Sākums » Raksti » Aisberga arhīvs » Noklusētais

Parunāsim par orgonu (2.daļa)

http://www.aisbergs.lv/?p=14101

 

Parunāsim par orgonu (2.daļa)

NOKLUSĒTAIS 05.01.2010

"Svētā rokas granāta”

Vārdu orgons esot ieteicis austriešu cilmes zinātnieks Vilhelms Reihs (Wilchelm Reich, 1897-1957), daudziem nopelniem bagāts psihiatrs un psihoanalītiķis, slavenā Zigmunda Freida skolnieks. Šo „dzīvības spēku” daudz pētījis, viņš atradis arī paņēmienu tā praktiskai pielietošanai. Reiha orgona koncentrātors bija speciāla noteiktu izmēru skapjveida kaste, gatavota no koka, metāla skaidu un šķiedrmateriāla slāņiem. Šādā koncentratorā atmosfērā cirkulējošais orgons uzkrājoties ievērojami augstākā koncentrācijā, un, cilvēkam regulāri uzturoties zināmu laiku (ap pusstundu) šai kamerā, ievērojami uzlabojoties tā pašsajūta, darba spējas, imunosistēma un daudz kas cits. Šai ierīcei arī mūsdienās esot diezgan daudz piekritēju (internetā ir būvapraksti), lai gan tā nav diezcik ērta.

Dažus gadus atpakaļ internetā parādījās interesanta personība – amerikānis Dons Krofts ar dzīvesbiedri Kerolu (Don & Carol Croft). Izskatās, ka šim pārim būs lemts ieiet pasaules vēsturē. Grūti spriest par šī cilvēka skolotību un tituliem, bet viņa spēja strādāt empīriski, pēc intuīcijas, ir apbrīnojama. Viņš nebaidās rakstīt, ka nezin savām ierīcēm zinātniska izskaidrojuma, bet tās lieliski veic savu uzdevumu. Donam ir paveicies, ka viņa sieva Kerola ir apveltīta ar izcili ekstrasensorām spējām saredzēt „labās” un „sliktās” enerģijas, auras un daudz ko citu. Tas viņiem lieliski palīdz strādāt tandēmā. Pārņemot V.Reiha idejas un attīstot tālāk, Kroftu pāris atklājuši divus orgona paveidus, dzīvo - OR (no ORGONE) un mirušo - DOR (no DEAD ORGONE). Šāds pieņēmums lieliski sasaucas ar zinātnieku teoriju par torsionu lauku kreiso un labo spinu (rotācijas virzienu). Viņi atraduši, ka DOR bagātīgi ģenerējas augstfrekvences un augstsprieguma avotos (augstsprieguma līnijās, radio, televīzijas un mobilo telefonu raidītājos, radiolokātoros, mikroviļņu krāsniņās, arī datormonitoru un televizoru kineskopos u.c.). Kas ir visinteresantāk, daudz DOR koncentrējas arī dažādu sektu, sātanistu pulcēšanās vietās, noziedznieku perēkļos, bet jo sevišķi daudz tā ir ap atomelektrostacijām. Tur Kerola redzot jūdzēm lielu pelēku mākoni.

Paaugstināta DOR koncentrācija izsauc virkni nevēlamu parādību, - stresu, kašķīgumu, imūnsistēmas traucējumus, depresiju, kas var viegli pāriet dažādās slimībās, vai vienkārši sliktu garastāvokli. Turpretī daudz OR dod dzīvības spēka pieplūdumu, enerģiju uzveikt slimības, veselības nostiprināšanu, garastāvokļa uzlabošanos un tā tālāk.

Sava darba rezultātā Kroftu pāris ir atklājuši, ka dažām vielas struktūrām, jo sevišķi metāla skaidām, pildītām ar organisku substanci (epoksīda sveķiem, poliestēra laku), piemīt īpašība pārveidot DOR laukus par OR. Šādu struktūrai figurē nosaukums - orgonīts. Līdzīgas īpašības piemīt arī dažu minerālu kristāliem (kvarcam, dārgakmeņiem). Ievietojot vienreizlietojamā plastmasas glāzītē vienu vai vairākus kvarca kristālus, apberot ar metāla skaidām un aplejot ar sveķiem, iegūst monolītu konglomerātu (tas var iekšpusē saturēt arī speciālu vada spirāli), kam ir ļoti interesantas īpašības. Autori to nosaukuši par „Svēto rokas granātu” – HHg (Holy Handgrenade). Nosaukums savdabīgs, bet, manuprāt, ļoti trāpīgs.

Ar Kroftu (un vēl dažiem no viņa komandas) regulāri sarakstāmies nu jau vairākus gadus un apmaināmies pieredzē.

