Sākums » Raksti » Aisberga arhīvs » Pārdomām

2012. gads. Izvēle tavās rokās.

http://www.aisbergs.lv/?p=18196

 

2012. gads. Izvēle tavās rokās.

PĀRDOMĀM 04.08.2010

 

No «AISBERGA» pasta kastītes
(raksts ievietots pēc autora lūguma).

2012. gada ziemas saulgriežu laikā pēc zinātnieku aplēsēm notiks unikāla astronomiska parādība, kura notiek reizi aptuveni 26 tūkstošos gadu – mūsu Saule „ies” cauri Galaktikas (Piena Ceļa) centra asij. Saskaņā ar Dienvidamerikas senās indiāņu cilts maiju tradīcijām, šinī laikā beidzas viņu kārtējais gadu skatīšanas cikls. Jau vairākus gadus šis notikums pastiprināti pievelk sabiedrības uzmanību un izsauc dažādu tās rezonansi.

Raksta autors ļoti piesardzīgi un ar paaugstinātu uzmanību izturas pret jebkāda veida pareģojumiem un prognozēm. Viss visādu prognožu un pareģojumu ir bezgala daudz un bieži vien vairums no tiem ir kļūdains. Tomēr būtība nav tanī apstāklī, cik precīzas var būt dažādas prognozes, bet gan – cik ierobežots vai neatkarīgs ir cilvēka brīvās gribas princips – princips, kas uz planētas Zeme piemīt tikai mums, cilvēkiem, kā garīgās dievišķās sākotnes būtnēm. Tikai cilvēkam ir dota iespēja: darīt vai nedarīt, pieņemt vai noraidīt, ticēt vai šaubīties utt. Prognoze vai pareģojums ierobežo viņa brīvo gribu (izvēli) un liedz viņam pašam pieņemt vai arī noraidīt attiecīgā apstākļa esamību. Papildus tam, jebkura negatīva prognoze vai pareģojums, iespaidojot cilvēka zemapziņu, var radīt viņam negatīvas psiholoģiskas nostādnes. Pretstatā tam, notikuma pozitīvo attīstības virzienu var stimulēt pozitīvas domas, apgalvojumi un lūgšanas.

.

Kāds tad varētu būt 2012.gada iespējamais notikumu attīstības scenārijs un kas katram no mums būtu darāms, lai spēcinātu labo un pretotos ļaunajam? Mēģināsim rast atbildes uz šiem jautājumiem, balstoties uz skaitļu numeroloģisko analīzi, kabalisko skaitīšanas metodi un ņemot talkā senās ezotēriskās zinības, Taro, arkānus.

Un tā, skaitlis 2012=2+0+1+2=5, proti, divi tūkstoši divpadsmitā gada pamatskaitlis (vispārējais, ārējais) ir pieci.

Skaitlis 5 ir cilvēka skaitlis - ivritā gan vīrietis, gan sieviete „nes” skaitli 311=3+1+1=5. Skaitļa pieci simbols ir piecstūris, pentagramma, bet tā var būt gan tieša, gan apgriezta. Interesantu sakritību sniedz latviešu vārds „mīlestība”, aizstājot vārda burtus ar skaitļiem, bet nevis deviņkārtīgā dalījumā, bet vispārīgajā skaitļu rindā, proti, m=20, ī=14, l=18, e=7, s=26, t=28, ī=14, b=3, a=1 un tos saskaitot: 20+14+18+7+26+28+14+3+1=131, kur pārliekot ciparus, mēs varam dabūt skaitli 311. Secinājumu varat izdarīt paši.

Ko par skaitli pieci vēsta Taro? Vērsīsimies pie vācu speciālista Voldemāra fon Ukskula: viņa izklāstā piektais arkāns saucas „Augstais priesteris” un tajā ir attēlots sēdošs vīrs ar paceltu roku un atslēgām, kuram aiz muguras atrodas aizskars (tas simbolizē slēptās, garīgās zinības, I.O.), bet viņa priekšā ceļos nometušies divi cilvēki, mācekļi, kuri vēlas iegūt šīs zināšanas. Viens no mācekļiem ir tērpies baltā apģērbā, bet otrs melnā. Viens pārstāv balto maģiju, bet otrs melno. Pirmā mācekļa nodomi ir patiesi, viņš vēlas iet uz priekšu un pie Dieva. Viņš ir pārpilns godbijības un vēlas uzzināt garīgos noslēpumus, lai palīdzētu citiem, kalpotu pasaulei un nestu vispārēju labumu. Arī otrs māceklis vēlas iegūt šīs zināšanas, bet viņa nodomi ir viltīgi, viņš vēlas gūt zināšanas sava labuma pēc, lai valdītu pār citiem. Viņa sirds ir alkatības pārpilna un miesa alkst kārības, viņa nodomi ir pārpilni pēc materiāliem labumiem, bet viņa egoisms agri vai vēlu viņu pazudinās. Arkānā tiek pausts novēlējums, ka cilvēkam vienmēr ir jāturas pie gaismas un mīlestības takas, bet jāvairās ir no egoisma, meliem un tumsības.

