Sākums » Raksti » Aisberga arhīvs » "ZET" Valsts

13. nodaļa.

http://www.aisbergs.lv/?p=3693

 

13. nodaļa.

●.«ZET» VALSTS.● 10.12.2008

 

13. nodaļa. VALSTS enerģētiskā neatkarība

05.03.2011.
.

Visu VALSTS tautsaimniecības infrastruktūru un iedzīvotāju energoapgāde balstīta uz diviem dabīgiem, apkārtējai videi draudzīgiem, dzīvajai dabai un cilvēkiem absolūti nekaitīgiem, praktiski neizsmeļamiem lētas enerģijas avotiem:

1. „aktivēto ūdeni”, kuru izmanto kā degvielu iekšdedzes dzinējos;

2. „nulles lauka” enerģiju, kuru izmanto elektroenerģijas ražošanai un elektrodzinēju darbināšanai.

Šos enerģijas avotus un to praktiskās izmantošanas iespējas un metodes, izcili Zemes zinātnieki atklāja jau 19. – 20. gadsimtā, bet starptautiskie naftas-gāzes monopoli, savas peļņas un dominējošā stāvokļa saglabāšanas nolūkā, tos slēpa no sabiedrības un, izmantojot algotus slepkavas, daudzus šo atklājumu autorus nogalināja.

Ikdienā vispirms sāka izmantot pirmo enerģijas avotu – „aktivēto ūdeni”, ko enerģijas iegūšanai izmanto kā degvielu – iekšdedzes dzinēju darbināšanai un katlu mājās, elektroģenerātoru piedziņai, utt.. Šodien šādus iekšdedzes dzinējus, sava nelielā gabarīta un masas dēļ, izmanto vienīgi divriteņu mehāniskajos transporta līdzekļos.

Nedaudz vēlāk apguva un sāka plaši lietot otro enerģijas avotu – tā saucamo „nulles lauka” (jeb „torsionu”) enerģiju, kas izrādījās praktiski neizsīkstošas, videi absolūti draudzīgas, elektriskās enerģijas avots. Šodien praktiski visi četrriteņu transporta līdzekļi apgādāti ar jaudīgiem autonomiem „nulles lauka” elektrodzinējiem. Visu ražošanas uzņēmumu energoapgāde, tehnoloģisko un dzīvojamo telpu apgaismošana, apsildīšana un iedzīvotāju ikdienas vajadzības tiek nodrošinātas ar autonomiem šīs neizsīkstošās enerģijas avotiem. Visa sadzīves tehnika un jebkuras pārvietojamās elektroierīces, kuru patērētā jauda nav lielāka par 100 W ir apgādātas ar iebūvētiem miniatūriem šīs neizsīkstošas enerģijas avotiem.

VALSTS robežsardzes struktūras «VAIROGS» bruņojums, VALSTS „Aktīvā Perimetra” sistēma un «SARDZES» personāla impulsa ieroči arī izmanto „nulles lauka” enerģiju.

Kategorija: "ZET" Valsts | Pievienoja: Janis_A (30.Apr.2011)
Skatījumu skaits: 904
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Pieteikšanās

Informaģentūra
TAUTASFORUMS
INFOWARS
ABOVE TOP SECRET
NATURALNEWS
GLOBALRESEARCH
DRUDGE REPORT
ECOCOLLAPS
PLANETA-MOJA
EARTH CHRONICLES
Statistika