Izrādās, ka šāda vienkārša ietaise brīvā dabā spēj atveseļot orgonu veselas kvadrātjūdzes teritorijā (ap 2,5 kv.km). „Granātiņu” nokrāso akmens vai zemes pikas krāsā un novieto atveseļojamās vietas tuvumā – zem krūma, dīķītī, augsnes virskārtā, kādā spraugā, vai citur, kur tā darīs savu darbu. Tās atrašanās raidītāja, lokatora, augstsprieguma iekārtas vai cita objekta tuvumā ne mazākā mērā neiespaido tā pamatfunkciju, tikai sakārto tur ģenerēto orgonu. Tādu darbību sauc par dotās vietas „apdāvināšanu” („gifting”). Kerolas Kroftas stāstījumā - „iedēstot” 3 – 4 „granātiņas” atomstacijas tiešā apkārtnē, milzīgā DOR mākoņa vietā ir tīra debess, neliels pelēks mākonītis saglabājas tikai virs paša reaktora ēkas.

Entuziastu grupas šīs „granātiņas” gatavo tonnām un izplata pa savu valsti. Krofti iesaka šādu „granātiņu” noteikti turēt savā dzīves vietā, vadāt līdzi automobīlī, dāvāt radiem un draugiem. Esot pavisam droši objektīvi statistiskie dati, ka rajonos, kuros ieslēptas dažas šādas „granātas”, pilnīgi izmainās morālais klimats, samazinās noziedzība, sadzīves strīdi, ļaudis kļūst labestīgāki. (Ai, kā gan tas derētu mūsu Saeimā, Ministru kabinetā un vēl dažās vietās!)

Vēl ir izrādījies, ka šādas orgona ierīces spēj normalizēt meteoroloģiskos apstākļus, tai skaitā izsaukt vai pārtraukt lietu, izdzenāt mākoņus. Fantastiski, vai ne? Kroftu pāris ir radījuši veselu plejādi modificētu orgona ierīču dažādām speciālām vajadzībām.

Vienas satur ap kristālu satītas spoles Mēbiusa cilpas formā, citās ir iebūvēts elektrisku impulsu ģenerators papildu aktīvizācijai, tās atšķiras arī ar izmēriem. Iedarbei uz atmosfēras procesiem papildus kristāliem un orgonītam tiek pielietotas stacionāras diezgan lielu izmēru vara caurules.

Kroftu pārim, izrādās, ir ne mazums sekotāju, gan vienpatņi, gan veselām grupām, kā tur, Amerikā, tā arī Āfrikā, Austrālijā, Eiropā, Āzijā. Internetā informācijas ir ļoti daudz. Ir aktīvisti Skandināvijā, arī Igaunijā. Atsauksmes – šīs „mantiņas” reāli un iespaidīgi darbojas!

Arī mums, domubiedru grupai, ir liela pieredze jau vairāku gadu garumā. Esam daudz no tā pārbaudījuši paši.

„Granātiņa” zem gultas lieliski uzlabo un normalizē miegu. Saka, ka kaitīgais „āderes” starojums „granātiņu” apliec ar burbuli sīpola formā, ar kāda pusotra metra radiusu (tas gan stāvu augstāk atkal apvienojas sākotnējā plūdumā), tā kā gulētājs savā burbulī guļ drošībā. „Granātiņas” klātbūtne telpā, kur bieži notiek strīdi, domstarpības, jūtami nomierina klātesošos, uzlabo morālo gaisotni. Ļoti izteiksmīgi tas izpaužas, piem., namu pārvaldes sapulcēs…

Orgonīta izstrādājumiem piemīt lieliska īpašība – attīrīt ūdeni atklātās ūdenskrātuvēs. Krofti raksta, ka Āfrikā pie daudziem ciematiem vienīgais ūdens avots ir mazs dīķītis, kuru izmanto gan dzeršanai, gan mazgāšanai, gan peldēšanai, un parasti tas ir galēji duļķains. Ar 1-2 orgonīta mantiņām tajā jau pēc kādas nedēļas duļķes nogulsnējas un ūdens kļūst pavisam dzidrs.

Krofti paši, un daudzi viņu sekotāji, tonnām orgonīta izvieto upēs, ezeros un okeānos, ar acīmredzamiem panākumiem.

Pirms pāris gadiem mēģināju šādu informāciju sūtīt visām mūsu pieejamajām „zaļo” organizācijām. Ne mans, ne domubiedru materiālais stāvoklis neatļauj nodarboties ar masīvu „orgonizāciju”. Partijās un grupās mēdz būt arī turīgi ļaudis, kas varētu pieslieties šai pasaules mēroga kustībai. Atbildi saņēmu tikai no 2 kungiem. Viens no viņiem rakstīja vienīgi par „augstākajām sfērām”, bet otrs prasīja neapgāžamus pierādījumus. Teicu, lai izgatavo paraugus pats, būs pierādījumi kaudzēm. Vairāk par viņu neesmu dzirdējis. Skumji. Iedēstīt jūrā pa orgonīta mantiņai ik pa puskilometram visā piekrastes garumā dotu nesalīdzināmi vairāk mūsu jūras ūdens attīrīšanai, nekā reizi gadā krastā padziedāt, zaļu karogu vicinot…

Kur iegūt papildus informāciju?

