Sākums » Raksti » Aisberga arhīvs » Viedokļi

Ceļš uz nekurieni-2

http://www.aisbergs.lv/?p=5289

 

Ceļš uz nekurieni-2

VIEDOKĻI 25.01.2009

 

Masu medijos izplatīta ziņa, ka no aizdevuma Latvijai, kas sastāda ap 5,3 miljardi EUR, lauvas tiesu aizdod ES birokrāti, ap 3,7 miljardi EUR.  Slaktertēvs atzīstas un apstiprina, ka nekas no kopējās aizdotās naudas vispār netiks novirzīts uzņēmējdarbības attīstīšanai, kā vien Eiropas struktūrfondu atbalstam.

Tas nozīmē, ka uzņēmēju vietā, lai apgūtu ES struktūrfondus, meklējot naudu privātbankās, šo naudu aizdos valsts, ko aizņēmusies no tās pašas ES birokrātiem . ES birokrātiem aprēķins vienkāršs - nav ko Latvijas uzņēmējiem attīstīt konkurējošu produkciju ar vecām ES valstīm pašiem uz savu roku, tādēļ viņiem jānorāda, kas vajadzīgs un kas nav labi.

Bet visvajadzīgākais Latvijai, Eiropas birokrātprāt, ir saņemt naudu no ES, lai varētu atdzīvināt veco ES valstu ekonomiku - Latvijas uzņēmējiem par aizdoto naudu, kā tas ir bijis līdz šim, jāpērk tehnoloģijas un produkti no ES vecajām valstīm, naudai atkal atgriežoties ES vecajās valstīs. Tieši tāpat notika attiecībās starp ASV un Brazīliju. ASV aizdeva naudu, lai Brazīlija slīgtu atpalicības purvā, jo Brazīlijas nauda atgriezās ASV, veicinot tās produktu noietu Brazīlijā un ekonomikas izaugsmi ASV.

.

Ja netiek pārskatīts jautājums par Latvijas izstāšanos no ES un lata nomaiņa pret cita izskata un nomināla latiem attiecībā pret citu valstu valūtu kursiem, Latvijas ekonomikas atdzīvināšanai aizdevumā būtu nepieciešami vismaz 14 miljardi EUR ar pavisam cita veida Latvijas attīstības programmu, kurai savus lemšanas veto nevarētu uzlikt Brisele.  Citādi Latvija paliek ekonomiskā nokdaunā.

No: http://www.tribine.lv/recenzijas/Cels-uz-nekurieni/8341
24.01.2009.

Kategorija: Viedokļi | Pievienoja: Janis_A (25.Jan.2009)
Skatījumu skaits: 687
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Pieteikšanās

Informaģentūra
TAUTASFORUMS
INFOWARS
ABOVE TOP SECRET
NATURALNEWS
GLOBALRESEARCH
DRUDGE REPORT
ECOCOLLAPS
PLANETA-MOJA
EARTH CHRONICLES
Statistika