Sākums » Raksti » Atradnes raksti » Arhīvs

Iestājoties eirozonā, Latvija bankrotētu; bankrots sagaida arī Igauniju

Iestājoties eirozonā, Latvija bankrotētu, jo tā ir nabadzīga perifērija, uzskata uzņēmējs un ekonomists Jānis Ošlejs.

Intervijā žurnāla «Ir» speciālizlaidumam viņš skaidro, ka Latvijai ar eiro ieviešanu vajadzētu nogaidīt un ieviest to tikai tad, kad tiek izveidotas Eiropas Savienotās Valstis.

«Ja iestājaties tādā naudas savienībām kurā nav metožu, kā palielināt ekonomiku krīzes laikā, jūs nonākat apburtajā lokā. Visas valstis, kas nabadzīgas iestājās eirozonā, tagad ir bankrotējušas, pilnīgi visas. Nav neviena nabadzīga perifērijas valsts, kura eirozonā būtu pabijusi pietiekami ilgu laiku un nebūtu bankrotējusi,» norāda Ošlejs.

Eiro Latvijā ir jāievieš tad, «kad ir Eiropas Savienotās Valstis. Kamēr nav, varam pagaidīt, šo taktiku principā izvēlējušās visas valstis, kuras patlaban nav eirozonā, izņemot Latviju. Tās neatsakās no līguma, bet izvēlas nogaidīt,» atzīmē Ošlejs.

Ošlejs uzskata, ka arī Igaunijas neizbēgams liktenis ir bankrots.

«Agrāk vai vēlāk - jā, jo arī Igaunija ir tehnoloģiski mazattīstīta valsts, neraugoties uz pāris veiksmes stāstiem, piemēram, «Skype». Es neredzu, kā tā varētu nepiedzīvot pārējo Eiropas perifērijas valstu likteni, jo nedomāju, ka Igaunija ir īpaši izcilāka kā Portugāle, Spānija vai Īrija,» tā Ošlejs.

Avots: http://www.apollo.lv/portal/news/articles/263242
Kategorija: Arhīvs | Pievienoja: Janis_A (29.Jan.2012)
Skatījumu skaits: 1439 | Komentāri: 3
Komentāru kopskaits: 3
0 Spam
3 Sourav  
Dzīve ievieš savas korekcijas,- cilvēki paklīduši, kur karuis. Daži aizbraukuši ārpus Latvijas laimi meklēt, dažiem tā bija tikai īslaicīga aizraušanās. Viss mainās Par patreizējo stāvokli negribētu piekrist. Viss ir atkarīgs no tā, pēc kādiem kritērijiem notiek vērtēšana. Iespējams, ka tiek mazāk braukts uz starptautiskām sacensībām, iespējams, ka publicitāte ir mazāka (ja runājam par sportisko virzienu). Personiski es sportisko virzienu vērtēju ļoti kritiski, jo tam nav nekāda sakara ar personības iekšēju pilnveidošanos. Priecājos, ka aktīvāk sākuši darboties Kristapa Streiča bijušie skolnieki Gints Trēziņš Valmierā, Volfgangs Vinters Rīgā. Patreiz notiek zināšanu uzkrāšana un es domāju, ka tuvākajā laikā notiks kvantitatīvs un kvalitatīvs lēciens šai sakarā. Nevajadzētu aizmirst arī to, ka sakarā ar Ķīnas uzņēmēju lielo interesi par Latvijas biznesa vidi, šeit noteikti pārcelsies kāds cilvēks, kas būs trenējies ušu Ķīnā un vēlēsies to turpināt mācīt šeit. Bet arī šeit būs atklāts jautājums par to, cik šis ušu būs tuvs patiesajai Tradīcijai un būs vērsts uz cilvēka kā personības, bet nevis kā sporta čempiona izveidi

0 Spam
2 Edvins  
Ošlejs gudrs vīrs!
Par nožēlošanu valdības vīri ir tikai partokrāti, kurus regulē Latvijai sveši spēki!

Jautājums: Kāpēc tik sarežģīti ievietot komentārus?!

0 Spam
1 Juris P.  
Jautājums: «Kam pieder pasaulē lielākie ragi?»
http://planeta.moy.su/blog/komu_prinadlezhat_samye_bolshie_v_mire_roga/2012-01-26-13475

Domāju, ka pareizā atbilde ir: "Latvijai"...

Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Pieteikšanās

Informaģentūra
TAUTASFORUMS
INFOWARS
ABOVE TOP SECRET
NATURALNEWS
GLOBALRESEARCH
DRUDGE REPORT
ECOCOLLAPS
PLANETA-MOJA
EARTH CHRONICLES
Statistika