Sākums » Raksti » Aisberga arhīvs » Subjektīvi

«Kodekss»*** piemēros… (2. daļa)

http://www.aisbergs.lv/?p=19363

 

«Kodekss»*** piemēros…

SUBJEKTĪVI 18.02.2011

 

«Jo nekaunīgāk melosi, jo ātrāk tev noticēs»
«Viss labais ir ļauns, bet viss ļaunais ir labs»
«Kodeksa» aksiomas
.

Tehnoloģijas:

1. Sāc ar cilvēkveidīgo sadalīšanu egoistisku, narkotiku pārņemtu, agresīvi-kašķīgu bezdzimtenes, beztautas, bezdzimuma indivīdu barā:

a) Nevienā masu informācijas līdzeklī nekad nelieto tādus jēdzienus kā tauta, Dzimtene, nācija, nacionālais pašlepnums, godīgums, uzcītība, reāla ražošana, lauku sēta, ģimenes pavards, savstarpēja cieņa dzimumu starpā, līdzjūtība, atturība, utt., utt..

b) Nekad neizskaidro alkohola, nikotīna un citu narkotiku ietekmi uz cilvēka ķermeni, nekad nepiemini telegoniju un tās būtību, nekad neizskaidro pirmā seksuālā partnera paliekošo iespaidu uz sievietes un vīrieša enerģētisko lauku visā viņu mūža garumā, nekad nepopularizē ģimenes vērtības, nekad nepiemini un neizskaidro rasu teorijas būtību un tās kodu cilvēkveidīgo DNS spirālē. Nekad neizskaidro „netradicionālo” seksuālo orientāciju izraisošos un pastiprinošos faktorus.

c) Nedari neko tādu kas cilvēkveidīgajam varētu izraisīt pārdomas par faktisko lietu būtību, par sevi pašu, par baru (t.s. sabiedrību), kurā tu viņam pagaidām vēl atļauj eksistēt.
Toties bez liekas kautrēšanās noliec visdažādāko alkoholisko „dzērienu” pudeles un skaisti iepakotās cigaretes «Pārtikas veikalu» plauktos pašās redzamākajās vietās.
Neatklāj sevi un savus patiesos nodomus pat tuvākai nākotnei!

2. Ātri un noteiktiem soļiem atņem aborigēniem pat teorētiskas iespējas aizstāvēt savas intereses – likvidē obligāto kara dienestu un atbruņo zemessardzi! Saglabā pāris simtus algotņu, kurus obligāti nosūti „kvalifikācijas celšanas kursos”. Tad tev pakļautajā teritorijā būs „dzelzs dūre” iedzimto iespējamo nemieru nomierināšanai un „lielgabalu gaļa” tavas kārtības ieviešanai citās nepaklausīgākās pasaules valstīs.

3. Neizlaid valsti no saviem „nagiem” – vienas savienības vietā nekavējoties to iesaisti citā! Izdzēs no pasēm aili „tautība”! Sagatavo aborigēnus nacionālās naudas vienības likvidācijai.
Vienmēr un visur sludini toleranci pret jebkuriem valstī iebraukušiem cittautiešiem. Aicini jebkuru pasaules klaidoni „integrēt” sabiedrībā, jo viņi vienmēr skaitās labāki speciālisti un neaizvietojamāki kadri nekā vietējie cilvēkveidīgie. Nekad neliec iebraucējiem mācīties un sadzīvē lietot valsts valodu – gan jau aborigēni ielauzīsies runāt viņu mēlē.
Vienmēr radi apstākļus, lai iedzimtie savā zemē justos neērti un pazemoti. Radi apstākļus, lai vietējie būtu spiesti emigrēt un „integrēties” citās zemēs.

