Sākums » Raksti » Aisberga arhīvs » Subjektīvi

Sapnis… (precizēts)…

http://www.aisbergs.lv/?p=21536

 

Sapnis… (precizēts)…

SUBJEKTĪVI 24.09.2011

 

Iespējams, ka mana saviļņojuma un līdz ar to – pagājušās nakts spilgtā sapņa iemesls bija Agita ***

…………………..

Viss notiek kā dzīvē - es skaidri redzu un saprotu, ka:

Jaunā ministru prezidenta tiešā vadībā darba grupa izstrādājusi, jaunā Saeima nakts sesijas laikā ārkārtējas steidzamības kārtībā pieņēmusi un padzītās Saeimas iecelt paspētais Prezidents parakstījis Likumu «Par Sociālā dienesta darba pilnveidošanu Latvijas republikā». Tas ir uzskatāms piemērs tautas tiešai līdzdalībai valstiski svarīgu jautājumu risināšanā. Viss vienkāršais ir ģeniāls! Kā Ņutonam radās apgaismība, kad viņš dabūja ar ābolu pa galvu, tā Saeimai radās apskaidrība, iepazīstoties ar Agitas*** priekšlikumu.

Kāda ir šīs progresīvās idejas un pieņemtā "Likuma” būtība?

.

1. Katrā valsts Sociālā dienesta struktūrvienībā izveidot speciālu, ar vismodernāko iekārtu aprīkotu karātavu telpu attiecīga maksas pakalpojuma veikšanai.

2. Līdz gada beigām nodrošināt šādu telpu izveidošanu, nekavējoties piešķirot šim nolūkam vajadzīgos līdzekļus no neparedzētiem gadījumiem rezervētās valsts budžeta daļas, attiecīgi samazinot ceļu remontam iedalītos līdzekļus.

3. Labklājības ministrijai jāizstrādā projekta pieteikums ES finansējuma saņemšanai šo telpu uzturēšanai un tālākai labiekārtošanai 2012. gadā, kvalificēta personāla apmācībai un viņu darba samaksai – 1,00 Ls par katru pakalpojuma vienību (pirms nodokļu nomaksas).

4. Sevišķu uzmanību jāpievērš "Likumā” noteiktajam telpas noformējumam – sienu gleznojumam (Saule noriet Dzintarjūrā) un dotajā brīdī valstī pie varas esošo partiju līderu portretiem pilnā augumā, blakus kuriem zeltītiem burtiem jābūt izvilkumiem no viņu partiju programmām un pirmsvēlēšanu solījumiem.

5.Pretendentiem uz šo pakalpojumu savlaicīgi jānoformē "Likumā” noteiktie dokumenti un izziņas, jānomaksā savas kredītsaistības, nodokļus un nodevas.

6. Pakalpojums tiek izpildīts svinīgā atmosfērā – kvalitatīvām stereosistēmām atskaņojot dziesmu:

„Latviets esmu, latviets būšu,
Latviets mūžam palikšu.
Un par savu tēvu zemi,
Savu galvu nolikšu!” — (šajā brīdī notiek process)

7. Lai ievērotu nepieciešamo toleranci, minoritāšu pārstāvjiem pakalpojuma saņemšanas laikā jānodrošina dziesmas vārdu tulkojumu krievu valodā, vārda „latviets” vietā minot klienta tautību.

8. Potenciālajam pakalpojuma saņēmējam, kura pasē ir zīmogs par piedalīšanos kārtējās Saeimas vēlēšanās, pakalpojuma apmaksai piešķir 10 % atlaidi. Iedzīvotājiem ar "trūcīgā iedzīvotāja” statusu - atlaide 20 %. Daudzbērnu ģimenēm - atlaide 10 % par katru bērnu.

9. Pirms Jaunā gada, Lieldienām un Jāņiem rīko krāšņus TV šovus, kuros galveno balvu - sertifikātu tūlītējai bezmaksas pakalpojuma saņemšanai visiem uzvarētāja ģimenes locekļiem, svinīgos apstākļos pasniedz valsts Prezidents. Grezni noformētā telpā, iepriekš noskatoties tautas dziesmu un deju ansambļu priekšnesumus, pakalpojumu sniedz pieticīgā mini-bikini tērpusies miss Latvija, nospiežot attiecīgo datorizētās karātavu sistēmas pogu.

10. Par ES fondu līdzekļiem tiek izveidoti „Tautas Kapi” kuros apglabā šos apzinīgākos mūsu tautas pārstāvjus. „Tautas Kapu” noformējums līdzīgs kā „Brāļu Kapiem” Rīgā, tikai Mātes Latvijas vietā uz grezna pjedestāla atrodas dolāra simbols $ .

11. Katru gadu 4. maijā, demokrātijas mācību stundu ietvaros, organizē visu pirmo un izlaiduma klašu skolēnu piemiņas gājienus uz „Tautas Kapiem” ar svinīgu ziedu nolikšanu, skanot valsts himnai „Dievs svētī Latviju”.

———————–

Iezvanas telefons, miegains paņemu klausuli un dzirdu: "Neguli, celies un steidzīgi nāc uz "Maximu” - šodien tualetes papīriem akcija!”

*** http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/393154-socialaja_dienesta_gimenei_iesaka_pakarties
Savu sapni naktī no 23. uz 24. septembri 2011.g. pierakstīja
Juris P.

Kategorija: Subjektīvi | Pievienoja: Janis_A (24.Sep.2011)
Skatījumu skaits: 1241
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Statistika