Sākums » Raksti » Aisberga arhīvs » Viedokļi

Aizliegtais apsveikums

http://www.aisbergs.lv/?p=13588

 

Aizliegtais apsveikums

VIEDOKĻI 18.11.2009

 

AIZLIEGTAIS APSVEIKUMS UN PĀRDOMAS PAR PATRIOTISMU

Klāt mūsu lielākie valsts svētki - Latvijas neatkarības diena. Tā ir diena, kad mēs latvieši nodibinājām savu valsti, lai brīvi skanētu latviešu valoda, koptu savu identitāti un nacionālas vērtības, lai patiesi būtu kungi savā dzimtajā tēvu zemē. Tas jau ir pašsaprotami, jo to uz zemeslodes īsteno ikviena neatkarīga valsts, kas domā par savu nākotni. Pašsaprotami, ka latviešiem būtu jāatceras savi varoņi, kas riskējot ar savu dzīvību un personīgo laimi cīnījušies, lai mēs būtu brīvi. Bet laikā, kad daudzi zaudē darbu, strādājošiem un pensionāriem krasi samazina ienākumus, ka tiem pat nepietiek līdzekļi dienišķai maizei, tad daudziem svarīgāk ir domāt par savu eksistenci.

Pašam izbaudot PSRS okupācijas režīma represijas, tuvojošos valsts svētkos nolēmu apsveikt savus līdzcilvēkus, kas riskējot ar savu dzīvību un brīvību uzdrošinājās stāties pretī nīstajam okupācijas režīmam, kas beigās sabruka, ka kāršu namiņš. Tie ir mūsu varoņi Linards Grantiņš un viņa vadītais Helsinki 86. Uz latviskāko LR2 15.novembra koncertu latviešiem pasaulē nosūtīju divus apsveikumus. Vienu atskaņoja, bet otru cenzori aizliedza. Tāds gadījums nekad agrāk nav bijis, jo visi apsveikumi ir tikuši atskaņoti. Tā kā arī iepriekš apsveicu patriotus, tad zināju, ka cenzori to pārveidos pēc savas patikas. Tādēļ pats veicu krasu pašcenzūru, līdz maksimumam apslāpējot patriotismu, lai nekur nevarētu piesieties. Arī Grantiņa kungam rakstīju, lai viņš atlicina laiku un paklausās minēto raidījumu, jo gribam viņu pārsteigt. Man tagad ir ļoti neērti, jo Grantiņa kungs var domāt, ka esmu krāpnieks un blēdis. Tādēļ ir liela laime, ka tagad ar Jūsu starpniecību, tikai rakstiskā veidā varu apsveikt mūsu tautas sirdsapziņu un patriotu. Nedomāju, ka tekstā būtu kas aizliedzams un par to varēs ikviens pārliecināties.

,

Pilns teksts ir šāds:

Lotārs un Stefānija Stūres Indianapolisa ASV, sūta Linardam Grantiņam un H 86 Minsterē, Vācijā.

Drīz pie mūsu durvīm un sirdīm klauvēs 18.novembris, mūsu lielie un gaišie svētki. Tagad, kad skolās nemāca vēsturi un patriotismu daudzi nemaz nezina, ka mums šo lielo laimi izcīnīja un nosargāja mūsu dižgars Kārlis Ulmanis. Tad atkal pēc daudziem nebrīves gadiem mūs brīvības sauli atgūt vadīja latviešu tautas sirdsapziņa un patriots Linards Grantiņš un viņa vadītais Helsinki 86. Diemžēl laika griežos patriotiem nebija lemts vest latvju tautu uz gaišo tāli un tie atkal ir izkaisīti visas pasaules malās. Svinot mūsu gaišos valsts svētkus atcerēsimies mūsu varoņus Helsinki 86 un visus patriotus. Lielā pateicībā un godbijībā skanot mūsu tautas lūgšanai „Dievs svētī Latviju”, godbijībā noliegsim galvas mūsu varoņu priekšā, kā pateicību par izcīnīto brīvību.

Loti lūdzu par godu Grantiņa kungam un H 86 atskaņot Latvijas valsts himnu, jo nav nekas svētāks par to. Godātais un visu mīlētais LR2, lūdzu, necenzējiet un nepārveidojiet šo apsveikumu. Ļaujiet brīvi sveikt latviešiem savus varoņus Latvijas neatkarības dienā. Paldies par sapratni.

Neviļus rodas jautājums, kādēļ mēs latvieši nevaram brīvi mīlēt savu valsti, savu valodu, savu tautu? Un tas, kas to dara, tiek apspļaudīti, nicināti un apmētāti dubļiem? Vai nav kuriozi, ka latvieši savā zemē skolās nevar brīvi mācīties savu vēsturi, patriotismu, dzimtenes mīlestību un visur brīvi lietot savu dzimto valodu, vai vienkārši apjūsmot savu Latviju. Daudzi skolu beidzot pat nezin elementārākās lietas par mūsu valsti. Bet citiem atļauj skolu beigt, kas nezin valsts valodu vai negrib nemaz to lietot. Ja jau pie varas siles esošie uz to skatās caur pirkstiem un tikai domā, kā piepildīt savas kabatas ar naudu un bieži rīko dzīres mēra laikā, tad vismaz lai atļauj vienkāršai latvju tautai mīlēt mūsu dārgo tēvzemi Latviju.

Dievs svētī Latviju! Priecīgus svētkus visiem latviešiem !

Ļoti lūgtu publicēt, lai tādējādi sveiktu Grantiņa kungu.

Lotārs un Stefānija Stūres

17.11.2009.
Kategorija: Viedokļi | Pievienoja: Janis_A (18.Nov.2009)
Skatījumu skaits: 804
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Pieteikšanās

Informaģentūra
TAUTASFORUMS
INFOWARS
ABOVE TOP SECRET
NATURALNEWS
GLOBALRESEARCH
DRUDGE REPORT
ECOCOLLAPS
PLANETA-MOJA
EARTH CHRONICLES
Statistika