Sākums » Raksti » Atradnes raksti » Arhīvs

Lībijas iedzīvotājus aicina nolikt ieročus


Lībijas iedzīvotājus aicina nolikt ieročus

 

Tripole (06.12.2011). Rietumvalstu izsludinātā Lībijas valdība otrdien devusi divas nedēļas laika tiem, kas izrāda bruņotu pretestību, lai atstātu Tripoli vai noliktu ieročus.

"Rīt plkst.16.30 Mocekļu laukumā notiks publiska demonstrācija, lai atbalstītu (..) iniciatīvu par Tripoles attīrīšanu no ieročiem un nevajadzīgas kaujinieku klātbūtnes," teikts izsludinātā Lībijas pagaidu premjerministra Abdelrahima al Kiba (Abdelrahim el Kiba) izdotajā paziņojumā.

"Sagaidāms, ka demonstrācijas pieņemsies spēkā katru dienu līdz 20.decembrim. Tajā dienā, ja kaujinieki nebūs pametuši pilsētu, Tripoles sabiedrība un valdība slēgs satiksmi visā pilsētā," teikts paziņojumā.

Vēršoties plašumā cīņām pret ārvalstu iebrucējiem un to organizētām bandām, Tripolē ieradās bruņoti iedzīvotāji no daudzām Lībijas pilsētām, un daļa no viņiem joprojām uzturas galvaspilsētā.

Atgādinām, ka Muammars Kadafi, sekojot savai trešā ceļa tiešās demokrātijas teorijai, izformēja armiju un izdalīja ieročus iedzīvotājiem, kas ārvalstu iebrukumu brīdī deva iespēju pretoties un kas joprojām traucē Rietumvalstu izsludinātajiem vadītājiem pārņemt varu valstī.

 

Avots:

http://www.leta.lv/lat/news/world/?id=FECAD8C6-9F3F-4105-8B0E-A09EB850C152

 

Informācijas aģentūra

/07.12.2011/

http://infoagentura.wordpress.com/

Kategorija: Arhīvs | Pievienoja: Janis_A (07.Dec.2011)
Skatījumu skaits: 934
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Statistika