Sākums » Raksti » Aisberga arhīvs » Viedokļi

Smagi, ļoti smagi ir laukos!!!

http://www.aisbergs.lv/?p=5551

 

Smagi, ļoti smagi ir laukos!!!

VIEDOKĻI 31.01.2009

 

Izlasot Lailas Pakalniņas rakstu, rodas asociācija ar taupīšanu uz lauku rēķina! Pašlaik par medicīnas pakalpojumiem paceltajām cenām vispār nav ko runāt! Vai tiešām visi mūsu politiķi nāk tīri no Rīgas pilsētas, vai viņi ir aizmirsuši, ka Latvija sastāv no laukiem?

Strādājot lauku ātrās palīdzības brigādē par mediķi, braucot pa lauku mājām, pārņem šausmas - veci mammuki atstāti vieni - likteņa varā! Līdz pēdējam cīnījušās par savas mājas pastāvēšanu! Jāved prom uz slimnīcu - insults vai kāda cita nopietna vaina, bet mazbērni pat neceļ telefonu, lai viņiem varētu pateikt, ka ome ir slima! Un cik skaistas mājas paliek, ja jūs to zinātu! Bijušas iekoptas, lielas, apsaimniekotas labajos laikos! Nu tik sāk pakši grūt, jo nevar zināt, vai tas vecais cilvēks izķepurosies no slimības un atgriezīsies, ja atgriezīsies, tad droši vien uz aprūpes centru. Un tā aiziet tā Latvijas godība!!!

Un kas tik vēl tagad būs! Cik tālu jānolaiž ekonomika - visi daudz maz domājoši cilvēki - arī droši vien šie bērni un mazbērni - omes mazbērni ir ārzemēs, jo laukos nu galīgi nevar izķepuroties, ja nu vienīgi vēl kādas medmāsas un kādas skolotājas - patrioti! Cik tukšu māju jau ir un cik vēl būs - atbrauciet un paskatieties!!!

Tiešām deputātu kungi tālāk par savu degungalu neredz! Mīļā pasaulīt, sirds sāp, šo visu redzot, nevaru izteikt! Un tai pašā laikā pārņem tāds prieks, ja kāda saimniecība ir apkopta, mājas sakoptas, vismaz vizītes laikā ir kur kāju spert, jo nevar noliegt, ka ļoti liela daļa cilvēku vienkārši ir nodzērušies un nolaidušies! Tās arī ir šausmas. Smagi, ļoti smagi un katru dežūru ar tādu bagāžu jāsadzīvo!!!

Valda
Piektdiena, 30. janvāris (2009)

No: http://www.diena.lv/lat/tautas_balss/lasitaji_raksta/smagi-loti-smagi-ir-laukos

Kategorija: Viedokļi | Pievienoja: Janis_A (31.Jan.2009)
Skatījumu skaits: 718
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Pieteikšanās

Informaģentūra
TAUTASFORUMS
INFOWARS
ABOVE TOP SECRET
NATURALNEWS
GLOBALRESEARCH
DRUDGE REPORT
ECOCOLLAPS
PLANETA-MOJA
EARTH CHRONICLES
Statistika