Sākums » Raksti » Atradnes raksti » Arhīvs

"Noslēpums" kā reliģija


"Noslēpums" kā reliģija


Reti kurš no mums piekritīs, ka viņa politisko pārliecību veidos korporatīvie masu mēdiji. Taču arī internets ir bāztin piebāzts ar korporatīvo masu mēdiju piāristiem un valdības aģentiem, kas formē sabiedrības viedokli. Tādēļ nepieciešams saglabāt modrību, lai nenonāktu uz maldu ceļa

Iespējams, ka Jūs esat redzējuši filmu „Secret” vai lasījuši šo grāmatu. Mani paziņas atsūtīja dažas atsauces, kuras apskatot ievēroju, ka tās piepildītas ar viltus loģiku, kas pārsniedz  vienkārši  kļūdainas koncepcijas robežas. Šoreiz kāds man atsūtīja audio sēriju „Jūsu vēlmes ir jūsu komandas”, kas pēc būtības ir tas pats „Secret”, tikai ietērpts vēl sazvērnieciskāk, ar atsaucēm uz slepenajām biedrībām un elites mērķiem, bet būtībā ar to pašu ideoloģisko saturu.

„Pievilkšanās likuma” priekšnoteikums nosaka, ka viss, ko jūs vēlaties savās domās, realizēsies arī dzīvē. Runa nav tikai par cilvēka psiholoģisko noskaņojumu, kas ietekmē cilvēka dzīvi, veselību, to, kā viņu uztver apkārtējie. Ideja ir daudz plašāka, un ietiecas māņticības, okultisma un maģijas jomā. Ar kaut  kādu kosmisku spēku palīdzību  jūsu smadzeņu vizualizētās vēlmes kļūs par realitāti, materializēsies.
Tas tiek attiecināts uz visiem dzīves aspektiem un it kā nejaušiem notikumiem.
Jūs neesat miljardieris? Tas tikai tāpēc, ka neesat pietiekami vizualizējis.
Jums izkrīt mati? Acīmredzot esat par pārāk daudz uztraucies un esat vizualizējis plikpaurību. Vēzis? Tā atkal ir jūsu paša vaina. Meteorīts nokrita no debesīm un sagrāva jūsu māju? Tas tāpēc, ka realizējās jūsu negatīvais noskaņojums.

Nav iespējams pārvērtēt pozitīva noskaņojuma nozīmi. Pašpārliecinātībai un autoritātei mūsdienu pasaulē ir svarīga nozīme – kurš gan ar jums gribēs strādāt vai draudzēties, ja jūs paši sevi uzskatāt par tā necienīgiem.

Tomēr godīgi jāatzīst, ka ar cenšanos ir par maz. Pasaule negriežas ap mums. Nabadzībā dzimis cilvēks ar 75 ballu intelekta koeficientu, turklāt kurš bērnībā indējies ar svinu un dzīvsudrabu, nekļūs par miljardieri , lai arī kā necenstos vizualizēt. Tādi paraugi kā Forests Gamps ir tikai kino stāsti.
„Pievilkšanās likums” ir elites dzīves uztveres ieviestā viltus pārliecība, ka pie visa savā dzīvē vainīgs esi tikai tu pats. Un attiecīgi „augšas” savu bagātību un varu ir nopelnījušas ar labu „vizualizēšanas” spēju.  

Viens no elites pārsteidzošās finanšu veiksmes iemesliem un iespējām ir viņu paaudzēs radītā finanšu afēra – „frakciju rezervju sistēma”, kuru tie izmantoja zemāku šķiru paverdzināšanai. Šķiru privilēģija ir sevi atražojoša sistēma. Daļēji tāpēc, ka bērnu vecāku un to bērnu pilnvērtīgas pārtikas nepietiekamība ietekmē bērnu intelektu. 
Protams, ka arī izņēmumi, bet kopumā sistēma uztur robežas starp sociālajiem slāņiem, un „dzimtcilvēkam” ir ļoti grūti pacelties līdz „muižkunga” līmenim.
Valdošās elites galvenā prioritāte ir varas saglabāšana ģimenes lokā. Kaut arī nelielai procenta daļiņai izdodas tikt pie varas un bagātības, vairumam tas nav iespējams.

