Sākums » Raksti » Aisberga arhīvs » Viedokļi

Viena patrona uz valdības rēķina…

http://www.aisbergs.lv/?p=11703

 

Viena patrona uz valdības rēķina…

VIEDOKĻI 01.08.2009

 

Viena patrona uz valdības rēķina

Premjerministrs, atzīmējot sasniegumus valsts labā, apbalvo ministru ar pistoli.

Apsveicams apbalvotais, vien nesaproti – kādēļ ar pistoli? Kādēļ ne ar rokas ložmetēju vai prettanku lielgabalu? Nu neskan – apbalvots ar pistoli! Cits skanējums, daudz iespaidīgāk, varētu teikt, pat grandiozi – par sasniegumiem valsts labā apbalvots ar prettanku lielgabalu, un, kas ļoti svarīgi krīzes apstākļos, par apbalvojumu gaviļnieks maksā no savas kabatas, neradot valsts kasei nekādus zaudējumus. Iespējams, patīkami pārsteidzot par Starptautiskā Valūtas fonda pārstāvjus – valdība samazina budžeta izdevumus, taupa, liekot arī ministriem maksāt par kaut ko.

* * *

.

Tātad, par apbalvojumiem gaviļnieks maksā pats, taču jābūt izņēmumiem, piemēram, ja apbalvo veselības ministru, tad bez izvēles, tikai ar pistoli un par valsts naudu! Rastos iespēja atšaut tos, kuriem steidzīgi nepieciešama operācija, bet nav naudas, lai operētu, tādus atšaut, lai nemokās. Pilnīgi iespējams, pastāvētu iespēja par sasniegumiem valsts labā atkārtoti apbalvot veselības ministru ar rokas ložmetēju, neizslēdzot arī iespēju apbalvot ar prettanku lielgabalu.

Visbeidzot – vai nebūtu lietderīgi par patiesiem sasniegumiem valsts labā, ietaupot valsts budžetu, apbalvot arī pensionārus, skolotājus, daudzbērnu mātes, bezdarbniekus, atļaujot katram no nosauktajiem par savu naudu nopirkt pistoli, protams, atzīmējot viņu nopelnus valsts labā, viena patrona uz valdības rēķina. Kā pierādījums, ka valdība rūpējas par viņiem, apbalvojot kārtējo ministru par sasniegumiem.

Leopolds Mazurs
Piektdiena, 31. jūlijs (2009)
Attēls un teksta fragmenti no: http://www.diena.lv/lat/tautas_balss/lasitaji_raksta/viena-patrona-uz-valdibas-rekina

v

Papildinājums:
Lielisks pretkrīzes pasākums!
Bet neapstāsimies pie sasniegtā – vajadzētu palūgt SVF finansējumu vienreiz lietojamu plastmasas pistoļu iepirkšanai no Ķīnas. Pērkot vairumā – kādu miljonu šādu pistoļu – varētu no ražotāja izkaulēt ievērojamu cenu atlaidi. Pie tam – realizējot tās caur Veselības ministrijas Tautas labklājības departamenta Iedzīvotāju optimizācijas biroju ar 25% PVN, valsts budžetā ienāktu ievērojami līdzekļi, kurus varētu novirzīt banku darbības stabilizācijai.
Ņemot vērā nesavtīgo darbu, kuru pensionāri savulaik ieguldījuši mūsu valsts izaugsmē un tās ekonomikas nepārtrauktas augšupejas nodrošināšanā, uz Ziemassvētkiem katram pensionāram piešķirt valsts Prezidenta dāvanu – personīgo pistoli un „mūža mājas” – plastikāta maisu valsts karoga krāsās (savlaicīgi no decembra pensijas par šo komplektu atvelkot 80%).
Bezdarbniekiem un viņu ģimenes locekļiem atļaut katram šo komplektu (pistoli un maisu) iegādāties ar 20% atlaidi.
Uzdot pašvaldībām (piesaistot partijas
"Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK aktīvistus) nodrošināt šī demokrātiskā pasākuma brīvprātīgo dalībnieku svinīgu izvadīšanu – pie brāļu kapa tranšejas atskaņot valsts himnas «Dievs svētī Latviju» ierakstu portatīvajā magnetofonā.
Juris P.

Kategorija: Viedokļi | Pievienoja: Janis_A (01.Aug.2009)
Skatījumu skaits: 811
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Pieteikšanās

Informaģentūra
TAUTASFORUMS
INFOWARS
ABOVE TOP SECRET
NATURALNEWS
GLOBALRESEARCH
DRUDGE REPORT
ECOCOLLAPS
PLANETA-MOJA
EARTH CHRONICLES
Statistika