Sākums » Raksti » Aisberga arhīvs » Viedokļi

Kāpēc gan visiem strādāt spējīgajiem neaizbraukt no Latvijas?

http://www.aisbergs.lv/?p=2456

 

Kāpēc gan visiem strādāt spējīgajiem neaizbraukt no Latvijas?

VIEDOKĻI 20.11.2008

 

Sveiki! Gari nerakstīšu šoreiz, bet tikai, lasot visas šīs nebūšanas, rodas jautājums: kāpēc gan nepamēģināt visiem darbspējīgajiem vienkārši aizbraukt prom no šīs zemes? Pensionāriem varētu sūtīt naudu, jo visur citur nopelnīt, strādāt un dzīvot var diezgan labi (esmu strādājis ārzemēs un daru to arī pašreiz).

Tad sanāktu, ka nebūtu kam iet uz vēlēšanām (neeju vēlēt ne par ko jau no padomju laikiem), līdz ar to (nezin ko gan kur varētu ievēlēt?) nebūtu arī krāpnieku (valdības), par ko sūdzēties. Tad viņi (politiķi) varētu krāpt viens otru, kā arī dalīt amatus pēc sirds patikas. Tikai nez ko teiktu Eiropai, vai kā padomju laikā - nobalsoja 99 procenti balsstiesīgo?

Es tomēr uzskatu, ka var jau teikt un rakstīt, ko grib, bet nekas nemainīsies, jo, kam nauda ir, tam pārējais pie pakaļas - neko panākt nabags nevar, tāpēc arī necīnos un aizmirstu palēnām šo murgu, sauktu par Dzimteni! Iesaku to visiem - pamēģiniet, nenožēlosiet, un neceriet, ka kaut kas mainīsies (cerība mirst pēdējā), ja tā ir, bet tomēr tā mirst!

No: http://www.tvnet.lv/zinas/lasitaju/article.php?id=570403

Kategorija: Viedokļi | Pievienoja: Janis_A (31.Dec.2008)
Skatījumu skaits: 866
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Pieteikšanās

Informaģentūra
TAUTASFORUMS
INFOWARS
ABOVE TOP SECRET
NATURALNEWS
GLOBALRESEARCH
DRUDGE REPORT
ECOCOLLAPS
PLANETA-MOJA
EARTH CHRONICLES
Statistika