Sākums » Raksti » Aisberga arhīvs » Viedokļi

Esmu dziļi vīlies un ļoti sašutis par savu tautiešu attieksmi

http://www.aisbergs.lv/?p=654

 

Esmu dziļi vīlies un ļoti sašutis par savu tautiešu attieksmi

VIEDOKĻI 08.10.2008

 

90-tajos es kopā ar pārējiem aktīvi piedalījos visos publiskajos pasākumos jau no paša atmodas sākuma. Tas tiešām bija lielo cerību un ticības laiks, ka visi kopā mēs sev uzcelsim jauku un dzīvošanai patīkamu valsti. Ar lielu uzmanību sekoju TV un radio pārraidēm, Saeimas sēdēm un visam citam, kas bija saistīts ar mūsu nākotni. Atceros toreizējos Godmaņa un citu "labdaru” prātojumus par dažādajām mums nepatīkamajām izdarībām no valdības un Saeimas puses, kuras ir nepieciešamas valsts sakārtošanai.

Ļoti bieži tika piesaukta Rietumu prakse un likumi. Mūs toreiz uzskatīja par pamuļķiem nejēgām, jo visu dzīvi bijām pavadījuši aiz dzelzs priekškara, kā mucā, bet viņi daudz ceļojuši un studējuši citu Valstu likumus. Tas bija viens no visnekaunīgākajiem "blefiem”, kādu ilgu laiku pielietoja, lai dabūtu cauri dažādus absurdus un mums klaji naidīgus likumus. Aktīvi darbojās visi tie bišeri un grūtupi, lai radītu to pašreizējo likumu putru, kura viņiem visiem šodien ir atnesusi miljonus, bet mums nepārvaramu nabadzību un bezcerību. Toreiz mēs visur vainojām veco sistēmu un ar to saistītos cilvēkus. Mēs akli ticējām saviem tautiešiem - politiķiem. Viņi to nekavējās izmantot un grāba, ko mācēja, jo prata runāt vienu, bet darīt pavisam ko citu. Zēla un plauka korupcija, kukuļošana, aplokšņu algas, nekustamo īpašumu prihvatizācija izmantojot tautas uzticību un piešķirtās pilnvaras, bet pēc tam to veiksmīga izandelēšana vienalga kam, kurš tikai vairāk maksā.

.

Viss iespējamais un pieejamais tika izvarots un salauzts, padarīts nevērtīgs, pēc tam par santīmiem prihvatizēts, bet vēlāk, kad cenas sakāpa, pārdots par dārgu naudu. Tā ir saradušies simtiem miljonāru, kuri nemaksā gandrīz nekādus nodokļus, bet tos liek maksāt arī par sevi nabagajiem. Bet bagāti taču viņi kļuva apzogot mūs visus! Un šī visatļautība šos cilvēkus padara arvien nekaunīgākus. Priekš viņiem vispār Latvijā nepastāv nekādi likumi. Labs piemērs tam ir Karginu izdarības Bulduru kāpās, vai visas tās andeles ar īpašumiem jūras krastā.

Jūrmalgeitas lielākie dūži joprojām ir pie varas, notiesāja tikai bandiniekus. Toties TV tagad ir mute ciet. Ļoti pamatīgu sašutumu manī izraisīja A.Slaktera raksts šodienas portālā par 5% nodokļa iekasēšanu no mūsu strādniekiem ārzemēs. Mani bērni jau 3 gadus strādā Anglijā, jo bija spiesti iegādāties māju. Viņiem nebija normāla dzīvokļa, viņi dzīvoja vecā graustā. Tagad viņi strādā UK, lai atdotu bankai parādu, bet mazdēls mācās turienes skolā. Bet šeit ir palicis šis īpašums un mākslīgi radīts nodokļu parāds, jo nevienam neienāca prātā, ka uzpeldēs šāda situācija. Cits nekas viņus ar Latviju vairs nesaista. Tagad nāksies pārdot arī šo māju, lai atdotu parādu mūsu valstij un palikt Anglijā uz neatgriešanos.

Vai šī valsts ir radīta tādiem kā es un maniem bērniem? Noteikti nē! Mēs šeit esam vergi, vai darba lopi stallī. Šī valsts ir radīta tiem, kuri to veikli izzaga, bet tagad liek strādāt mums savā labā. Viss mans patriotisms ir izčākstējis un es arī labprāt pamestu šo skaisto zemīti, lai man nebūtu katru dienu jānoskatās, kā mani tautieši klaji ņirgājas par mani un manējiem.

Arī man pēc 4 gadiem pienākas pensija. Ko es saņemšu? Vai utu zalvei pietiks? Vairāk jau nebūs par visa mūža cītīgu darbu. Toties mums Latvijā ir daudz miljonāru, kuri mācēja paņemt arī manējos labumus un tā par tiem kļūt. Un ko lai saka tie, kuri jau ir pensijā? Bet briesmīgākais ir tas, ka šai Valstij nav nekā, ko mums piedāvāt nākotnei. Ir jānotiek milzu brīnumam, lai šeit kaut kas izmainītos un cilvēkiem būtu uz ko cerēt. Valsts politika nav vērsta uz cilvēku labklājības paaugstināšanu, uz provinču un visas valsts kopumā attīstību, bet gan tikai uz sistemātisku caurumu aizbāšanu un jaunu radīšanu.

Ir izveidojusies milzīga ierēdņu armija, kura sistemātiski palīdz noplicināt valsti, bet pretī nedod neko. Visur ir radu un draugu būšanas, abpusējas roku mazgāšanas un visādas lobēšanas pret kārtīgiem kukuļiem. Arī tiesās diemžēl. Tikai aklais to nepamanītu. Bet kā gribētos dzīvot laimīgā un plaukstošā Zemē ar skaidru nākotni un tagadni. Bet kur vien pagriezies, visur satiecies ar blēdībām un naidīgu attieksmi. Sākot ar pārtiku, kura ir piebāzta ar konservantiem, ar melu reklāmām visās malās, ar apskaitīšanu tirgos un veikalos, ar algas noblēdīšanu darba vietā, ar naidīgiem likumiem ikdienā un visu citu ik uz soļa. Labi, ka aiz loga ir tas lieliskais koku zaļums un saules spožums. Tas kaut uz mirkli atļauj aizmirst ikdienas problēmas.

No: http://www.tvnet.lv/zinas/lasitaju/article.php?id=551459
30. jūnijs (2008)

Kategorija: Viedokļi | Pievienoja: Janis_A (01.Jan.2009)
Skatījumu skaits: 748
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Pieteikšanās

Informaģentūra
TAUTASFORUMS
INFOWARS
ABOVE TOP SECRET
NATURALNEWS
GLOBALRESEARCH
DRUDGE REPORT
ECOCOLLAPS
PLANETA-MOJA
EARTH CHRONICLES
Statistika