Sākums » Raksti » Aisberga arhīvs » Subjektīvi

Valsts Prezidents (abi vārdi ar lielo burtu)!

http://www.aisbergs.lv/?p=19124

 

Valsts Prezidents (abi vārdi ar lielo burtu)!

SUBJEKTĪVI 21.01.2011

 

Baltkrievijas prezidents Aleksandrs Lukašenko ceturtdien deva rīkojumu valdībai sagatavot atbildes soļus, gatavojoties tam, ka pret Baltkrieviju var tikt noteiktas sankcijas.

«Gadījumā, ja kāds mēģinās valstij noteikt ekonomiskās vai arī jebkādas citas sankcijas, mums ir jāreaģē nekavējoties, jāsagatavo pretsoļi, līdz pat pašiem stingrākajiem,» uzsvēra prezidents. «Mēs netaisāmies ne zem viena liekties, un mūs liekt nevienam nav ļauts. Un tas attiecas uz pilnīgi visiem, kas mēģinās uz valsti spiest vai to bloķēt - vai tā būtu atsevišķa valstu grupa vai pat visa Eiropas Savienība (ES) kopumā.»

«Mēs esam vienmēr gatavi mierīgam dialogam ar visiem, kas vēlas ar mums runāt patiesi un uz vienlīdzības pamata. Bet ar Baltkrieviju nevienam nekad nebūs ļauts runāt no spēka pozīcijām un ultimātu valodā,» norādīja Lukašenko.

Tomēr nedrīkst bāzt galvu smiltīs un izvairīties no problēmu apspriešanas. «Situācija no mums prasa stingrus, līdzsvarotus un apdomīgus lēmumus,» norādīja baltkrievu līderis.

Lukašenko uzsvēra, ka šodien ir nepieciešams rūpīgi apsvērt visus valsts suverenitātes, ekonomisko un ģeopolitisko interešu aizstāvības soļus.

«No Ārlietu ministrijas es gaidu konkrētus priekšlikumus, kā stāties pretī ārzemēs notiekošajai pret Baltkrieviju vērstajai kampaņai. Mums ir nepieciešams izstrādāt pasākumu kompleksu, kas neļautu mūsu valsti pataisīt par bandinieku svešā spēlē un dot triecienu mūsu ekonomikai, drošībai un suverenitātei,» piebilda prezidents.

Fragmenti no: http://www.apollo.lv/portal/news/articles/227177
Ceturtdiena, 20. janvāris (2011)

Kategorija: Subjektīvi | Pievienoja: Janis_A (21.Jan.2011)
Skatījumu skaits: 939
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Pieteikšanās

Informaģentūra
TAUTASFORUMS
INFOWARS
ABOVE TOP SECRET
NATURALNEWS
GLOBALRESEARCH
DRUDGE REPORT
ECOCOLLAPS
PLANETA-MOJA
EARTH CHRONICLES
Statistika