Informācijas ir milzumdaudz, bet gan angļu mēlē. Vislabākā un plašākā vietne ir Kroftu mājas lapa www.ethericwarriors.com , tā diendienā papildinās ar ieteikumiem, pieredzi. Tai ir plaši arhīvi un daudz bilžu.

Ļoti labi apraksti ir arī http://www.materiaetherica.com/ . Savukārt Dienvidāfrikā dzīvojošs vācietis Georgs Ričls ir sarakstījis elegantu grāmatu „Operation Paradise”, kuras puse ir orgona un orgonīta būtības skaidrojumi, bet pārējais – orgonīta izplatīšanas piedzīvojumi Āfrikā. Milzums interesantu ilustrāciju. Šo grāmatu var pasūtīt arī online, un, ja nemaldos, arī vāciski. Adrese ir http://orgoniseafrica.com/.

Pie šī Georga iespējams pasūtīt arī lētus kvarca kristālus orgonīta gatavošanai, vienīgi pailgi jāgaida sūtījums, ja negrib izmantot dārgo pastu…

Daudzu citu informācijas avotu norādes var atrast gan minētajās adresēs, gan arī caur interneta meklētāju.

Vēl varu ieteikt vērtīgu interneta vietni ar visdažādāko informāciju http://educate-yourself.org/cn/ .

Kā to izgatavot pašam?

Tiem, kuri neprot izlasīt augstāk minētās vietnes, bet grib mēģināt paši ko uztaisīt, centīšos nedaudz pastāstīt.

Orgonīta izstrādājumu modifikāciju ir izdomāts krietni daudz, dažādiem uzdevumiem, gan āra, gan iekštelpām, gan arī kulona formā līdznēsāšanai vai uzlīmēšanai uz mobilā telefona.

Pati vienkāršākā, bet arī visvairāk gatavotā un izplatītā (pie tam gana efektīvā) forma ir tower buster, (TB), ko latviski varētu tulkot kā torņu neitralizētāju. Tas sastāv no neliela kvarca kristāliņa vai tā atlūzas 1-3 cm izmērā un 70-100 ccm tilpuma šķidru epoksīda sveķu vai poliestera divkomponentu lakas (bez pildvielām) maisījuma ar metāla skaidām.

Metāla skaidas labāk ir vara, misiņa, bronzas, alumīnija. Dzelzs tīrā veidā daudziem nepatīk, bet klāt maisīt var. Ļoti nelāgu efektu dod svins. Bet rupjums vislabākais ir - līdzīgs melnajai tējai, no urbšanas, virpošanas vai frēzēšanas. Daži mēdz lietot smalki sagrieztas dzērienu bundžas, bet tas ir pārāk darbietilpīgi. Ja skaidas ir stipri smalkas, var būt grūtības sveķiem iesūkties tajās, bet tad var masu sajaukt citā traukā un pēc tam liet formā.

Formai var izmantot ļoti daudz ko. Ja mantiņu grib dekoratīvu, var ņemt piemēram matu lakas aerosola vāciņu. Bet izplatīšanai dabā ļoti labi noder tualetes papīra rullīša kartona serdenis, kam vienu galu aizlīmē (jārēķinās, ka masa cietējot sakarst,- lai līmējums nenāk vaļā).

Vairumražotāji parasti izmanto daudzvietīgas silikona kūciņu cepamās formiņas, no kurām ļoti viegli izlobīt gatavo produkciju. Izstrādājuma formai nav praktiski nekādas nozīmes.

Gatavošanas tehnoloģija ir pavisam vienkārša. Formiņā ieber skaidas, apmēram līdz pusei, vidū ievieto kristāliņu un pārējo pieber ar skaidām līdz pilnai formai. Tad virsū lej ar cietinātāju labi samaisītus sveķus. Ja formai izmanto vienreizlietojamās plānās plastmasas glāzītes, nevajadzētu vienā paņēmienā liet vairāk par 50 ccm sveķu, citādi sveķi cietējot izkausēs glāzīti un izplūdīs peļķē!

Sveķus ar cietinātāju vislabāk jaukt mērglāzītē, bet cietinātāju dozēt ar medicīnas šļirci (bez adatas). Maisīt vajag vismaz pāris minūtes. Sveķu darbus vislabāk darīt ārā vai ļoti labi vēdinātā telpā (komponenti kairina elpceļus), vēlams ne pārāk zemās temperātūrās, lai pārmērīgi nepagarinātu cietēšanas laiku.