4. Visās TV pārraidēs obligāti rādi alkohola lietošanu un smēķēšanu. Nešauboties visās detaļās rādi atklāti seksuālas ainas, kurās abi partneri kviec aiz baudas. Visu glancēto žurnālu vākus un lapas piepildi ar atņirgušos skaistuļu kailajiem ķermeņiem, sludini nepieciešamību pēc iespējas ātrāk nobaudīt kādreiz „aizliegto augli”.
Parādi sievieti kā nokrāsotu lelli, kuras vienīgais uzdevums apkalpot jebkuru pretimnācēju visās iespējamās (savās) vietās un veidos, pirms tam aktīvi piepalīdzot narkotiku novājinātajam pseidovīrieša ķermeņa daļām kļūt kaut daļēji lietojamām…

5. Neaizmirsti par kino – kopš mūsu drauga, maniakālā pussmadzeņu sifilitiķa laikiem, tas bija un joprojām ir visefektīvākais smadzeņu skalošanas līdzeklis! „Optimizē” valsts kinostudijas un to vietā noalgo daudzskaitlīgas „moderno mākslinieku” grupiņas, kas seriālos apsiekalos bagāto dāmu dvēseļu mokas kādreiz pazaudēto bērnu atpazīšanā, šaubas kārtējā nakts partnera un pietiekoši caurspīdīga tērpa izvēlē… Lai aborigēni baltā skaudībā paseko viņu neuzticīgo vīru smagajam darbam, pārcilājot papīru lapiņas plašajos ofisos un nogurdinošās ārpusmājas izklaides visās iespējamās vietās un veidos…

6. Nekad un nekur – ne kino, ne citos „vizuālās mākslas darbos” nerādi skatus, kuros kāds cilvēks reāli strādā vai rada materiālās vērtības. Parādi, ka viss aborigēniem vajadzīgais tiek (un, ja labi uzvedīsies – tiks arī nākotnē) importēts un šajā „biznesā” var labi nopelnīt.
Parādi tikai mūsdienu moderno cilvēku cienīgas nodarbošanās: biznesu (lētāk iepirkt-dārgāk pārdot), smago un saspringto darbu reklāmas aģentūrās, modes dizaineru radošās mokas, jauno modeļu gaišās perspektīvas un bezrūpīgo dzīvi „papiņu” apgādībā, „elites” korumpētību, bandītisma skaistās puses, apcietināto noziedznieku necilvēcīgos dzīves apstākļus un viņu grēku nožēlu (pēc kārtējā varoņdarba).
Vienmēr sludini brīvību katram darīt ko tikai sirds un slimā fantāzija vēlas! Sludini, noliedz vai „cīnies” – visi trīs varianti vienlīdz labi reklamē izlaidīgu dzīves veidu, seksu, narkomāniju, nakts izklaides, noziedzību, utt., utt.

7. Savu mērķu īstenošanai un stabilu ienākumu nodrošināšanai, izmanto jaunākās un vidējās paaudzes aborigēnu neiedomājamo slinkumu, viņu absolūto ticību jebkuras stulbuma pakāpes reklāmām un fanātisko tieksmi pēc sadzīves „ērtībām”, nepievēršot ne mazāko uzmanību to iespaidam uz viņu un viņu bērnu veselību.

a) Reklamē mikroviļņu krāsnis, lai viņi jebkuru tajās ievietoto ēdienu pārvērstu kancerogēno vielu koncentrātos, papildus „izbaudot” augstfrekvences elektromagnētisko starojumu.

b) Reklamē mobilos telefonus, lai aborigēni savu un savu bērna galviņas iegremdētu augstfrekvences elektromagnētisko starojuma laukā.

c) Reklamē vienreiz lietojamos traukus, lai aborigēni līdz ar barību uzņemtu kārtējo bisfenola devu, sava ķermeņa endokrīnās sistēmas graušanai. Šim nolūkam derīga arī „Coca-Cola” un citi krāsainie „gāzētie dzērieni”. Papildus minētajam, tie ļoti labi pieradina bērnus pie narkotiskām vielām un sagatavo tos cukura diabētam.

