Sākums » Raksti » Aisberga arhīvs » Pārdomām

Grimstam, nesaprotot kāpēc…

http://www.aisbergs.lv/?p=21417

 

Grimstam, nesaprotot kāpēc…

PĀRDOMĀM 14.09.2011

 

Visvienkāršākais liekas sarežģīts tik ilgi, kamēr tu baidies!

Nekad, nekādos apstākļos nekādās vēlēšanās nevēlēt par demokrātiem – pēc milzīgās pieredzes mēs zinām, ka, ja pretendents sevi nosaucis par „demokrātu” vai „cīnītāju par mūsu tiesībām”, tad viņš noteikti vēlas kaut ko mums nozagt un atņemt pēdējās tiesības (tas ir kā likums). Kā tikai pretendents ar uzsvaru ir izteicis vārdu „demokrātija”, lieciet uz viņu treknu krustu un jūs izglābsiet sevi no kārtējā zagļa-reformatora, no necaurredzama blēža…

…………………………

.

Diemžēl apstākļos, kad tautas vairs nav, bet ir tikai pilnīgi apdullināti, nodzirdīti, narkotiku pārņemti, masu informācijas līdzekļu zombēti, apmuļķoti un izmirstoši iedzīvotāji, kuri tikko savelk kopā galus, mēs neesam spējīgi dot šos nāvējošos sitienus vienlaicīgi, lai vienreiz un par visām reizēm šo sērgu iznīcinātu…

…………………………

Tiešām mūsu tauta ir ļoti pacietīga un mīklaina. Tā saucamie „reformatori” aplaupīja visus pa tīro – nozaga visus uzkrājumus un ietaupījumus, atņemot pienākošos daļu sagrāva rūpniecību un izlaupīja to. Bet tauta klusē.

…………………………

… ja tā būtu itāļu, amerikāņu vai franču tauta, ar kuru tā izrīkotos, teiksim angļi, tad tajā pašā dienā, kad viņiem atņemtu ietaupījumus, miljoniem cilvēku būtu izgājuši ielās, atcēluši no amata un nosūtījuši uz cietumu visas valdības kopā ar prezidentiem! Un viņi (valdības un prezidenti) būtu gājuši, noteikti būtu gājuši, jo pretējā gadījumā viņus pakārtu pie laternu stabiem.

Bet galvenos „reformatorus” viņi ieslodzītu trako namā vai nosēdinātu uz elektriskā krēsla. Elektriskais krēsls ir īsti piemērots draņķa „reformatoriem”, kuri saviem sadistiskajiem eksperimentiem izmanto dzīvus cilvēkus, miljoniem dzīvu cilvēku. Vai arī tos dzīvus saplosītu gabalos! Un pareizi darītu! Tāpēc, ka nedrīkst atņemt to, kas nopelnīts daudzu gadu laikā. Un tad nekad, nekad neviens nekauņa „reformators”, „pārbūves” maniaks pat līdzīgas domas neuzdrīkstētos turēt galvā”.

To pilnīgi likumīgi un taisnīgi izdarītu jebkura pasaules tauta. Jebkura. Bet mūsu (latviešu) tauta neizdarīja. Cilvēki klusēdami atdeva savu naudu. Kam?

…………………………

Bet „reformatori” turpina pamācīt tautu. Bet tauta izmirst. Bet visi nelieši ir dzīvi. Viņi zied un plaukst. Viņu ģimenes dzīvo savās ārzemju villās un pilīs.

Viņi aptaukojas un priecājas, raksta memuārus, viņu sejas nepazūd no televizoru ekrāniem, viņi pastāvīgi pamāca šo muļķa tautu, kura nekādi nespēj pienācīgi novērtēt viņu gudrās un progresīvās reformas. Viss ir izzagts un atdots „izredzētajiem”, tikai ne (latviešiem). Toties mērķis ir sasniegts – (latviešu) tauta strādā par grašiem to labā, kuriem pieder (Latvijas) izrakteņi, uzņēmumi un zeme.

Visā pārējā pasaulē to sauktu par aparteīdu, bet tautas izmiršanu – par genocīdu. (Latvijā) tas skaitās normāli un to sauc par „demokrātiju”. Visa pasaule domā, ka tā ir (latviešu) tautas gribas izpausme. Tā domā tāpēc, ka tauta ir vienaldzīga…

Tirgoņu-augļotāju elite baidās no savas tautas. Viņa baidās, ka tauta prasīs atbildību par salaupīto. Tāpēc viņi arī veido savu parlamentāri-prezidentālo republiku, kurā viss tiek pirkts un pārdots un kurā neviens neatbild par genocīdu pret nāciju.

Fragmenti no: http://www.aisbergs.lv/?p=894
Vārdu Ukrainas un ukraiņu vietā iekavās ieliku vārdus  (Latvijas)un (latviešu)- lai viss būtu "kā dzīvē”…
Juris P.
Attēls no: http://strelec.ucoz.ru/

Kategorija: Pārdomām | Pievienoja: Janis_A (14.Sep.2011)
Skatījumu skaits: 1325
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Statistika