Sākums » Raksti » Aisberga arhīvs » Viedokļi

Bērni un mazbērni… kļūst vergi

http://www.aisbergs.lv/?p=3843

 

Bērni un mazbērni… kļūst vergi

VIEDOKĻI 13.12.2008

 

Milzīgajos ignoranto politiķu melu ūdeņos Roberts Zīle un Atis Slakteris tomēr pateica divas ļoti svarīgas patiesības, kas šobrīd grimst dezinformācijas jūras dzīlēs.

Pirmo vienkāršo patiesību izprovocēja Bloombergs intervētāja. Slakteris viņai atzinās par patiesajiem Latvijas valstij "nepieciešamā” aizņēmuma iemesliem - Parex parādsaistību segšanu 775 miljonu EUR apmērā. Maksājums jāveic divās daļās - februārī un vasaras vidū, bet valsts kasē tāda nauda nav.

Tātad Parex aizņēmās ap 500 mil EUR, un jau 2009. gadā Parexam ar procentiem ir jāatdod 775 mil EUR, toties valsts tagad aizņemsies no SVF uz procentiem, lai atdotu Parex parādu. Kopā nodokļu maksātājiem ar procentiem varētu būt jāatdod aptuveni 1 miljrads EUR. Tātad, tikai tādēļ, ka Parex neveiksmīgi vadīja uzņēmumu, visiem Latvijas iedzīvotājiem būs jāšķiras no 1 miljarda EUR (vairāk kā viens Dienvidu tilts).

Latvijas iedzīvotājiem būs jāšķiras no 1 miljarda latu tikai dēļ "K un K” komerciālās neveiksmes.

Otru vienkāršo patiesību atklāja Roberts Zīle šīs trešdienas Domburšovā tieši šinī pašā sakarā… par mūsu bērniem un mazbērniem, kam būs jānes šī nasta uz saviem pleciem.

No: http://www.tribine.lv/recenzijas/Videoberni-un-mazberni-klust/7567
13.12.2008

Kategorija: Viedokļi | Pievienoja: Janis_A (01.Jan.2009)
Skatījumu skaits: 937
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Statistika