Tikai nepiemini, ka „Coca-Cola” ir lielisks līdzeklis pret istabas augu laputīm, virtuves izlietnes kanalizācijas cauruļu tīrīšanai un vēl citiem saimniecībā derīgiem darbiem.

d) Īpaši uzbāzīgi (pat organizējot reklāmas bukletu bezmaksas piegādi aborigēnu mājās) reklamē jebkuru plastmasas grabuli, jebkurus ar ĢMO un E-vielām piesātinātus „pārtikas produktus”, jebkuras indes (alkoholu, cigaretes), izsludini „cenu atlaides”, loterijas, izlozes, prezentācijas, degustācijas – izmanto jebkurus līdzekļus, lai, par tevis piedāvātajiem surogātiem, izvilinātu naudu no aborigēnu maciņiem.
Nedomā par viņu veselību – vēlāk to „ārstējot” arī varēsi labi nopelnīt…

8. Nākošais etaps – izglītības sistēmas „optimizācija”:

a) Sludini bērnu „tiesības” nemācīties, nepaklausīt vecākiem, uzspļaut skolotājiem un mācīšanās procesam kā tādam. Aizliedz skolotājiem aizrādīt skolēniem un vērtēt viņu reālo zināšanu līmeni. Atzīmju vietā liec ielīmēt maijpuķīti, zaķīti vai kaķīti, lai sirds priecājas gan skolēniem, gan viņu vecākiem.
Semestra sekmju «Liecības» izdrukā uz avīžpapīra un iepretī mācību priekšmetam atzīmju vietā ieraksti: „daļēji” vai „vēl jāmācās”. Visi būs apmierināti un skolēnu vecākos tas radīs nomierinošu efektu – katrs sapratīs, ka viņu desmitgadīgajam resgalim tiešām vēl jāmācās.
Maksimāli „optimizē” mācību iestāžu skaitu un reāli nepieciešamo mācību priekšmetu sarakstu. Praktizē visdažādāko projektu nedēļas, menedžmenta un citu nevienam nesaprotamu nosaukumu priekšmetus, kuros ar tukšu muldēšanu aizpildi atvēlēto laiku.

b) Ievēro, ka nākošajam vergam nedrīkst iemācīt pārāk daudz – rakstīt tikai savu vārdu un rēķināt galvā līdz simtam (vairāk viņš nekad arī nenopelnīs). Protams, arī šī slodze bērnus ļoti nogurdina, tādēļ mācību procesā jālieto dators – tas visu pateiks priekšā un izrēķinās.
Tas ir labi triju iemeslu dēļ: pirmkārt, bērni mācību stundās varēs paspēlēt „bojevikus” un viņiem nebūs garlaicīgi. Otrkārt, virtuālajā pasaulē eksistējošam indivīdam, reālajā dzīvē draugu nebūs. Treškārt, tas mums būs izdevīgi arī nākotnē – tikko pieaugušais vergs sāks domāt, atvienosim internetu vai izslēgsim elektrību. Bez datora palikušais analfabēts tiks neitralizēts un būs mums absolūti nekaitīgs.

9. Vienlaicīgi parūpējies par valsts ekonomiskās neatkarības „optimizāciju”. Ar savu algotņu un „piektās kolonas” rokām, „progresīvu” un „ekonomiski izdevīgu” pasākumu aizsegā, pa vienam vien – plānveidīgi „optimizē” visas rūpnīcas, fabrikas, lauksaimnieciskās ražošanas un pārtikas rūpniecības uzņēmumus, „prihvatizē” flotes kuģus.
„Optimizē” lauku saimniecības (valsts „pārtikas banku”) un visu lauku infrastruktūru – sākot no skolām, feldšeru punktiem, veikaliem, pasta un bankas nodaļām līdz pašu lauku rajonu teritoriju plānojumam.
Neaizmirsti, ka visu „optimizēto” rūpnīcu, fabriku un jebkuru citu uzņēmumu ražošanas līdzekļi – iekārtas, to tehnoloģiskais aprīkojums, inventārs, instrumenti, izejvielu un materiālu krājumi utt., kā arī flotes kuģi jāiznīcina neatgriezeniski! Ko vari – pārdod uz ārzemēm, pārējo pārkausē speciāli šim nolūkam uz laiku darba kārtībā saglabātajās martena krāsnīs. Pēc tam saražo pašu valstij nevajadzīgus velmējumus, pēc kuriem ir pieprasījums ārzemēs. Pēc tam vari „optimizēt” arī šīs martena krāsnis.
Ceru, ka valstī esošo krāsaino metālu krājumus tu jau savlaicīgi esi „prihvatizējis” un realizējis…

