Sākums » Raksti » Atradnes raksti » Arhīvs

“Latviskas Latvijas” vīruss – valsts stūrakmens vai kapakmens?


"Latviskas Latvijas” vīruss – valsts stūrakmens vai kapakmens?


 

Ar ko beidzās "arābu pavasaris” – šis twitter revolūciju seriāls bez skaidras vadības, bez jebkādiem mērķiem un programmas? Ar to, ka tika sagrautas vairāk vai mazāk suverēnas valstis un to vietā pašlaik tiek dibināti asiņaini koloniāli režīmi, kuri savu pastāvēšanu balsta uz ASV sabiedrotās Sauda Arābijas vahabītu laboratorijās sintezētas islama fundamentālisma versijas. Šo valstu resursi atkal tiek nodoti Rietumu korporāciju izlaupīšanai, tiek pārtraukti un sagrauti iesāktie attīstības projekti, valstīs ierodas SVF, PB un līdzīgas misijas, kuru mērķis ir šīs tautas atkal nospiest koloniālisma, neaprakstāmas nabadzības un analfabētisma jūgā. Šo valstu teritorijās tiek gatavotas līdz zobiem apbruņotas teroristu un diversantu vienības, kuras islama un Allaha vārdā palīdz Rietumu kolonizatoriem atkarot tās musulmaņu teritorijas un valstis, kuras vēl nav padevušās Jaunajai pasaules kārtībai: pirmkārt jau kristietības šūpuli Sīriju un nepakļāvīgo Irānu, kā arī citas musulmaņu apdzīvotās teritorijas, vienlaikus destabilizējot arī valstis ar musulmaņu kopienām, kā Ķīnu un Krieviju.

 

Minētajai islama fundamentālisma versijai ir maz kopēja ar tradicionālo islamu un musulmaņu tautu interesēm. Līdz nepazīšanai vienkāršotu un sakropļotu islama versiju šie kolonizatoru pakalpiņi izmanto, lai sagrautu tradicionālo musulmaņu dzīvesveidu, iznīdētu islama civilizācijas saknes, vēsturisko kultūras mantojumu un sociālās saites, lai no teritorijām izdzītu citu reliģiju kopienas (kristīgos koptus no Ēģiptes, Irākas un Sīrijas kristiešus), lai Allaha vārdā nogalinātu vai apklusinātu citādi domājošos musulmaņus, lai Rietumu kolonizatoru interesēs eksportētu revolūcijas, savā ceļā sagraujot neskaitāmas valstis. Islama fundamentālisms kalpo kā apziņas vīruss un Rietumu koloniālisma instruments – šariats koloniālisma kalpībā. Tāds ir šis ASV, Lielbritānijas un Francijas smadzeņu centros izstrādātais pasaules paverdzināšanas projekts. Angļu valodā lasošie ar šā projekta detaļām var iepazīties James Corbett, Michel Chossudovsky, Mahdi Darius Nazemroaya, William Engdahl, Webster Tarpley un citos līdzīgos pētījumos, kuri atrodami internetā.

 

Kāpēc es rakstu sāku ar "arābu pavasari”? Tāpēc, ka Latvijā vērojami līdzīgi procesi. Protams, sekularizētajā Latvijas sabiedrībā nav iespējams reliģiskā fundamentālisma vīruss (kā, piemēram, evanģēlisko kristiešu fundamentālisms ASV), bet ir iespējams etniska fundamentālisma vīruss.

 

Tie, kuri 20 gadus to vien darījuši, kā iztirgojuši Latvijas nacionālās intereses un mūsu resursus, par šo nodevību no kolonizatoriem saņemot komisijas naudu un iedomātu starptautisku prestižu, nu ir nonākuši dilemmas priekšā. Latvija ir ievilināta nesamaksājamu parādu verdzībā, un nu ir jāpārdod pēdējais, kas vēl palicis no Latvijas valsts un sapņa par Latvijas valsti, kurā mēs paši būtu gan saimnieki, gan arāji. Nu šo nacionālās nodevības aktu vairs nav iespējams noslēpt un argumentēti attaisnot. Viss, kam 20 gadus esam ticējuši un cerējuši, izrādījies vien krāsaini ilūziju burbuļi, un tuvojas Patiesības stunda.

 

Lai novērstu uzmanību no šās skaudrās realitātes un iegūtu laiku pēdējo Latvijas resursu izpārdošanai, režīmam kalpojošie dvēseļu inženieri un aģenti-provokatori palaiduši "latviskās Latvijas” ideoloģisko vīrusu – islama fundamentālisma latvisko versiju.

