Sākums » Raksti » Aisberga arhīvs » "ZET" Valsts

1. nodaļa.

http://www.aisbergs.lv/?p=3748

 

 

1. nodaļa.

IZDZĪVOŠANA, Saturs: "derīgi zināt", ●.«ZET» VALSTS.● 10.12.2008

 

.

1. nodaļa. Visa sākums ir IDEJA!

01.05.2011.
.

CILVĒKS ar savu eksistenci vien jau ir nostādīts fakta priekšā un viņam sev atvēlētais dzīves posms šajā pasaulē jāpavada maksimāli drošā, stabilā un organizētā vidē, par kuru pašam arī jāparūpējas, jo Radītājs nespēj (vai arī Viņam vien zināmu iemeslu dēļ – nevēlas) ierobežot ļaunuma uzvaras gājienu Zemes virsū. Bet varbūt tieši otrādi – Viņš gaida, ka CILVĒKI beidzot paši sāks aktīvi rīkoties un tad, nepieciešamības gadījumā, viņiem palīdzēs.

Ļoti bieži, komentējot demokrātiskās valsts iekārtas trūkumus un šajā SISTĒMĀ valdošās acīm redzamās nejēdzības, kuras, savas labklājības vairošanai, visai veikli izmanto pie valsts varas esošā „elite”, tiek minēts arguments: „Demokrātija nebūt nav tā pati labākā valsts pārvaldes sistēma, bet līdz šim nekas labāks nav izdomāts!

Piekrītu, ka priekš valdošajiem mafioziem grupējumiem (t.s. „partijām”) un viņu ielikteņiem legālajās struktūrās – „partiju” bosiem, visu līmeņu „deputātiem” un citiem parazītiskiem subjektiem, tiešām kaut ko labāku ir grūti izdomāt.

Bet kā šādā SISTĒMĀ eksistē (par dzīvi to nevar nosaukt) pārējie valsts iedzīvotāji? Kādos apstākļos nostādīti visu materiālo un garīgo vērtību tiešie radītāji – strādnieki, zemnieki, mācību un ārstniecības iestāžu darbinieki, visi citi tiešā darba darītāji? Bet tieši viņi jebkurā valstī ir nospiedošā vairākumā. Un tieši viņi ir spiesti, uzturot valdošo kliķi, beztiesīgi un neaizsargāti eksistēt ekstremālos apstākļos šajā bandītiskajā vidē, kurā viņu ģimeņu dzīves apstākļi, veselības aizsardzība, bērnu audzināšana un reāla apmācība nevienu neinteresē. Visi tiešā darba darītāji ir nolemti verdziskai kalpošanai SISTĒMAI, kurā cilvēka dzīvībai nav nekādas vērtības, kurā par nožēlojamiem grašiem jāstrādā tikai „vēdera tiesai” vai iztikas meklējumos jādodas emigrācijā.

Aicinu atlicināt laiku uz nenoskatīto zombējoši dezinformatīvo TV pārraižu rēķina!
Aicinu atlicināt laiku uz neizlasīto, „pozitīvisma” pilno rakstu rēķina glancētajos žurnālos!
Aicinu atlicināt laiku, lai pabūtu kopā ar savu ģimeni un draugiem, lai apzinātu un apspriestu reālajā dzīvē notiekošo!
Aicinu atlicināt laiku, lai beidzot sāktu domāt par alternatīvu – detalizētu citas sabiedriskās un valsts iekārtas modeli, kurā ikvienam cilvēkam būtu CILVĒKA cienīgi dzīves apstākļi!

Uzsveru – DETALIZĒTU, jo no plaši lietotajiem lozungiem „brīvība”, „brālība”, „vienlīdzība”, „demokrātija” u.c., katrs pie varas esošais režīms radīs SISTĒMU pēc savas gaumes! Izveidos SISTĒMU, kas domāta tikai un vienīgi savas ekskluzīvi greznās dzīves nodrošināšanai uz vienkāršo ļaužu verdziskas ekspluatācijas rēķina.

Sāksim beidzot DOMĀT, jo laiks nestrādā mūsu labā! Laika paliek arvien mazāk un mazāk – ikvienam no mums… Un nestāstiet man, ka tas nav iespējams! Uzskatāms piemērs ir tas, ko pēc tā saucamās „trešās atmodas” ar Latviju un tās iedzīvotājiem visai īsā laikā izdarīja ar neierobežotiem finansiālajiem līdzekļiem apgādātie ārzemju emisāri un viegli uzpērkamie Dzimtenes un tautas nodevēji, kuri dzīvoja starp mums. Protams, ar vienkāršās tautas verdzisku padevību kārtējiem kakla kungiem… padevību „demokrātiskās” okupācijas režīmam…

Bet «ZET» valsts (tas ir pagaidu apzīmējums, jo šai SISTĒMAI vēl nav sava nosaukuma) gadījumā nauda nav nepieciešama – vajadzīga tikai detalizēti izstrādāta, cilvēkiem pilnīgi saprotama un pieņemama IDEJA.

Šādu pārdomu rezultātā arī radās apcerējums par «ZET» valsti. Sākumam… ierosmei sākt beidzot domāt! Pagaidām tikai mani un ļoti konspektīvi, bet ceru, ka ar laiku būs arī Jūsu, līdz nonāksim līdz vienai kopējai IDEJAI !

«ZET» valsts apraksts (3. redakcijā neveiksmīgi tika lietots nosaukums „Godīgo Cilvēku Valsts”) regulāri tiek precizēts un papildināts.

Juris P.
2005.g. novembris ÷ 2011.g. maijs

—————————————-
ZINĀŠANAI:

1. Jaunā (4. redakcijas) «ZET» valsts apraksta sadaļu augšmalā būs teksta pēdējo izmaiņu datums.

2. Visu tekstu arhivēta "pdf” formātā (2011. gada 01. maija redakcijā) var lejupielādēt šeit: zetvalsts (626 kB)

2. «Aisberga» sadaļā ««ZET» VALSTS» tiks apstiprināti tikai tie komentāri, kuros būs doti konkrēti teksta precizējumi vai papildinājumi.
Lūgums visiem, kuriem šāda IDEJA nav pieņemama, atturēties no sava viedokļa izteikšanas komentāros.
Skatīt:
http://www.aisbergs.lv/?page_id=9939 septīto punktu.

Kategorija: "ZET" Valsts | Pievienoja: Janis_A (30.Apr.2011)
Skatījumu skaits: 1009
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Pieteikšanās

Informaģentūra
TAUTASFORUMS
INFOWARS
ABOVE TOP SECRET
NATURALNEWS
GLOBALRESEARCH
DRUDGE REPORT
ECOCOLLAPS
PLANETA-MOJA
EARTH CHRONICLES
Statistika