10. Cītīgi seko cenu kāpumam un veicini to! Ja Indijā sadūrušies divi vilcieni – paaugstini kafijas un benzīna cenas! Ja Bangladešā peldoties noslīcis bērns – paaugstini cenas medikamentiem! Ja Vjetnamā nogrimis kuģis – paaugstini zivju cenas. Izmanto jebkuru nelaimes gadījumu vai dabas stihiju aiz trejdeviņām zemēm, lai paaugstinātu cenas jebkurai precei: sākot no spraužamadatām un beidzot ar nekustamo īpašumu.
Nekad nepaaugstini nevienas preces cenu mazāk kā par 10-30 procentiem, vēlams to darīt 100% apmērā. Neaizmirsti paziņot, ka cenu celšanas iemesls ir „globālā krīze”, pēc pāris mēnešiem atkal gaidāms cenu pieaugums.
Beigās obligāti piemini, ka jūtama situācijas stabilizēšanās un redzama valsts ekonomikas izaugsme. Tas aborigēniem būs ļoti nomierinoši.

11. Rūpīgi seko oficiālajiem statistikas datiem! Ja pārtikas cenas pusgadā cēlušās par 30-40%, degvielas cenas par 100%, elektroenerģijas – par 50%, paziņo, ka dzīves dārdzība šajā laika posmā pieaugusi tikai par 0,4%. Tas arī radīs nomierinošu efektu.

12. Parūpējies par medicīniskās aprūpes sistēmas „optimizāciju”:

a) Mierīgu sirdi vari „optimizēt” lielāko daļu slimnīcu, poliklīniku, aptieku un citu iestāžu, kuru ēkas un iekārtas tīri labi var „prihvatizēt” – aborigēniem nav vajadzīga kvalitatīva, viegli pieejama veselības aprūpe un kvalificēti ārsti. Pilnīgi pietiks, ja saslimstot viņi pierakstīsies rindā un dažus mēnešus pagaidīs, līdz, samaksājot daļu savas algas, nokļūs kāda daktera redzeslaukā.
Visās medicīnas iestādēs praktizē pašapkalpošanos un maksas „pakalpojumus”. Lai slimnieks pats pērk un maksā par katru šļirci, par katru ārstniecisko manipulāciju, par katru uzturēšanās dienu slimnīcā, katru tur apēsto maizes kumosu. Nekādā gadījumā aizmirsti to visu aplikt ar nodokļiem!

b) Šāda prakse ir izdevīga vairāku iemeslu dēļ.
Pirmkārt, tas veicinās Darvina teorijas īstenošanu dzīvē – izdzīvo stiprākais un veselākais.
Otrkārt, tas ātros tempos palīdzēs atbrīvoties no spītīgiem lauku večiem(vecenēm), kas joprojām mitinās skaistākajos lauku apvidos, kuros nepieciešams uzcelt tūrisma objektus un izveidot golfa laukumus.
Treškārt, jāpalīdz taču aiziet „pie tēviem” tiem nekam nederīgajiem pensionāriem, kuri ik mēnesi tev rada tik lielus finansiālus zaudējumus, nevajadzīgi patērē barību un nepieļaujami piesārņo dabu.

13. Nekaunies izmantot aborigēnu idiotismu un lētticību jebkuriem meliem – tas ir vieglas peļņas avots! Ņem vērā, ka vārdi „mode” un „moderns” uz viņiem iedarbojas hipnotiski un atvērs tev jebkura aborigēna maku!
Ielāgo, ka nevajadzīgo cilvēkveidīgo populācijas samazināšanu ļoti efektīvi var izdarīt ar viņu pašu rokām. Pie tam – viņi paši par to labi samaksās! Vienmēr centies ar vienu pasākumu „nošaut” reizē divus (vai vairāk) zaķus! Zemāk minēšu tikai dažus piemērus kā tas darāms.

