Sākums » Raksti » Aisberga arhīvs » "ZET" Valsts

12. nodaļa.

http://www.aisbergs.lv/?p=3697

 

12. nodaļa.

●.«ZET» VALSTS.● 10.12.2008

 

12. nodaļa. VALSTS „naudas” sistēma

05.03.2011.
.

Lai principā padarītu neiespējamu korupciju, spekulāciju, augļošanu vai citu noziedzīgu darbību, fiziskas „naudas” VALSTĪ nav. Preču iegādei, pakalpojumu apmaksai un jebkuriem citiem norēķiniem, gan starp VALSTS institūcijām, gan privātpersonām, izveidota īpaša maksājumu sistēma, kura pastāv tikai elektroniskā formā. Tā ir absolūti neatkarīga no ārvalstīm un to bankām, kā arī no jebkurām citām tā saucamām starptautiskām „finansu korporācijām”, „valūtas fondiem”, „investīciju fondiem” un neskaitāmām līdzīgām starptautisko augļotāju struktūrām, kuras savulaik tika izveidotas, lai pasaules valstis pakļautu savas gribas diktātam un likvidētu to finansiāli-ekonomisko neatkarību.

VALSTĪ ar «Likumu» noteiktas elektroniskās naudas vienības „Zets” un „Cents” (viena simtā daļa no „Zeta”). Par šīs naudas vienības vērtības (pirktspējas) ekvivalentu pieņemta kompleksa pārtikas labības masas un dzeramā ūdens tilpuma vienība. „Zeta” faktisko vērtību (pirktspēju), sadarbojoties ar «Lauksaimniecības Ministriju», sevišķi stingri kontrolē, reizi pusgadā precizē un izsludina «VALSTS Banka». Par cik VALSTIJ ir ievērojamas pārtikas labības rezerves vairākiem gadiem, kā arī pietiekoši daudz dzeramā ūdens avotu, tad viens vai vairāki mazāk ražīgi gadi būtiski neiespaido „Zeta” vērtību un reālo pirktspēju.

21. gadsimta otrajā pusē vislielākā vērtība visās valstīs un starptautiskajos darījumos ir pārtikai un dzeramajam ūdenim. Zelts un citi „dārgmetāli” savu naudas ekvivalenta nozīmi zaudējuši un tiek izmantoti tikai rūpniecībā un elektronikā. Pavisam nedaudz bijušo „dārgmetālu” izmanto arī rotas lietu ražošanā, bet pēc tām praktiski nav pieprasījuma, jo dzīvi palikušajiem cilvēkiem ir pavisam cita vērtību skala.

VALSTĪ nav ne biržu, ne brokeru kantoru, ne jebkāda cita veida parazītisku finansiālu struktūru, kas iedzīvošanās nolūkā veiktu spekulatīvus darījumus. Visi norēķini gan iedzīvotāju starpā, gan starp iedzīvotājiem, gan starp VALSTS struktūrvienībām notiek tikai un vienīgi elektroniskā veidā caur «VALSTS banku» un tās filiālēm. Ar «Likumu» noteikts, ka VALSTĪ aizliegta citu banku (gan iekšzemes, gan ārzemju) darbība.

Norēķinus ar (no) ārvalstīm iespējams izdarīt tikai caur «VALSTS Banku»:

1. no VALSTS izejošais rēķins tiek apmaksāts „Zetos”, bet «VALSTS Banka», konvertējot šo summu vēlamajā valūtā, pārskaita adresātam;

2. no ārvalstīm ienākošos rēķinus «VALSTS Banka» konvertē „Zetos” un ieskaita šo summu saņēmēja kontā.

«Likums» nosaka, ka «Valsts Banka» ciešā sadarbībā ar «Iedzīvotāju Reģistru» un «Uzņēmumu Reģistru» kontrolē visu iedzīvotāju, kā arī privāto, kooperatīvo, VALSTS uzņēmumu un VALSTĪ esošo ārzemju uzņēmumu finansiālo darbību, to ienākumus, izdevumus un nodokļu nomaksu.

Visiem pilngadīgajiem VALSTS iedzīvotājiem «Valsts Bankas» rajona nodaļā tiek izsniegta «Bankas Karte», kas VALSTĪ kalpo visu veidu naudas norēķiniem (darba algas ieskaitīšanai, pirkumiem, nodokļu samaksai, iedzīvotāju savstarpējiem naudas pārskaitījumiem, u.t.t.).

Katra «Bankas Karte» ir individuāla – tā aktivējas tikai sava „saimnieka” rokās un to var lietot tikai neizlaižot no rokām. Ja «Bankas Karti» mēģinās lietot cita persona, tā nosūtīs trauksmes signālu gan tuvākai «SARDZES» nodaļai, gan «VALSTS Bankai».

Pēc vecāku iesnieguma, sīko pirkumu veikšanai, pusaudžiem (no 10 līdz 16 gadu vecumam) var tikt izsniegta «Pusaudža Bankas Karte», bet nepilngadīgajiem (no 16 gadu vecuma līdz „pilngadības” statusa iegūšanai) – «Nepilngadīgā Bankas Karte». Šajās bankas kartēs summu, kas nepārsniedz 0,1 «Limitu» pusaudžiem un 0,2 «Limitus» nepilngadīgajiem, vienu reizi 30 kalendāra dienās, vēršoties tuvākajā «VALSTS Bankas» filiālē, var ieskaitīt tikai konkrētā pusaudža vecāki vai aizbildņi.

Nekādi savstarpēji naudas pārskaitījumi starp «Bankas Kartēm» un «Pusaudžu Bankas Kartēm» vai «Bankas Kartēm» un «Nepilngadīgo Bankas kartēm» nav atļauti. Tāpat nav atļauti arī nekādi savstarpēji naudas pārskaitījumi starp «Pusaudžu Bankas Kartēm» un «Nepilngadīgo Bankas kartēm».

Arī katra «Pusaudžu Bankas Karte» un «Nepilngadīgā Bankas Karte» ir individuāla – tās aktivējas tikai sava „saimnieka” rokās un lietojamas neizlaižot no rokām. Ja šīs bankas kartes mēģinās lietot cita persona, tā nosūtīs trauksmes signālu gan tuvākai «SARDZES» nodaļai, gan «VALSTS Bankai». Ar «Pusaudžu Bankas Karti» un «Nepilngadīgā Bankas Karti» nevar iegādāties narkotiskās vielas vai apmeklēt intīmpakalpojumu servisa iestādes.

Atskaiti par «Pusaudžu Bankas Kartes» vai «Nepilngadīgā Bankas Kartes» izmantošanu iepriekšējās 30 kalendāra dienās, pusaudža vai nepilngadīgā vecāki (aizbildņi), var saņemt jebkurā «Valsts Bankas» nodaļā, bet tas ir maksas pakalpojums.

Par «Bankas Kartes», «Pusaudža Bankas Kartes» un «Nepilngadīgā Bankas Kartes» lietošanu nav jāmaksā. Lai veiktu jebkurus norēķinus, kas lielāki par vienu «Limitu», iegādātos narkotiskās vielas, vai apmeklētu intīmpakalpojumu servisa iestādes vienlaicīgi jālieto gan «Bankas Karte», gan «Personas Karte».

Kategorija: "ZET" Valsts | Pievienoja: Janis_A (30.Apr.2011)
Skatījumu skaits: 1198
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Statistika