Sākums » Raksti » Aisberga arhīvs » Viedokļi

Latvieši nespēj pastāvēt par sevi

http://www.aisbergs.lv/?p=693

 

Latvieši nespēj pastāvēt par sevi

VIEDOKĻI 08.10.2008

 

Cilvēces vislielākā problēma ir nespēja pastāvēt par sevi. Cilvēce nevar pastāvēt pat par sevi, kurnu vēl par citiem. Cilvēcei vajag kādu, kas viņu kā neizlēmīgu bērnu paņemtu aiz rokas. Tas ir bijis gadu tūkstošiem un laikam jau būs vēl tikpat ilgi.

Šoreiz sāpe ir tautas nespējā pastāvēt par sevi. Latvju tautas nespēja. Visas tautas. Kāpēc nespēja? Tāpēc, ka pieļaujam to, ka tautas (atgādināšu īpaši attīstītajiem, ka tauta esam mēs! MĒS VISI!) dārgumus noniecina un apspļauda visi, kam nav slinkums. Iznīcina cukurrūpniecību, nu nekas, laikam tā vajadzēja. Uz ielas un veikalā latviešu valodu vairs nedzird, nu tas jau nekas, laikam tā vajadzēja. Valsts vīri zog visu, kas nav piesiets, nu tas nekas, laikam tā vajadzēja, ja tā dara.

.

Nespējīgā tauta! Nē, vārds ‘tauta’ nepiesaista cilvēku. Nespējīgais tu! TU! Tu sēdi mājās un laid žulti interneta ārēs, ka viss ir slikti un viss ir salaists dēlī! ŅEM UN DARI! Slinkums? Nu jā… Laikam jāpiekrīt teicienam, ka valdība ir tik laba, cik to ir pelnījusi tauta. Vismaz padomājiet par to, ko tavi vectēvi darītu šodien? Vai viņi to pieļautu? Pieļautu ka ar asinīm izpirkto brīvību tagad aizstāj kārtējā verdzība? Verdzība no rietumiem? Verdzība no austrumiem? Verdzība no pašu vēlētiem feodāļiem? Verdzība no mazākumtautības? Verdzība no minoritātēm?

Atverat beidzot acis! Demokrātija taču vēl pastāv… nu… nedaudz! Atverat acis, un nesēdiet mājās kurnēdami. Tieši to arī viņi vēlas, tie, kas tur augšā un visas lietas bīda. Viņi vēlas, lai sabiedrības vairākums būtu kūtrs, lai kurn mājās, lai čīkst un pīkst, viņi vēlas neizglītotu sabiedrību, kas kā bitītes pašiem to nezinot tik nestu medutiņu viņiem, lai nes. Viņi smērēs cauri masu līdzekļiem nenozīmīgus faktus, smērēs tik acis ciet. Turpinās stāstīt, cik šodien uz ceļiem ir bojāgājušo, cik bērni pazuduši, cik no narkotikām nomiruši, ka iekš kādas tālas zemes bijusi postoša zemestrīce. Un tu sēdēsi savās četrās sienās pie televizora vai datora ekrāna un tu lūgsi dievu, lai pasaulīgās sāpes tevi liek mierā, kaut vai savā paša mājā, savā paša istabā, savā paša krēslā.

Tu sāc jukt. Tieši to arī viņi vēlās! Viņi baidās no tā, ka tu sāc rīkoties. Viņi visu mūžu centīsies tev ieskaidrot, ka jums nav izredžu, jums nav spēka, jūs esat nulles, bet tā patiesībā nav. Viņi baidās no tevis, viņi baidās ka tu sāc rīkoties. Neko daudz sakarīgu es nesaku. Es nepretendēju un necenšos. Es esmu 15 gadīgs cilvēks/bērns/persona/tīnis (pasvītro sev tīkamo), kurš paskatās uz visu no malas. Ziniet kā izskatās no malas? Izskatās tā, kā ir aprakstīts vēstures grāmatās par viduslaikiem, kad saujiņa feodāļu valdīja par vasaļiem, tos paverdzinot un spīdzinot. Ar ko tie laiki atšķiras no šodienas? Ar to ka nevis feodāļi sevi ieceļ par kungiem, bet gan paši vasaļi ieliek sev kungus. Vasaļi paši ieliek savas rokas važās un tās pat paši aizdara ciet.

Es novēlu Latvijas tautai pastāvību, uzņēmību un drosmi. To es novēlu katram cilvēkam, kas sevi ar lepnumu sauc par latvieti.

Dievs svētī Latviju!

Ar dziļu cieņu, Kristaps
panzero@gmail.com
No: http://www.tvnet.lv/zinas/lasitaju/article.php?id=558779

Kategorija: Viedokļi | Pievienoja: Janis_A (31.Dec.2008)
Skatījumu skaits: 864
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Pieteikšanās

Informaģentūra
TAUTASFORUMS
INFOWARS
ABOVE TOP SECRET
NATURALNEWS
GLOBALRESEARCH
DRUDGE REPORT
ECOCOLLAPS
PLANETA-MOJA
EARTH CHRONICLES
Statistika