Sākums » Raksti » Aisberga arhīvs » Pārdomām

Kā diskutēt ar neebrejiem?

http://www.aisbergs.lv/?p=18402

 

Kā diskutēt ar neebrejiem?

PĀRDOMĀM 04.09.2010

 

„Neesi tāds, kuram taisnība – esi gudrāks”
(ebreju sakāmvārds)
.

Vispirms katru savu pretinieku uzskatiet par muļķi.

Bet kad jūs pārliecināsieties, ka tas tā nav, sāciet pats izlikties par muļķi. Ja tas viss nepalīdz, izliecieties neko nesaprotam vai pārejiet uz pavisam citu sarunu tematu. Vai arī sāciet dedzīgi uzstāties par to, kas ir pašsaprotams un tikko sarunu biedrs tieši tam jums piekritīs, nekavējoties attieciniet to uz pavisam citu jautājumu.

Ja jūs tiekat pieķerti šajos mazajos melos, atkal aizejiet no apspriežamā jautājuma un pat nevēlieties ieklausieties tajā, par ko īstenībā iet runa.

Lai kā arī sarunu biedrs necenstos jūs satvert, viņa rokai jāieiet it kā šķidros dubļos. Šie dubļi iziet caur pirkstu starpām un tūdaļ pat īpašā veidā atkal aptver satvērēja rokas.

Un lūk, beigu beigās ar milzīgu piepūli sarunu biedram ir izdevies jūs pārspēt tik iznīcinoši, ka jums neatliek nekas cits kā piekrist viņa viedoklim. Sarunu biedrs ir pārliecināts, ka apspriežamajā jautājumā viņam izdevies pavirzīties vismaz vienu solīti uz priekšu. Bet kāds ir viņa izbrīns nākošajā dienā! Nākošajā dienā jūs esiet aizmirsis pilnīgi visu vakar notikušo un turpiniet stāstīt tālāk savas pasaciņas tā, it kā nekas nebūtu noticis.

Ja par tādu nekaunību sašutušais sarunu biedrs jums norāda uz šo apstākli, izliecieties par patiesi izbrīnītu cilvēku. Jūs absolūti neko nevariet atcerēties par vakardienas strīdiem, izņemot to, ka jūs vakar kā divreiz divi pierādījāt viņam savu taisnību. Tas galīgi apstulbinās jūsu oponentu.

Reti kurš neebrejs spēj saprast ebreju tautas valodu. Gandrīz nevienam no viņiem neizdodas atšķirt mūsu apustuļu mācību teorētisko komponenti no reālās prakses.

Ebrejs runā tādēļ, lai slēptu savas domas, vai vismaz tādēļ, lai tās aizplīvurotu. Viņa patiesos nodomus jāmeklē nevis tajā, kas runāts vai rakstīts, bet gan tajā, kas rūpīgi noslēpts starp rindiņām…

No: http://www.zindar.narod.ru/localhost/uznai/viewtopic36c3.html?t=55
.

Piebilde:
Teksta brīvs tulkojums – mans.
Izsaku pateicību Marijai par atsūtīto norādi.
Juris P.

Kategorija: Pārdomām | Pievienoja: Janis_A (04.Sep.2010)
Skatījumu skaits: 795
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Pieteikšanās

Informaģentūra
TAUTASFORUMS
INFOWARS
ABOVE TOP SECRET
NATURALNEWS
GLOBALRESEARCH
DRUDGE REPORT
ECOCOLLAPS
PLANETA-MOJA
EARTH CHRONICLES
Statistika