„Svētā rokas granāta” (HHG) atšķiras ar lielāku tilpumu (vismaz no 150 ccm, līdz pat puslitram), bet ar tilpumu tiek ieteikts neaizrauties, jo no tā paša materiāla (izņemot papildu kvarcus) gatavoti vairāki nelieli izstrādājumi, pēc tam izvietoti lielākā platībā, dod jūtami daudz lielāku kopējo efektu. Otra atšķirība parasti ir stieples spirāle. Spirāli gatavo no aptuveni 1mm vara stieples (var būt lakota), 523 mm garumā (tas ir Kroftu ieteikts garums – 1cubit – Ēģiptes piramīdu mērvienība). Stiepli sāk tīt ap kristālu, sākot no tā spices, virzienā, kādā iet kokskrūves vītnes, 2-4 vijumus ap kristālu, tālāk konusa formā (kā putukrējuma putojamā spirāle), ar galīgo izmēru, lai ievietotos formā.

HHG forma mēdz būt cilindriska, glāzes, konusa, piramīdas. Formai var piemeklēt kaut ko gatavu (piemēram, konusam „Martini” glāzi, bet tā iepriekš jāsaeļļo, lai gatavo produktu bez formas saplēšanas dabūtu ārā), vai arī pašam gatavot formu, metāla, kartona, vai silikona masas.

Vēlamais kristāla izmērs – ap 40-100 mm garumā, aptuveni pirksta resnumā. Der gan ar vienu, gan abiem smailiem galiem. Kristālam jābūt dabiskam. Ja tas ir slīpēts – lai uzlabotu izskatu – tad tas daudz zaudē no savām īpašībām. Dažādi defekti, ieslēgumi, plaisas ne mazākā mērā neiespaido darbību.

Kristālus Rīgā iespējams iegādāties akmeņu veikalā Brīvības ielā pie Vidzemes tirgus autobusu pieturas. Diemžēl Latvijā kristālu izvēle nav liela, bet cenas augstas. Ja tos vajag vairāk, tiešām ir vērts pasūtīt tam pašam Dievidāfrikas Georgam, vai arī meklēt kādus piedāvājumus Eiropā.

Poliesteru divkomponentu laku, kāda bija ļoti modē padomijas laika mēbeļu un grīdu apdarē, mums pašlaik nav izdevies atrast. Vienīgā pieejamā vieta labiem epoksīdu sveķiem ir SIA ANTIKORS Salaspilī (www.antikors.lv). Jāprasa šķidrie sveķi, ko lieto epoksīdu līmes gatavošanai, tikai bez pildvielas (talka, kas šai gadījumā ir lieks). Mājas lapā ir arī karte, kā to firmu atrast.

Izgatavošanas tehnoloģija līdzīga, kā TB. Formā ieber skaidas, kādus 10mm biezā kārtā. Vidū ar spicumu uz leju „iedēsta” ar stiepli aptīto kristālu un to turot centriski, apber pakāpeniski ar skaidām, līdz trauks pilns. Tad lej virsū sajauktos sveķus. Der atcerēties, ka masa cietējot sakarst.

Izstrādājumiem, domātiem iekštelpām, iesaka masā ievietot pa nelielam graudiņam vēl papildus akmentiņus – ametistu, rozā kvarcu, granātu, obsidiānu, selenītu, lazurītu, kianītu, peridotu uc. Par to īpašībām informāciju var atrast dažādās dārgakmeņu rokasgrāmatās.

Pēcvārdam.

Zinu, ka ļoti daudzi smīkņās par šīm lietām, zinu arī, ka daudzi spējīgus dziedniekus dēvē par velna apsēstiem un gatavi tos sadedzināt uz sārta… Fakts, ka kāds kādu lietu neatzīst, nenozīmē, ka tādēļ šī lieta pārstāj eksistēt! Neatzīšana ir neatzinēja problēma. Sliktāk ir, ja neatzinējam pieder vara, kuru viņš izmanto, lai pakļautie vismaz vārdos atbalsta viņa viedokli.

Uzskatu, ka, ja mēs mīlam savu valsti un tautu, mūsu pienākums ir izmantot katru mums pieejamo līdzekli tās stiprināšanai. Vai Jūs domājiet savādāk?

Kārlis Grundšteins,
Rīgā, 14.12.2005.,
koriģēts un papildināts 3.01.2010.

Kategorija: Noklusētais | Pievienoja: Janis_A (05.Jan.2010)
Skatījumu skaits: 1114
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Pieteikšanās

Informaģentūra
TAUTASFORUMS
INFOWARS
ABOVE TOP SECRET
NATURALNEWS
GLOBALRESEARCH
DRUDGE REPORT
ECOCOLLAPS
PLANETA-MOJA
EARTH CHRONICLES
Statistika