Sākums » Raksti » Aisberga arhīvs » Viedokļi

Vīrieši, neesat kājslauķi!

http://www.aisbergs.lv/?p=8648

 

Vīrieši, neesat kājslauķi!

VIEDOKĻI 14.05.2009

 

Atklāta vēstule

Latvijas valsts amatpersonām – vīriešiem, no latviešu sievietēm.

Pasaules vēsture glabā daudzus skaistus vīrišķības un varonības paraugus, kas visos laikos ir iedvesmojuši un valdzinājuši sieviešu sirdis. Sievietes ar apbrīnu ir raudzījušās un raugās uz vīrieti, kurš pauž gudrību, vīrišķību, gara spēku un gatavību aizsargāt ne tikai savas ģimenes, bet, galvenais, visas nācijas intereses. Savukārt gļēvulīgu, verdziskuma, nodevīguma un stulbuma pilnu vīrieti garīgi inteliģentas sievietes pilnīgi pamatoti nicina un neuzskata par sev līdzvērtīgu būtni. Par tādiem mēs sakām: viņi nav pelnījuši pat garās bikses valkāt – tikai īsbikses ar bumbuļzeķēm! Tieši šādu apkaunojošu, bet pamatotu novērtējumu jūs, pie varas esošie latviešu vīrieši (politiķi, ierēdņi, oligarhi u.c.), ar saviem darbiem esat izpelnījušies no mums, latviešu sievietēm.

Kā vienu no spilgtākajiem jūsu gļēvulības un verdziskuma piemēriem varam minēt jūsu runāšanu krieviski ar okupantu žurnālistiem. Vismaz šajā jautājumā jūs taču varētu parādīt vīrišķību?! Mācieties no Valsts prezidenta Valda Zatlera, kurš publiski paziņojis, ka Latvijas krievvalodīgajiem žurnālistiem atbildes sniegs tikai latviski. Kaut arī viņa nostāja mums liekas pilnīgi pašsaprotama, tomēr, salīdzinot ar daudzu citu pie varas esošu latviešu vīriešu mīkstčaulību, prezidenta apņemšanās ir īsta vīrišķības izpausme. Vienīgais, ko varat atļauties pateikt okupantu žurnālistiem krieviski, ir: "Vācieties prom!” Tieši šāda nostāja kaut nedaudz cels jūsu vīrišķību un prestižu ne tikai mūsu, bet arī visas latviešu nācijas acīs.

.

Tik ilgi, kamēr jūs, latviešu vīrieši, ar Latvijas krievvalodīgajiem žurnālistiem runāsit krieviski, jūs nicinās un uzskatīs par kājslauķiem ne vien tauta, bet arī paši okupanti. Tik tiešām, vīrietis, kuram nav drosmes savā valstī runāt valsts valodā, nedrīkst pildīt valstiski svarīgus pienākumus – tādam vieta ir ķēķī pie putras katla.

Tāpat jau vairakkārt esam skaidrojušas, ka Latvijas deokupācija un dekolonizācija ir vienīgais risinājums, lai pasargātu latviešu nāciju no bojāejas. Mēs, sievietes, ikdienā nebaidāmies pateikt okupantiem un kolonistiem, ka viņiem ir pēdējais laiks aizvākties no Latvijas. Bet jūs, latviešu vīrieši, būdami pie valsts varas, tikai gļēvi noraugāties mūsu cīņā un par okupantiem un kolonistiem rūpējaties vairāk nekā par savu tautu. Šādi jūs esat zaudējuši jebkuras pašcieņas paliekas, un mums, sievietēm, ir pretīgi raudzīties jūsu gara nespējā.

Tomēr, zinot, ka Māte Daba jūs ir radījusi par cildenās un sieviešu apjūsmotās Vīrišķās Sākotnes nesējiem Zemes virsū, mēs ceram, ka atradīsit sevī spēku un vajadzīgās gara potences, lai augtu drosmē, gudrībā, spēkā un taisnīguma izjūtā. Mēs vēlamies, lai jūs, pie varas esošie latviešu vīrieši, atbrīvotu mūsu zemi no okupantiem un kolonistiem, jo mēs, latviešu sievietes, gribam dzīvot un savus bērnus audzināt brīvā valstī latviskā vidē.

Tādēļ savu vīrišķās izaugsmes ceļu sāciet jau šodien: ņemiet piemēru no Valda Zatlera un turpmāk ar okupantu žurnālistiem runājiet tikai latviešu valodā! Tādējādi pamazām uzdiedzēsit sevī snaudošo drosmes sēklu un spēsit paveikt arī kādus lielākus un valstiski nozīmīgākus varoņdarbus Latvijas deokupācijas un dekolonizācijas sasniegšanā.

Jūsu izaugsmi gaidot,
Latvijas Nacionālās frontes sieviešu vārdā
Līga Muzikante
02.04.2009.
No: http://www.dddlnf.com/content/view/426/2/

Kategorija: Viedokļi | Pievienoja: Janis_A (14.Mai.2009)
Skatījumu skaits: 1063
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Statistika