1) Iestāsti, ka sievietes skaistuma etalons ir dibens, nevis seja! Uz glancēto un modes žurnālu vākiem publicē fotogrāfijas ar „skaistuļu” dibeniem, ar striķīti starp „vaigiem” priekšplānā. Iestāsti, ka tas ir ļoti moderni un seksīgi! Redzēsi, ka aborigēnu mātītes tev noticēs, šādu striķīšu dēļ stāvēs rindā un atdos par tiem pusi sava maka satura.
Tikai nesaki, ka šīs „modes” pamatā ir tava vēlme samazināt aborigēnu dzimstības līmeni, jo aukstums ir tavs sabiedrotais…

2) Iestāsti, ka dabīga sejas krāsa „modernai” sievietei nav pieņemama. Uz glancēto un modes žurnālu vākiem parādi „skaistuļu” fotogrāfijas, kuru fizionomijas klāj visdažādākās izcelsmes un konsistences špakteļmasas kārta, kā tikko no konveijera noņemtām Bārbijām! Redzēsi, ka aborigēnu dāmas, izmetīs vecos krāsas krājumus un iegādāsies jaunus – pašus „modernākos”! Pie tam, ja to nosaukumam pievienosi „burvju vārdiņus”: plus, super, ekstra – par dubultu cenu.
Tikai nesaki, ka pēc pārdesmit gadiem šo „dāmu” sejas atgādinās novalkātus kirzas zābakus, kuru grumbas nekas vairs nespēs noslēpt…

3) Iestāsti un modes žurnālos parādi, cik „moderni” ir aukstā laikā un ziemas salā staigāt ar pliku jostasvietu.
Tikai nesaki, ka šādi tu izdari viņām lielu pakalpojumu – apsaldēto nieru un vēdera orgānu dēļ nevajadzēs nodarboties ar bērnu dzemdēšanu.

4) iestāsti glancētajos žurnālos parādi, cik „moderni” ir aukstā laikā un ziemas salā staigāt bez galvassegas.
Tikai nesaki tās divas lietas, ar kurām tu atkal varēsi labi nopelnīt!
Pirmā – lab/ļaun dabīgu galvas smadzeņu audzēju ārstēšana.
Otrā – parūku pārdošana, jo n-tās reizes pārkrāsotie „skaistuļu” mati nenovēršami pametīs šīs galviņas…

5) Iestāsti, ka „modernu” sieviešu dzimumu līdztiesības izpausme ir staigāt cieši apspīlētās džinsa biksēs, tad katra aborigēniete to uzskatīs par savu goda lietu un ar prieku „ieziepēsies”, lai tajās ielīstu!
Tikai nesaki, ka šādi tu vienlaicīgi īsteno divus pasākumus.
Pirmais domāts netradicionālajiem un svārstīgajiem – visi džinsos tērptie dibeni ir vienādi.
Otrais – dēļ ilgstoši traucētās asinsrites iegurņa rajonā, šīm emancipētajām dāmām atkritīs liela problēma – bērnu dzemdēšana.

6) Iestāsti, ka nedēļu veci bārdas rugāji un kā no miskastes izvilktas džinsu bikses, aborigēnu tēviņiem izskatās ļoti „moderni” un „seksīgi”. Kinofilmās un uz glancēto žurnālu vākiem parādi šādus sariem apaugušus radījumus, kuru priekšā dāmas stāv rindā (par attiecīgu samaksu viņas darīs ne tikai to).
Nebūs ilgi jāgaida līdz šādu subjektu ar „moderni” sarainiem ģīmjiem būs pilnas ielas…

