Sākums » Raksti » Atradnes raksti » Arhīvs

Divi tūkstoši divpadsmitais gads. Skaitļa 2012. vibrācijas.


Divi tūkstoši divpadsmitais gads. Skaitļa 2012. vibrācijas.

 Senatnē skaitļus uzskatīja par dievišķās kārtības principiem, par maģiskām atslēgām kosmosa harmonijas izzināšanai. Lielākie senatnes matemātiķi un filozofi uzskatīja, ka skaitļi ļauj parādīt pasaules (kosmosa) uzbūves principus un izsaka laika un telpas likumus. Pāra un nepāra skaitļu mijiedarbībā sengrieķu filozofs Pitagors saskatīja kosmosa universālo vienības principu. Viņš deklarēja, ka pasaulē visas lietas ir izsakāmas skaitļos. Sengrieķu dzejnieks Eshils poēmā „Prometejs” saka: „Es (Prometejs) iemācīju cilvēkiem pirmo no visām zinībām – mācību par skaitļiem”.

Indusi skaitļus uzskatīja par materiālās pasaules (visuma) pamatu, viņu svētais skaitlis bija 108. Acteki un maiji katru no savām dievībām pielīdzināja kādam noteiktam skaitlim. Skaitļu principi tika izmantoti gan mūzikā, gan poēzijā, arhitektūrā un mākslā. Senatnes un mūsdienu kabalisti katru sava alfabēta burtu saistīja ar noteiktu skaitli un ar to palīdzību mēģināja un mēģina no jauna izlasīt Vecās Derības rakstus. Šis fakts ir uzskatāms par numeroloģijas pirmsākumu. Senajā Grieķijā nepāra skaitļi skaitījās vīrišķā, aktīvā principa simboli, pāra skaitļi – sievišķā, pasīvā principa simboli. Ķīnā nepāra skaitļi asociējās ar vīrišķo „jan” principu, pāra skaitļi – ar sievišķo „iņ” principu. Skaitļu rinda no 1 līdz 10 (dažviet arī līdz 12) tika uzskatīta par skaitļiem ar arhetipu, fundamentālu nozīmi.

19.gs. kabalists, numerologs Sefarials (Valters Horns Oulds) rakstīja: „Katram garīgam spēkam ir sava materiālā forma un to var atklāt (izteikt) ar skaitļiem. Atslēga viedo zināšanu iegūšanai ir paslēpta mācībā par skaitļiem (numeroloģijā)”. Viņš uzskatīja, ka numeroloģija nav tikai parasta aritmētika, kas nodarbojas ar ciparu saskaitīšanu, bet tā nodarbojas arī ar šo ciparu skaitlisko nozīmi, kā arī ar to ģeometriskajām attiecībām.

Veicot skaitļa 2012. aritmētisko saskaitīšanu dabūjam sekojošo: 2+0+0+1+2=5= (piecinieku).

Pitagorieši piecinieku sauca par pentagrammu, bet jāatgādina, ka eksistē gan tiešā, gan apgrieztā pentagramma.

Šveiciešu izcelsmes franču okultists Osvalds Virts (1860-1943) piecinieku apraksta Taro 5.arkānā, kas franču valodā saucas „Le Pape”, latviski Iesvētītais, kas norāda uz to, ka, lai mēs (arī cilvēce, tauta, etnoss) valdītu pār sevi, mums ir jākontrolē savas darbības un priekš tā mums ir jāmācās atšķirt labais no ļaunā.

 Savā ikdienas dzīvē cilvēki pastāvīgi sarunājas, lietojot dažādus vārdus (skaņas) un līdz ar to radot arī dažādas vibrācijas. Runājoša cilvēka vārdi ir noslēgta informatīvi - enerģētiska sistēma, kura caur izteikto vārdu ne tikai atstāj iespaidu uz cilvēka apziņu, bet iespaido arī viņa fizisko, astrālo un mentālo ķermeni (plānu), kā arī dievišķo, garīgo pasauli. Tā kā jebkurš izteikts vārds atstāj savu ietekmi uz apkārtējo vidi, ir nepieciešams, lai šie izteiktie vārdi būtu pēc iespējas labvēlīgāki un harmoniskāki. Senatnē vārda jēga tika saistīta ne tikai ar burtiem, bet arī ar skaņām, vibrācijām, kuras rada izteiktais vārds. Skaņu izrunai ir sevišķi būtiska nozīme, pēc tās var spriest par cilvēka misiju, par viņa saiti ar garīgo pasauli. Valoda (runa), kā tāda, izsaka nācijas, etnosa gara spēku. Patskaņi „nes” aktīvo „jan” enerģiju, līdzskaņi – pasīvo „iņ” enerģiju. „Nav nekā labāka par sievietes un vīrieša divbalsīgu dziedāšanu”, ir teicis bulgāru izcelsmes izcilais franču okultists Omrāms Mikaels Aivanhovs, apliecinot valodas (runas) aktīvās un pasīvās enerģētikas sintēzes nepieciešamību. Veiksim skaitļa 2012. vārdisko, fonētisko analīzi (jāuzsver, ka latīņu valodā vārds fōns nozīmē pirmsākums, cēlonis, avots).