 

Kāpēc es to nosaucu par apziņas vīrusu? Tāpēc, ka tas vismaz sākotnēji neprasa nekādu garīgo vai fizisko piepūli, radošo enerģiju vai atbildību. Viss, kas jādara, ir nemitīgi jāatkārto "latviskas Latvijas” mantra, vaina par katastrofālās politikas sekām bez domāšanas jāuzveļ cittautiešiem un jāmeklē nodevēji savā tautā. Nodevēji šajā primitīvajā shēmā ir tie, kas neiekļaujas mantras atkārtotāju vienbalsīgajā korī, tie, kuri ceļ trauksmi par Latvijas valsts mērķtiecīgo iznīcināšanu, atgādina par valsts un tautas interesēm un iespēju celt savu valsti. Visi, kas nepiekrīt režīma politikai (Latvijas izpārdošanai un iedzīvotāju izdzīšanai trimdā), tiek ērti ierakstīti Maskavas aģentu rindās. Tātad radīts neizsmeļams ienaidnieka tēls un nosprausta sarkanā līnija: kas nav ar mums, tas ir pret mums. Atliek vien veidot melnos sarakstus un no šiem traucējošajiem elementiem atbrīvoties.

 

Interesanti, ka lielākā daļa "latviskās Latvijas” sludinātāju internetā paši nav apguvuši pat latviešu valodu un savu mantru izplata kroplīgās frāzēs un kaut kādā noplicinātā jaunvalodā. Šīs digitalizētās "zelta jaunatnes” intelekta līmenis, ja par tādu var vispār runāt, neatbilst pat mūsu degradētās izglītības sistēmas 4. pamatskolas klases prasībām. Jo mantru jau var iemācīties pat papagailis.

 

Tātad latviešiem tiek piedāvāts nīst cittautiešus (internetā Gardas meitenes jau rēķina masveida deportācijām nepieciešamo vagonu skaitu), lamāt Maskavu un meklēt slēptos nodevējus savās rindās. Par Latvijas valsts nākotni latviešiem nav jādomā, nav jākritizē koloniālās administrācijas politika, nav jāprotestē, nav jāorganizējas, nav jāuztraucas par demogrāfisko katastrofu, masveida Latvijas cilvēku izbraukšanu, jaunatnes bezdarbu un atkarību epidēmiju, pēdējo uzņēmumu izpārdošanu, ārvalstu banku kriminālo reketu, SVF, Vašingtonas un Briseles diktātu, Latvijas tautsaimniecības atjaunošanu, gatavošanos nākamajam globālās depresijas vilnim, draudošā bada novēršanu utt. Nekas nav jādara, tikai nepārtraukti jāatkārto mantra par "latvisku Latviju”.

 

Neprasiet par "latviskas Latvijas” vīziju, mērķiem, programmu. Tādas, protams, nav, jo tā ir tikai mantra un garīga terora ierocis, kuru ar laiku var izmantot arī fiziskam teroram pret tiem, kam vēl dārga Latvija un tās tauta.

 

Ir izgudrots arī otrs lozungs: "Latvijas valsts stūrakmens ir latviešu valoda”. Bet ja valsts ir izpārdota un atdota citiem, vai šis stūrakmens nepārtop par kapakmeni?

 

Nenovērtēsim šo apziņas vīrusu par zemu. Vīrusiem ir īpašība izplatīties, vīrusi nes infekciju un nāvi. It sevišķi šis vīruss bīstams ilgus gadus mānītā, propagandas apstrādātā, dezorientētā, aplaupītā, nabadzībā iedzītā sabiedrībā, kura nospiesta maģiskās apziņas līmenī, tāpēc ir atvērta primitīviem risinājumiem un raganu medību vilinājumiem.

 

Tas ir pavisam nopietni un nāvīgi bīstami. Esiet gatavi un stipriniet savu patriotisko imunitāti pret provokatoru izplatītiem vīrusiem. Alternatīva ir uzņemties aktīvu atbildību par Latvijas un tās tautas nākotni.

 

Jānis Kučinskis

/18.12.2011/

Avots:  http://www.diena.lv/blogs/janis-kucinskis

Kategorija: Arhīvs | Pievienoja: Janis_A (19.Dec.2011)
Skatījumu skaits: 594 | Komentāri: 1
Komentāru kopskaits: 1
0 Spam
1 juris-p  
«Зачем американцам 500 000 пластиковых гробов?» (“Kādēļ amerikāņiem 500 000 plastikāta zārku?
http://earth-chronicles.ru/news/2011-12-19-13718

Varbūt arī mums, lai novērstu apkārtējās vides piesārņošanu, pārņemt pašas demokrātiskākās valsts pieredzi?

Juris P.

Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Pieteikšanās

Informaģentūra
TAUTASFORUMS
INFOWARS
ABOVE TOP SECRET
NATURALNEWS
GLOBALRESEARCH
DRUDGE REPORT
ECOCOLLAPS
PLANETA-MOJA
EARTH CHRONICLES
Statistika