7) Iestāsti, ka vienīgā patiesā atpūtas iespēja pastāv „tusiņos” un naktsklubos! Paskaidro, ka īstu „kaifu” var „noķert” tikai dzērumā smēķējot un ritmiski kratoties 100 db skaļā, monotoni ritmiskā troksnī… kad neko vairs nedzirdi, bet vibrē katra ķermeņa šūniņa!
Domāju, ka arī tev būtu interesanti pavērot, kā šādi „atpūties” aborigēns pamostas otrajā dienā un konstatē, ka gultā nav viens. Un, ka blakus gulētāja dzimumu var noteikt tikai pēc „Krokodilu Dandija” paņēmiena… visi džinsos tērptie dibeni bija tik vienādi…

9) Aborigēniem var iestāstīt, likt noticēt un maksāt par visu ko vien vēlies – sākot no visa dabiskā skaistuma noliegšanas līdz ķermeņa iekšējai un ārējai izkropļošanai visneiedomājamākos veidos un vietās. Pietiek tikai bilst maģiskos vārdiņus „mode”, „moderni” un viņi no matu galiņiem līdz papēžiem ir tavā rīcībā!

14. Un vēl viens ļoti svarīgs aspekts – savu lolojumu, tā saucamo „noziedznieku” tiesības vienmēr nostādi pāri citu cilvēkveidīgo un viņu sabiedrības interesēm. Noziedznieki taču šajā vidē veido tev nepieciešamo mikroklimatu – iedveš cilvēkveidīgajiem pastāvīgas bailes, stresu un pārdzīvojumus, kas neļauj atslābināties un skaidrām acīm palūkoties uz tavām darbībām. Pie tam, noziedznieki ir ļoti liels aborigēnu laimes un prieka avots! Katrs no cilvēkveidīgajiem, vakarā pārnākot mājās ir priecīgs un bezgala laimīgs, ka „sveikā izsprucis” gan pats, gan sieva, gan meita un dēls… Katrs ir bezgala laimīgs, ka nav noticis tā, kā ar tiem, kurus rādīja vakara ziņās.
Tātad, nekad neaizmirsti tos neveiksminiekus, kuri, pildot šo tev tik nepieciešamo darbu, pielaiduši kādu kļūdu vai savas neuzmanības dēļ, nokļuvuši aiz restēm. Vienmēr centies atstāt likumos kādu „plaisiņu”, lai viņus attaisnotu vai (pašā ļaunākajā gadījumā) piespriestu simbolisku sodu.
Vienmēr seko, lai sodu izciešot viņiem nebūtu jāstrādā. Gādā, lai viņi dzīvotu siltumā un būtu labi paēduši. Parūpējies par viņu izklaidēm. Parūpējies, lai viņiem nepārtrūktu sakari ar ārpasauli – piegādā mobilos telefonus, narkotikas un naudīgākajiem – meitenes.
Vienmēr raugies, lai tā saucamajās „tiesībsargājošajās institūcijās” strādājošiem būtu viszemākā darba alga – vieglāk ar viņiem būs sarunāt „maksas pakalpojumus”…

15. Kad būs „optimizēts” viss, kas iespējams – mūžu mūžos neatmaksājamu parādu jūgā nonākusī ģeogrāfiskā teritorija un vietējie aborigēni būs absolūtā tavā varā! Pie vismazākajām neapmierinātības pazīmēm, tev atliks tikai „piegriezt skābekli” – pārtraukt pārtikas surogātu vai degvielas piegādi, lai nākošajā dienā rastos problēmas, bet pēc nedēļas bads. Tad redzēsi ar cik karstu mīlestību aborigēni sagaidīs tevi, kad pāri robežai ieradīsies ar pirmo ievestās maizes „fūru”!
Mīlestība, kas nāk caur vēderu, taču ir pati karstākā un noturīgākā, vai nē?

Juris P.

————————–
*** Demokrātiskās SISTĒMAS «Kodekss»

Kategorija: Subjektīvi | Pievienoja: Janis_A (18.Feb.2011)
Skatījumu skaits: 881
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Pieteikšanās

Informaģentūra
TAUTASFORUMS
INFOWARS
ABOVE TOP SECRET
NATURALNEWS
GLOBALRESEARCH
DRUDGE REPORT
ECOCOLLAPS
PLANETA-MOJA
EARTH CHRONICLES
Statistika