Sākums » Raksti » Aisberga arhīvs » Viedokļi

Ceļš uz nekurieni-1

http://www.aisbergs.lv/?p=691

 

Ceļš uz nekurieni-1

VIEDOKĻI 08.10.2008

 

…Latvijā arvien biežāk vadoņu runās un preses izdevumos min jaunu jēdzienu Latvijas tauta, kuras vēl nav, bet pēc 200 gadiem būs, kad būtu jāsaka latviešu tauta, kuras vārdā šī teritorija un valsts tika pasludināta.

Vai tad vēl neesat ievērojuši, ka stāvat uz nekurienes sliekšņa: valodas izkropļojumi, ko vairs nepamanāt, tieksme pēc svešām spalvām apģērbā, valodā, mākslā, pat reliģijā; noziedzība pieņemas spēkā, pašnāvnieku skaits pieaug, nācija sāk novecot, dzimstība tā arī nepalielinās par spīti politiķu melīgajām «gaišajām» prognozēm; tautas vairākuma grimšana absolūtā nabadzībā, laupītāji valsts amatos, bailes un nedrošība, žūpība un narkomānija, slimības, kādu agrāk nebija, medicīniskās palīdzības iespējas tikai elitei, latviešu uzņēmēju nogalināšana. Bads tautai, bagātība zagļiem, ko nu sauc par vadoņiem. Bruģējot ceļu uz Eiropu, notiek vistīrākais pašapmāns: jaunu pilsoņu pieņemšana, kaut gan vēsture māca, ka šie jaunie pilsoņi kritiskos brīžos kļūst par nodevējiem; kur tad vēl atklātie draudi latviešus iznīdēt pēc iespējas ātrāk; pašu latviešu kauns, ka ir latvieši, tik vienkāršas patiesības saprašana, ka ne jau gēnu tīrība nosaka piederību tautai, bet gan pašapziņa, etniskās piederības izjūta.

.

Vai gan tas nav Latvijas politiķu atvēlētais visīsākais ceļš savai tautai uz nekurieni, uz kuras sliekšņa stāv latviešu tauta? Lai noturētu savu varu, tagadējie vadoņi vispirms iedzina tautu nabadzībā, jo viņi zina gan, ka padomju gadu deportācijās un apšaušanās latviešu pasionāri ir jau iznīdēti, bet jauni izaug ļoti gausi. Tā pat rīkojās komunisti, kad sāka tautu iznīcināšanu.

Vai atkal Jūs iesiet kā āži saitē pie vēlēšanu urnām un atkal balsosiet par šiem pašiem vēžiem citās kulītēs, lai tie kļūtu vēl bagātāki, nākdami, kā mēs labi zinām, no bijušajiem padomju saimnieciskajiem un partijas komiteju vadoņu aprindās, kas nu pēc kapitālisma lādēšanas, sagrābušies tautas labumus, paši kļuvuši par kapitālistiem?

Īsa gan tā atmiņa ir tautai, kas zaudējusi savus pasionārus.

Oļģerts Ziļickis
Pilns teksts: http://www.latvietis.com/index.cgi?action=7&id=1810

Kategorija: Viedokļi | Pievienoja: Janis_A (31.Dec.2008)
Skatījumu skaits: 857
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Pieteikšanās

Informaģentūra
TAUTASFORUMS
INFOWARS
ABOVE TOP SECRET
NATURALNEWS
GLOBALRESEARCH
DRUDGE REPORT
ECOCOLLAPS
PLANETA-MOJA
EARTH CHRONICLES
Statistika