Sākums » Raksti » Aisberga arhīvs » Viedokļi

Pēc tautieša lūguma

http://www.aisbergs.lv/?p=13599

 

Pēc tautieša lūguma

VIEDOKĻI 19.11.2009

 

Sveicināti!

Es uz „Apollo” nosūtīju asu vēstuli. Tādas līdzīgas nosūtīšu citiem mēdijiem, kas man parādīja garu degunu. Tas ir neticami, kas notiek! Vai nevarētu „Aisbergā” publicēt, lai citi zinātu, kāda brīvība ir Latvijā?

Lotārs Stūre,
19.11.2009.

Portāla „Apollo” vadībai,
Dacei Ponomarova-Bunte kundzei,
Voldemāra Oliņa kungam.

Es kā Latvijas Republikas pilsonis oficiāli griežos pie Jums, ko paredz Latvijas likumdošana, dot atbildi un izskaidrojumu par manu rakstu „Aizliegtais apsveikums un pārdomas par patriotismu” neievietošanu, jo uzskatu, ka Jūsu portāls ir diskriminējis mani vai lietojis cenzūru, kas ar likumu aizliegta, lai neļautu paust man savu viedokli, ko paredz Latvijas likumdošana. Tas ir pretrunā arī jūsu paziņotam, kas lūdz rakstīt uz portālu, ka to ievietos 24stundu laikā.. Mana rakstā NAV pārkāpts NEVIENS lietošanas noteikums, bet tieši pretējais ir pausta mīlestība, patriotisms un cieņa mūsu dārgai tēvzemei Latvijai. Laikam jau gribat man kā latvietim aizliegt mīlēt savu Latviju, ko esmu mīlējis visu mūžu? Kad ikdienā jūsu portālā tiek publicēti visādi murgi, bez satura mēsli, surogāti un vāvuļošana.

.

Varbūt gribat mani diskriminēt, ka nedzīvoju Latvijā, jo agrāk okupācijas režīms lika 2 nedēļu laikā vergu impēriju atstāt? Varbūt gribat mani diskriminēt par to, ka es Latviju mīlēju okupācijas terorā, kad 99.99% baidījās pat skaļi paklepot? Varbūt gribat mani diskriminēt par to, ka nepilngadīgs nokļuvu čekā un 1981.gadā tiku tiesāts Augstākā tiesā VIENIGI un TIEŠI par Latvijas mīlestību un tādēļ liedzat apsveikt tos, kas Latviju mīl tāpat toreiz un tagad?

Patiešām visu laiku jūsu portālu uzskatīju par pašu demokrātiskāko, brīvāko un iemīļotāko bezcenzūras portālu un man ļoti žēl, ka kļūdījos to domādams. Man ir ļoti liels kauns par 4.maija republikas mēdijiem. Paldies Dievam, ka man nav jādzīvo šai svešajā valsti, kur latviešiem aizbāž mutes un aizliedz mīlēt savu tēvzemi Latviju.

Palieku gaidot Jūsu atbildi!

Lotārs Stūre,
politiski represētais nacionālais disidents.
Mans e-pasts: latvija1918@comcast.net

Kategorija: Viedokļi | Pievienoja: Janis_A (19.Nov.2009)
Skatījumu skaits: 802
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Pieteikšanās

Informaģentūra
TAUTASFORUMS
INFOWARS
ABOVE TOP SECRET
NATURALNEWS
GLOBALRESEARCH
DRUDGE REPORT
ECOCOLLAPS
PLANETA-MOJA
EARTH CHRONICLES
Statistika