Sākums » Raksti » Atradnes raksti » Arhīvs

Kas patiesībā notiek Sīrijā


Pagājušā gada beigās (28.12.2011) Krievijas TV pārraidīja sižetu par notikumiem Sīrijā, kurā notikumi tiek parādīti pilnīgi savādāk kā Rietumu plašsaziņas līdzekļos. http://www.youtube.com/watch?v=dzf0VClayH0&

Krievijas TV sižets vēsta par to, ka Sīrijā nenotiek iedzīvotāju sacelšanās pret varasiestādēm, bet gan notiek labi organizēta iedzīvotāju kūdīšana uz nemieriem un Sīrijas armijas cīņa ar bruņotu diversantu grupām, kas visa cita starpā veic arī nežēlīgus noziegumus pret civiliedzīvotājiem, ko Rietumu plašsaziņas līdzekļi un pseidostarptautiskās organizācijas pieraksta Sīrijas varasiestādēm. Nemiernieki pastrādātās slepkavības, filmē un liek internetā.

Rietumu plašsaziņas līdzekļi ziņas vilto. Tiek izmantota Lībijā atstrādātas ziņu viltošanas tehnoloģijas, tikai daudz zemākā kvalitātē. Galvenais ziņu lietotājs un kūdītājs pret Sīriju ir kanāls Al Jazzira. Ziņas tiek viltotas pat tik tālu, ka par nogalinātiem tiek pasludināti dzīvi cilvēki, konstatēts pat gadījums, kad "nogalināto” civiliedzīvotāju vārdi tiek izvēlēti no telefongrāmatas.

Atgādinām, ka jau vairākus mēnešus NATO specdienesti organizē diversijas operācijas Sīrijā ar mērķi gāzt esošo valsts varu, bet Rietumu plašsaziņas līdzekļi atbalsta šo specoperāciju ar tendenciozu notikumu atspoguļošanu un klaju ziņu viltošanu. Rietumu presē Sīrijas varasiestāžu sniegtā informācija ne tikai netiek ņemta vērā un tiek noklusēta, bet tā pat tiek cenzēta (jau tika ziņots, ka Facebook slēdza Sīrijas TV profilu, kurā tā bija izvietojusi materiālu, kas uzskatāmi parāda Rietumu preses melīgās un manipulatīvās metodes, līdz nepazīšanai pārveidojot Sīrijas prezidenta Bašara al Asada interviju).

 

Avots:

http://atradne.ucoz.lv

http://www.vesti.ru/videos?vid=387142

http://www.youtube.com/watch?v=dzf0VClayH0&

 

Informācijas aģentūra

/08.01.2012/

http://infoagentura.wordpress.com/

Kategorija: Arhīvs | Pievienoja: Janis_A (09.Jan.2012)
Skatījumu skaits: 686
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Pieteikšanās

Informaģentūra
TAUTASFORUMS
INFOWARS
ABOVE TOP SECRET
NATURALNEWS
GLOBALRESEARCH
DRUDGE REPORT
ECOCOLLAPS
PLANETA-MOJA
EARTH CHRONICLES
Statistika