Sākums » Raksti » Aisberga arhīvs » Pārdomām

Francijas revolūcija un latviešu mentalitāte

http://www.aisbergs.lv/?p=12711

 

Francijas revolūcija un latviešu mentalitāte

PĀRDOMĀM 20.08.2009

 

Francijā uzliesmotu revolūcija, ja notiktu algu samazinājums kā Latvijā

Francijā uzliesmotu revolūcija, ja šīs Rietumvalsts sabiedriskajā sektorā strādājošo darba algas ierosinātu samazināt tikpat lielos apmēros, kā tas notiek Latvijā, uzskata fiksēto ienākumu investīciju fonda «Pimco Europe» portfeļinvestīciju pārvaldes nodaļas vadītājs Endrjū Buzumvērts, kurš šonedēļ viesojās Rīgā un tikās ar vairākām Latvijas amatpersonām.

«Apmēri, kādos [Latvijas] valdība ir spējusi izbīdīt cauri algu apcirpšanu sabiedriskajā sektorā, ir pilnīgi neiedomājami, absolūti neiedomājami, Francijā izceltos revolūcija, ja tur kaut kas tāds tiktu ierosināts,» viņš sacījis telefonintervijā aģentūrai «Bloomberg».

* * * * *

.

Viņš arī pieļāva, ka Latvijas iedzīvotāji varētu sākt aktīvāk paust neapmierinātību par budžeta tēriņu apcirpšanu un nodokļu celšanu, kas vairos politiskos riskus valstī.

«Jo ilgāk noritēs ekonomikas korekcijas, jo lielāki kļūs politiskie riski, tāpēc, ka daļa sabiedrības pārstāvju nevēlēsies piekrist pašreizējai [tēriņu apcirpšanas] politikai,» prognozēja Buzumvērts.

Divi fragmenti no: http://www.apollo.lv/portal/news/74/articles/176625
Trešdiena, 19. augusts (2009) 16:00

v

PIEBILDE
Bija visai interesanti palasīt „tautas balsi” – komentārus zem šīs publikācijas. Interesantākos (manuprāt) no tiem varat lasīt zemāk (atļāvos tajos palabot dažās drukas kļūdas).
Publikāciju autoru (latviešu !!!) vārdi vien ir ko vērts, jo naivie letiņi domā, ka lietojot pseidonīmu (t.s. „niku”), viņi varēs noslēpties no „modrās acs”.
:)
Komentārus, kuros izteiktajām domām pilnībā piekrītu, iekrāsoju sarkanus.
Zināšanai: Virsraksts – mans.
Juris P.

Kategorija: Pārdomām | Pievienoja: Janis_A (20.Aug.2009)
Skatījumu skaits: 852
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Statistika