Sākums » Raksti » Aisberga arhīvs » Viedokļi

Sveši savai tautai

http://www.aisbergs.lv/?p=19304

 

Sveši savai tautai

VIEDOKĻI 14.02.2011

 

Ievietots pēc trimdā dzīvojošā «AISBERGA» lasītāja lūguma.
.

Vērojot situāciju Latvijā droši var likt vienlīdzības zīmi starp salīdzinājumiem Sveši savai tautai un Savas tautas nīdēji. To pieminot latviešiem tūlīt prātā nāks melnais pulkvedis Alksnis. Kā arī okupācijas varas represīvo orgānu latvijiešu pakalpiņi, kuriem lielākie ienaidnieki bija latvieši un Latvija. Bet tomēr visam tam pirmsākums ir meklējams nodibinoties vergu impērijai PSRS, kur čekā latvijiešu čekisti kopā ar žīdiem izrādīja sevišķu naidu savai dzimtenei, kuri pret mazo Latviju veica provokācijas un diversijas, lai to iznīcinātu. Tagad, kad it kā esam atjaunojuši neatkarību vai vēl kādam latvijietim vajadzētu izrādīt naidu un kaitēt latviešu tautai un nacionālām vērtībām? Diemžēl jā, bet jautājums, kas aiz tā slēpjas?

4. maija Latvijā ir ieperinājušies daudzi mākslīgi bordeļi, kas ar savām Sarosa klauzulām un svešajām pamācībām cenšas mūs mācīt, lai vēl arvien zemāk klanāmies svešinieku priekšā. Ja konflikts ir ar kolonistiem, tad šie radījumi nenostājās viss savas – latvju tautas pusē, bet gan ieklīdeņu pusē. Lai gan trimdā sestdienas skolās māca patriotismu un Latvijas mīlestību, tomēr no turienes iebraukušie un kažokus nomainījušie latvijieši kļūst par Sarosa rokas bučotājiem, viņa murgu īstenotājiem un savas tautas nīdējiem.

.

Tas ir ļoti aktuāli arī tagad, kad saziņas līdzekļos tiek pieminēts latviešu tautas visvairāk pamācītājas un pazemotājas Cilvēktiesību Centra vārds. Tā pretlatvisko centību ir ievērojis Hāgā mītošais EDSO, ka šis bordelis Latvijā ar sevišķu degsmi uz mūsu tautas rēķina pamāca, ka vairāk priveliģēt 5. kolonu, kura neciena, ne latviešu valodu, ne Latviju. Par šo iztapību Cilvēktiesību Centra vadone, ne jau bijusī komuniste, bet gan Zviedrijas latvijiete Brand Kehre tiek pārcelta uz Hāgu. Lai no turienes vēl labāk nīstu un pamācītu latviešus, kā tiem būt par kalpiem un vergiem savā tēvu zemē. Ar savu pieredzi tā varēs arī mācīt citas apspiestas tautas, kā tām klanīties vel zemāk par zemi savu apspiedēju priekšā.

Rodās jautājums: kādēļ Latvijā ir vajadzīgs šāds naidīgs Sarosa midzenis – Cilvēktiesību Centrs? Tāpat nevajadzīga ir tā dublējošā kopija Tiesībsarga birojs! Tur, protams, ir jāpateicas sorosietei – cionistu rozenkreicerietei, kas nododama Latviju un Abreni jau gribēja tiem izkalpoties. Arī Latvijas Institūts tāpat ir tikai tukša vieta, kur valsts baro lielu liekēžu baru. Bet uz šādiem Latvijai nedraudzīgiem bordeļu amatiem cītīgi kārotāji ir tieši trimdā izskolotie latvju tautas nīdēji – latvijieši kā brand kehrītes, muižnieciņi, cionistu rozenkreicerietes…

Ne jau vienīgi Pavļik Morozova veidīgie pabiras, kas izkalpošanās dēļ spēja nodot dzimteni un pat savu miesīgo māti bija tikai Krievijā, tādi ir arī vēl Latvijā un arī trimdā.

Lotārs Stūre
(atsūtīts 14.02.2011.)

Kategorija: Viedokļi | Pievienoja: Janis_A (14.Feb.2011)
Skatījumu skaits: 811
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Pieteikšanās

Informaģentūra
TAUTASFORUMS
INFOWARS
ABOVE TOP SECRET
NATURALNEWS
GLOBALRESEARCH
DRUDGE REPORT
ECOCOLLAPS
PLANETA-MOJA
EARTH CHRONICLES
Statistika