Sākums » Raksti » Aisberga arhīvs » "ZET" Valsts

28. nodaļa.

http://www.aisbergs.lv/?p=3618

 

28. nodaļa.

●.«ZET» VALSTS.● 10.12.2008

 

28. nodaļa. Dzimumu līdztiesība un izņēmumi.

29.04.2011.
.

Sabiedrībā, ģimenē un «Likuma» priekšā vīrietis un sieviete ir absolūti līdztiesīgi visās dzīves jomās. Nekad un nekur, runājot par kādu cilvēku, netiek speciāli uzsvērts, ka tas ir vīrietis vai tā ir sieviete.

Sabiedrībai nav pieņemams un tiek kategoriski nosodīts, ka kāds no vecākiem (sieva vai vīrs) saka: „Tas ir mans bērns” – vienmēr un visur abi vecāki uzsver, ka: „Tas ir mūsu bērns”.

VALSTĪ nav „vīriešu darbu” un „sieviešu darbu” – ieņemot vienādu amatu un vienādā laika posmā vienādi kvalitatīvi paveicot vienādu darba apjomu, darba alga vienmēr ir vienāda. Par šī principa pārkāpumu, jebkurš darba devējs nekavējoties zaudē tiesības piecus gadus izmantot algotu darbaspēku.

Vecākiem, kuri lietojuši (vai lieto) narkotiskās vielas, praktizējuši izlaidīgu dzīves veidu, pārkāpuši dabas rakstītos telegonijas likumus, var piedzimt psihiski nepilnvērtīgs un garīgi atpalicis bērns. Papildus iepriekš minētiem faktoriem, arī nepilnvērtīgas audzināšanas dēļ tā saucamajās „nepilnajās ģimenēs”, bērnam var attīstīties psihoemocionālas novirzes, kas izpaužas kā seksuālās orientācijas traucējumi (geji, lesbietes u.t.t.). Arī šādai iedzīvotāju kategorijai ir VALSTS iedzīvotāja (pilsoņa vai nepilsoņa) tiesības un pienākumi, bet «Likumā» viņiem noteikti sekojoši ierobežojumi:

1. «Personas Kartē» un «Dzīves Vēsturē» jābūt norādītai viņu seksuālai orientācijai. Ja persona slēpj šādas savas garīgās attīstības novirzes, tas tiek kvalificēts kā smags «Likuma» pārkāpums, kurš rada reālus draudus līdzcilvēkiem un sabiedrībai;

2. «Likums» nepieļauj viendzimuma personu laulības, viņu neoficiāla kopdzīve netiek atzīta par ģimeni un tai nav VALSTS atbalsta;

4. šādu personu aizbildniecībā, aprūpē, audzināšanā un jebkurā citā saskarsmē nedrīkst būt bērni;

5. šādas personas netiek pielaistas darbā bērnu audzināšanas un mācību iestādēs;

6. šādu personu dzīvesveids nav publiskojams un apspriežams masu saziņas līdzekļos;

7. VALSTĪ aizliegtas jebkura veida sabiedriskās aktivitātes, kas reklamē vai jebkādā citā veidā popularizē šādas personas un viņu amorālo dzīves veidu.

Kategorija: "ZET" Valsts | Pievienoja: Janis_A (30.Apr.2011)
Skatījumu skaits: 534
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Pieteikšanās

Informaģentūra
TAUTASFORUMS
INFOWARS
ABOVE TOP SECRET
NATURALNEWS
GLOBALRESEARCH
DRUDGE REPORT
ECOCOLLAPS
PLANETA-MOJA
EARTH CHRONICLES
Statistika