu apziņu līdz dievišķās domas (domāšanas) līmenim. Domāt kā Dievam – nozīmē, redzēt pasauli kā vienotu veselumu. No virsotnes paveras visaptverošs skats, no lejas var redzēt tikai nelielus fragmentus un cilvēks naivi uzskata, ka viss pārējais uz viņu neattiecas. Nelgas! Redzēt pasaules ainavu kā vienotu veselumu – tas arī ir cilvēka apziņas Olimps. Patreizējā vēsturiskajā brīdī cilvēce tiek aicināta tieši uz to – pāriet no duālā  pasaules uzskata (kategorijas: labi-slikti, draugs-ienaidnieks, mans-tavs utm.) uz vienotā veseluma – jauno – pasaules uzskatu. Materiālā apziņa ir duāla, garīgā – tāda nav. No sadalīšanas uz vienotu veselumu, tai skaitā savā apziņā/domāšanā, lūk, cilvēku galvenais uzdevums patreizējā vēsturiskā brīdī! Olimps, simboliski runājot, ir vienotā veseluma, dievišķā apziņa. Šeit cilvēkam var palīdzēt sakrālā ģeometrija un skaitļi.

Olimpa gaisma izplatās atbilstoši mūsu apziņas gaismai (garīgās attīstības līmenim). Enerģija seko domai. Paaugstiniet savu saprātīgumu un Jūs sasniegsiet Olimpu. Tikai Jūsu saprātīgums, skats uz patreizējiem notikumiem no visaugstākā skatu punkta (no Garīgā plāna) dos iespēju redzēt, ka viss esošais ir Dievs. Lai veiktu varoņdarbu, vispirms ir jāpārvar šķēršļi (Hērakla piemērs). Bez negatīvā nav arī pozitīvā un otrādi. Tumsa atkāpjas tikai tad, kad atnāk gaisma. Jūsu apziņas gaisma neitralizē negatīvo Zemes mentālajā plānā. Viss, kas notiek fiziskajā/Zemes plānā, ir cilvēka domas rezultāts. Zemes mentālajā plānā ir sakrājusies milzīga cilvēku negatīvo domu kapsēta. Šīs domformas ir sapītas šaušalīgos mezglos un tās var atšķetināt tikai paši cilvēki. Kā to izdarīt?

 Cilvēkam ir jāsāk domāt kā Dievam, tāpēc, ka cilvēks ir Dieva nemirstīgā daļa, kas paslēpta cilvēka apziņā. Dievs ir nemirstīgs, tātad – tāds ir arī cilvēks, bet tā nav miesa, bet gan dievišķās apziņas dzirksts, kas tajā atrodas. Dzirksts ir spējīga iedegt uguni, bet uguns dod gaismu un siltumu. Gaisma personificē prātu/apziņu, bet siltums – sirdi. Uguns savā augstākajā izpausmē simbolizē prāta un sirds savienību, mīlestības  un gudrības savienību. Bet uguns var arī visu sadedzināt, ja prāts nav vērsts uz augstiem/patiesiem/garīgiem ideāliem un sirds ir aizvērta mīlestībai pret tuvāko (tai skaitā žēlsirdības spējai).

Diemžēl cilvēki vairāk izpauž kara uguni (kā būtu vērtējams tas fakts, ka ASV militārais budžets ir lielāks nekā visām pārējām pasaules valstīm kopā esot!), nevis prāta un sirds uguni. Kad tiek iedegta olimpiskā uguns, tiek pārtraukti visi kari (Gruzijas - Abhāzijas karš Ķīnas olimpiādes laikā 2008.gadā), tādi ir spēles noteikumi un nelaime tiem, kas šos noteikumus nesaprot un nepieņem (kā būtu komentējamas žurnālista S.Semjonova savulaik  kanālā TV 7 izteiktās murgainās runas ar aicinājumu boikotēt Soču (?!) olimpiskās spēles). Olimpa Dievi agru vai vēlu, bet īstajā laikā sodīs pārkāpējus. Cēlonis vienmēr rada sekas un samaksa par izdarīto ļaunumu ir nenovēršama. Tie, kas veic varoņdarbus cilvēces labā, kļūst nemirstīgi un garā paceļas Olimpa kalnā. Tie, kas apzināti dara ļaunu, kā nezāles tiks izmesti mēslainē. Katrai dzīvei ir sava jēga.

Patreizējā vēstures brīdī visi cilvēki atrodas izvēles priekšā, tēlaini izsakoties, stāv uz robežas starp Garu un Matēriju. Šobrīd cilvēce izvēlas, kurā virzienā vērst savu skatienu un domas – Gara virzienā vai pretēji tam. No šā brīža izvēlas ir atkarīga mūsu nākotne un tās attīstības scenārijs. Katram no mums stāv priekšā simboliska uzkāpšana Olimpa kalnā. Sasprindziniet savu domāšanu, tas ir Jūsu personiskais Olimps! Uzkāpšana Olimpā – tā ir Jūsu garīgās apziņas uzvara. Garīgās apziņas režģis Zemes/pasaules mērogā pilnībā tiks radīts 12.12.12. (papildus skat.Kraiona grāmatas). 11.11.11. pavēra katram no mums iespēju uzkāp šai Olimpa kalnā (katrā gadā ir vairākas spēka dienas, tādas kā Pavasara un Rudens saulgrieži un Vasaras un Ziemas saulstāvji, un vēl viena diena, kad trīskāršojas datums, izmantojiet tās pozitīvi!). Tie, kas lasa šīs rindas, ir gatavi šai simboliskajai, garīgai uzkāpšanai Olimpa kalnā.

 2012. ir brīnumu gads. Jā, tas būs grūts, bet Jums būs iespēja justies kā mazam bērnam, kurš nemitīgi vēlas iepazīt apkārtējo pasauli, ticot labajam un brīnumam uz šīs Zemes. Steidzieties darīt labo un pasaule obligāti pievērsīs Jums savu skatu un Jūs saredzēsiet tās smaidu. Esiet brīnumdari! Biežāk smaidiet un nebaidieties. Apokalipses nebūs! 2012. ir lielo pārmaiņu gads. Nebaidieties tās – viss notiek uz labu.


no vrata11.ru

tulkojums, komentārs: numerologs@inbox.lv

Kategorija: Arhīvs | Pievienoja: Janis_A (13.Mar.2012)
Skatījumu skaits: 1410
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Pieteikšanās

Informaģentūra
TAUTASFORUMS
INFOWARS
ABOVE TOP SECRET
NATURALNEWS
GLOBALRESEARCH
DRUDGE REPORT
ECOCOLLAPS
PLANETA-MOJA
EARTH CHRONICLES
Statistika