Tas tad arī ir īstais noslēpums („Secret”). Elitēm vara pieder tādēļ, ka tā tika viņām iedota, nevis tādēļ, ka tās vizualizēja varu ar kaut kāda burvju „noslēpuma” palīdzību.
Mūs ir paverdzinājusi finanšu sistēma, kura tika radīta speciāli šim mērķim, bet nevis tāpēc, ka mēs būtu vizualizējuši paverdzināšanu vai nepietiekami vizualizējuši savu brīvību.

Tādēļ tā vietā, lai vainotu sevi iztēles trūkumā, vizualizējiet lūk ko: uzcītīgu darbu, pašdisciplīnu, pozitīvu noskaņojumu, un turpiniet cīnīties par savu un savu bērnu brīvību.

 „Kā atpazīt dezinformāciju, jeb septiņas „makaronu karināšanas” pazīmes:

-          Viss, kas interneta portālos paslēpts aiz nebeidzama skrollinga  (satura rullēšana; piem. mixednews), un  nesniedz skaidru sapratni, var izrādīties dezinformācija, vai mēģinājums kaut ko „ieborēt” .

-          Esiet skeptiski pret visu, kas pretendē uz patiesības statusu, un pievērsiet uzmanību saturam. Fakti un loģika liecinās paši par sevi.

-          Atkārtošana ir galvenā apziņas kontroles metode. Tūkstoškārtīga atkārtošana melus nepadarīs par patiesību.

-          Ja kāds jūs izsmej par pārlieku skepticismu, esiet vēl skeptiskāks. Nav nekādas vajadzības uzbrukt ar jēgu apveltītai loģikai, lai to saprastu.

-          Žurku inde 99 procentos gadījumu ir garšīga.

-          Eksperimentam jābūt atkārtojamam. Pierādījums nekļūs par pierādījumu kamēr paši neieraudzīsiet, neizdzirdēsiet, nepataustīsiet, neizlasīsiet.

-          Ar neuzticību jāuzņem žurnālistika, kas nenorāda atsauces.


(tulkojums - v_t)

Kategorija: Arhīvs | Pievienoja: Janis_A (10.Dec.2011)
Skatījumu skaits: 730 | Komentāri: 1
Komentāru kopskaits: 1
0 Spam
1 Kundalini  
Ne par doto tēmu - kaut autors atbalsta viedokli, ka "Secret" ir maigi izsakoties - "amerikāņu masu industrijas produkts" - lai nopelnītu.
*************************************************************************
JOGAS MEDICĪNAS CENTRS Internetā.

Sahadža-Jogas Meditācija, Shri Mataji Nirmala Devi mācība, kurā cilvēks var salīdzinoši viegli saņemt "jogas stāvokli" , "savienību (ar Dievišķo)" , nepraktizējot askētismu, nepametot sabiedrību - izplatās pasaulē no 70-to gadu sākuma dažādos veidos.

Viens no šiem veidiem ir - veselības uzlabošana, sahadža-jogas dažādu metodiku izmantošana slimību ārstēšanā.
Latvijā no 2011.gada nogales tiek palaists jauns saits - veltīts sahadža jogas medicīnai, kuras pamatā ir pašrealizācijas saņemšana, meditācijas praktizēšana, palīgmetodikas organisma atveseļošanai un atjaunošanai.

LAIPNI LŪDZAM !!!

zdorovje.weebly.com

Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Pieteikšanās

Informaģentūra
TAUTASFORUMS
INFOWARS
ABOVE TOP SECRET
NATURALNEWS
GLOBALRESEARCH
DRUDGE REPORT
ECOCOLLAPS
PLANETA-MOJA
EARTH CHRONICLES
Statistika