Latviešu valodas alfabēts sastāv no 33 burtiem un deviņkārtīgā skaitļu dalījumā izskatās šādi

1

2

3

4

5

6

7

8

9

A

Ā

B

C

Č

D

E

Ē

F

G

Ģ

H

I

Ī

J

K

Ķ

L

Ļ

M

N

Ņ

O

P

R

S

Š

T

U

Ū

V

Z

Ž

 

 

 

 Jāuzsver, ka latviešu alfabētā ir kāds īpašs burts, kuram ir vairākas nozīmes, gan kā patskanim, gan kā divskanim. Šis burts ir burts „o”. Vārdā, piemēram, „loto” pirmais „o” izrunājas kā īsais patskanis, otrais „o” - kā garais patskanis, bet vārdā „ozols” abi burti „o” izrunājas kā divskanis un tā skaņas vibrācija ir „uo”, resp. vārds „ozols” ir saskaitāms sekojoši: 2+5+5+2+5+9+8=36=3+6=9 (papildus nāk klāt divi „u” ar skaitlisko vērtību 2+2=4).

 Tātad, divi tūkstoši divpadsmitais: (6+4+4+4)+(1+3+7+8+1+5+9+4)+(6+4+4+6+1+6+8+2+4+1+1+4+8)=(18)+(38)+(55)=111+2 (+2 par burtu „u” divskanī „o”)=113=1+1+3=5, proti, skaitlis 2012. nes sevī skaitļa 5 vibrācijas. Bet vai šis ir īstais 2012.gada vadošais skaitlis?

Apskatīsim dažus citus alfabētus. Krievu valodas alfabēts arī sastāv no 33 burtiem un deviņkārtīgā skaitļu dalījumā izskatās šādi:

1

2

3

4

5

6

7

8

9

А

Б

В

Г

Д

Е

Ё

Ж

З

И

Й

К

Л

М

Н

О

П

Р

С

Т

У

Ф

Х

Ц

Ч

Ш

Щ

Ъ

Ы

Ь

Э

Ю

Я

 

 

 

 Arī krievu valodā daži burti fonētiski skan savādāk un viens no tādiem ir burts „я”, kura skaņa ir „йа”, tātad, gads две тысячи двенадцатый: (5+3+6)+(2+2+1+6+7+1)+(5+3+6+6+1+5+6+1+2+2+2)= (14)+(19)+(39)= 72=72-3=69 (mīnuss 3, jo burts „я” ir jāskaita kā burtu skaņa „йа”, proti, 2+1=3, nevis kā 6). Tālāk 69=6+9=15=1+5=6. Šeit sanāk, ka skaitļa 2012. vibrācija ir 6.

Angļu valodas alfabēts sastāv no 26 burtiem un deviņkārtīgā skaitļu dalījumā izskatās šādi:

1

2

3

4

5

6

7

8

9

A

B

C

D

E

F

G

H

I

J

K

L

M

N

O

P

Q

R

S

T

U

V

W

X

Y

Z

 


Tātad, skaitlis two thousand twelfth: (2+5+6)+(2+8+6+3+1+1+5+4)+(2+5+5+3+6+2+8)=(13)+(30)+(31)=74=7+4=11=1+1=2. Šeit sanāk, ka skaitļa 2012. vibrācija ir 2. Bet, tā kā angļu valodas izruna praktiski jebkuram vārdam neatbilst rakstītajam, uzskatu, ka šī valoda numeroloģiskajā analīzē nav piemērojama. Domāju, ka analizējot skaitli 2012. citās indoeiropiešu valodās, rezultāti būtu viss visādi.

Bet eksistē vēl skaitļu kabaliskā, slēptā saskaitīšanas metode, kas parāda skaitļa skaitlisko nozīmi, proti, šeit 5=1+2+3+4+5=15=1+5=6. Tātad skaitlis 2012. ir saistāms arī ar skaitli 6. Osvalds Virts šo Taro arkānu sauc „Lamoureux”, latviski Iemīlējušais, šim arkānam ir arī vēl otrs nosaukums „Divi ceļi” un tas norāda uz mūžīgo izvēles iespēju starp labo un ļauno.

Kā jau tika minēts, valoda (runa) izsaka nācijas un etnosa gara spēku, tās iespējamo saiti ar garīgo pasauli (tāpēc arī lūgšana ir jāskaita savā dzimtajā valodā) un katrai tautai ir sava specifiskā saite ar dievišķo pasauli, ko arī apliecina šie dažādie aprēķinu rezultāti. Uzskatu, ka 2012. gads vispārējā, ekzoteriskā līmenī Pasaules mērogā nesīs piecinieka vibrāciju; slēptā, ezotēriskā, iekšējā vibrācija Pasaulē būs sešinieks, bet katrai atsevišķai tautai, nācijai gada vibrācijas var būt savādākas, speciālas priekš tām - gan iekšējās, gan ārējās.

 

© numerologs@inbox.lv

2012.03.12.

Kategorija: Arhīvs | Pievienoja: Janis_A (06.Dec.2011)
Skatījumu skaits: 1230
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Statistika