Sākums » Raksti » Aisberga arhīvs » Viedokļi

Latvijas vagari

http://www.aisbergs.lv/?p=5207

 

Latvijas vagari

VIEDOKĻI 23.01.2009

 

Klibs teksts, runājot par Ata Lejiņa rakstu apollo Kāpēc eju politikā (http://www.apollo.lv/portal/news/articles/147136 ), raksts atgādina pilnīgu nekur, atta, čau vai kukū… Pietrūkst galvenā, A.Lejiņa Latvijas nākotnes vīzijas pamatā nav atmesta ES un Zviedrijas banku terors Latvijā.

Ar Latvijas nepārdomāto un nopietni neizsvērto iestāšanos ES sākās Latvijas otrās neatkarības saimnieciskās patstāvības zudums un pilnīga sagrāve. Slima šobrīd ir visa Latvijas sabiedrība, it īpaši tā sabiedrības daļa, kas joprojām neizprot, ka ES veco , attīstīto , valstu mērķis ir dzīvot arī uz jauno ES dalībvalstu rēķina, piemērojot netaisno subsīdiju politiku , nevis nodarboties ar labdarību. ES veco dalībvalstu mērķis Latvijā ir ES veco valstu preču noieta tirgus, ko sastāda gala produkti un tehnoloģijas, ko neierobežo jauno ES dalībvalstu muitas nodokļi. ES savu paplašināšanos argumentē ar to , lai Eiropā nebūtu karu, bet šis arguments neiztur kritiku- notiek atklāts ekonomiskais karš, kurā Latvija nepārtraukti zaudē gan savas teritorijas, kas nonāk ārzemnieku rokās par lētu cenu , salīdzinot ar zemju cenām vecajās ES valstīs , gan dzīvo spēku, kas nonāk ES attīstīto valstu teritorijās kā vergi ( lētais darbaspēks par vēdera un pajumtes tiesu). Arī Ā.Hitlers savulaik , lai uzsāktu karu, nepārtraukti pirms kara runāja par mieru.

.

Mums, Latvijai, pietiek ar NATO lietussargu. Latvijai nav vajadzīgi vagari- ES, SVF, Zviedrijas bankas. Latvijas uzdevums ir atbrīvoties no netaisnām saistībām ar ES un Zviedrijas banku terora Latvijā. Un to var panākt vienīgi izstājoties no ES, aicinot atgriezties latviešus mājās no piespiedu emigrācijas un ar lata nomaiņu pret citu latu, pārraujot privātpersonu un uzņēmēju saistības ar ārvalstu bankām, kas Latvijā strādā svešzemju iedzīvotāju labā, izlaupot Latviju ar saviem banku instrumentiem. Pirmais priekšnosacījums minētajam ir Latvijai drosmīgi un atbildīgi paziņot , ka Latvijas valsts ir bankrotējusi.

Visi , kas piedāvā Latvijas politisko un ekonomisko atveseļošanos , neizstājoties no ES un nenomainot latu pret cita izskata un nominālu latiem, Latvijas valsti ar tās iedzīvotājiem ved strupceļā, jo šādā rakursā Latvijas valsts izveseļošanās nav iespējama vispār. Tas ir tas pats, kas augļu kokam mēģinot uzpotēt jaunas šķirnes potzarus , neinteresējoties par augļu koka sakņu sistēmu un zemes auglību , kurā koks aug.

Runājot par ārvalstu aizņēmumiem , tos ņemot un liekot jau lietā šodien , aizpildot vien ( kā tas reāli arī notiek ) valsts budžeta deficītu, paralēli tiek novilcināts laiks, runājot par mistiskiem tautas forumiem, partiju izlīgumu valdību variantiem , Satversmes grozījumiem, V. Zatlera vainu, tam augstprātīgi neņemot vērā Tautas sapulces aicinājumu pagājušā gada novembrī Doma laukumā atlaist Saeimu, Latvija tiek ievilkta vēl dziļākā krīzē. Jo netiek runāts par galveniem jautājumiem- par izstāšanos no ES un par lata nomaiņu pret citu latu , pārtraucot privātpersonu un uzņēmēju kredītlīgumu saistības ar Zviedrijas bankām.

Ar Zviedrijas bankām un citām ārvalstu bankām par pašlaik spēkā esošo kredītsaistību atjaunošanu nākotnē Zviedrijas un citas bankas pašas nāks Latvijai piedāvāt savus variantus šo jautājumu risināšanai. Pēc kāda laika Latvija varēs, protams, atgriezties pie šiem jautājumiem ar ārvalstu bankām. Par to, cik nozīmīgu vietu Zviedrijas ekonomikā ieņem Zviedrijas banku peļņa un ieguldījumi Latvijā , liecina tas, ka 13. janvāra grautiņu sakarā Rīgā Swedbank akciju cena nokrita par 15-20%.

No: http://www.tribine.lv/recenzijas/Latvijas-vagari/8310
22.01.2009.

Kategorija: Viedokļi | Pievienoja: Janis_A (23.Jan.2009)
Skatījumu skaits: 792
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Pieteikšanās

Informaģentūra
TAUTASFORUMS
INFOWARS
ABOVE TOP SECRET
NATURALNEWS
GLOBALRESEARCH
DRUDGE REPORT
ECOCOLLAPS
PLANETA-MOJA
EARTH CHRONICLES
Statistika