Skaitli pieci ģeometriski attēlo šādi:

Proti, 5=5+4+3+2+1=15, arī ģeometriskajā attēlojumā ir saskaitāmi piecpadsmit apļi un tas nozīmē, ka skaitlis pieci ir saistīts ar skaitli piecpadsmit. Ko par skaitli 15 vēsta Taro? Vērsīsimies pie šveiciešu speciālista Osvalda Virta (1860-1943): viņa izklāstā piecpadsmitais arkāns saucas „Bafomets”, (sengrieķu auglības dievība Pāns) un tajā ir attēlots fantastisks radījums ar āža galvu un kājām, ar sievišķīgām krūtīm un rokām, kurš stāv uz tumša kubiskas formas pamatnes (kubs simbolizē Zemi, I.O.), pie kuras pieķēdētas divas būtnes, viena sievišķas, bet otra vīrišķas izcelsmes. Šo būtņu verdziskā sasaite simbolizē seksuālo enerģētiku, kur vīrietis tiek pakļauts caur tā lepnību un miesaskārību (uzbudināmību), bet sieviete - caur tās saldkaisli. Mentālajā plānā šis arkāns ir saistīts ar burvestībām, zemapziņas iespaidojamību, varu pār masām un demagoģiju. Fiziskajā plānā tas ir saistīts ar uzbudināmību, miesas kārībām, izvirtību un alkatību. Cik drūma aina, vai ne? Bet tas nav vienīgais 2012. gada varbūtējais rezultāts. Tam par pamatu ir tālāka skaitļa 5 saskaitīšana, proti, 5=5+4+3+2+1=15=1+5=6, kas aizved mūs pie Taro sestā arkāna, šeit vērsīsimies pie slavenā Pola Kristiana (1811-1877): viņa izklāstā sestais arkāns saucas „Divi ceļi jeb Pārbaudījumi” un tajā ir attēlots krustcelēs stāvošs cilvēks, kuram gan labajā, gan kreisajā pusē blakus atrodas sieviete, labajā pusē stāvošai ap galvu ir zelta kronis un tā simbolizē tikumu, kreisā pusē stāvošai galvā ir vīnoglapu vainags un tā simbolizē grēku (kārdinājumu). Šī aina attēlo cīņu starp kaislībām un sirdsapziņu, starp labo un ļauno.

Tātad 2012.gada iekšējā, apslēptā vērtība ir saistāma ar skaitli seši, kas norāda izvēles iespēju tam, kas var gan būt, gan var nebūt. Ja cilvēki attapsies, atmetīs savas personiskās ambīcijas un pārmērīgo tieksmi pēc materiālā, ja tie sapratīs brutāla seksa atšķirību no patiesas intīmas tuvības, ja būs spējīgi mazināt savu egoismu, ja regulāri aizlūgs par citiem un par mūsu planētu Zeme, ja biežāk teiks viens otram labestīgos skaitļu pieci un seši vibrējošos vārdus, tādus kā mīlestība, laime, Piena Ceļš (šeit katrs no jums var parādīt savas jaunrades spējas, izmantojot latviešu alfabētu), cilvēcei pavērsies iespēja uzveikt šos pārbaudījumus un turpināt evolucionēt.

Nobeigumā gribu atgādināt, ka 2012.gadā ir vēl viens būtisks datums, proti, 21.06.2012. – vasaras saulgrieži. Senatnē Līgo svētki tika svinēti Vasaras saulgriežu dienā un pēc senajām tradīcijām – pēc attiecīga rituāla, pretstatā mūsdienu līgošanai neīstajā dienā ar pārmērībām ēšanā un dzeršanā, un vai uz bruģakmens Daugavas krastmalā.

Aicinu meklēt domubiedrus!

Ivars Ozoliņš
numerologs@inbox.lv

Kategorija: Pārdomām | Pievienoja: Janis_A (04.Aug.2010)
Skatījumu skaits: 897
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Statistika