Sākums » Raksti » Aisberga arhīvs » Noklusētais

Dzīvojam Matricē…

http://www.aisbergs.lv/?p=21257

 

Dzīvojam Matricē…

NOKLUSĒTAIS 28.08.2011

 

Cilvēki tiešām dzīvo Matricē
.

Kā iekārtota cilvēku sabiedrība?

Cilvēki pakļauti Matrices likumiem. Jūsu rīcība nav paša vēlmju un apzinātu secinājumu sekas.

Kāds ir Matrices galvenais princips?

Cilvēki, rīkojoties pēc katrā no jums ieprogrammēta principa, veic dažādas darbības, kuras ir priekš jums izveidotās spēles sastāvdaļas. Spēles princips balstīts uz to, lai katras jūsu it kā vajadzīgās darbības un rīcības ķēde nepārtraukti pieaugtu matemātiskā progresijā. Piemēram, ja jums ir nauda, tad tas rada vēlmi to tērēt vai uzkrāt. Jo spēcīgāka ir jūsu vēlme iegūt vairāk naudas, jo spēcīgāk uz jums iedarbojas Matrices princips.

Bet dzīves līmenis civilizētā pasaulē tieši atkarīgs no naudas daudzuma?

Jūsu dzīvība nav atkarīga no naudas daudzuma. Tā ir viena no galvenajām Matrices viltībām, līdzeklis cilvēku masas pārvaldīšanai. Patiesībā nauda ir tikai starpnieks jūsu labklājības sasniegšanai. Jebkuru labumu jūs variet iegūt bez starpniekiem.

Kā cilvēki nokļūst Matricē?

Jau kopš ieņemšanas brīža – jums nav izvēles. Matrices princips darbojas netraucēti tādēļ, ka cilvēki, kuri reiz rīkojušies tā, kā viņiem bija jārīkojas kopš dzimšanas, kļūst par Matrices daļiņu. Jūs uz visu dzīvi kļūstiet par Matrices vergiem, kad ņemiet kredītu, pērkat zāles, skatieties televizoru, ceļojiet utt..

.

Kas ir Matrices galvenais ierocis? Ar kādiem līdzekļiem Matrice tiek vadīta?

Matrici neviens neapsargā un ieroči šim nolūkam nav vajadzīgi. To droši sargā paši Matrices principi. Bet, kas attiecas uz Matrices vadību, tad tie vispirms ir nauda un plašsaziņas līdzekļi. Tie ir galvenie stimulatori bēgšanai no realitātes. Un vēl – speciāli radītie tehniskie jauninājumi. Cilvēki „uzķeras uz āķa”, gaidot jauno tehnoloģiju ieviešanu – neatkarīgi no tā, vai tie ir sakaru līdzekļi, vai jauns informācijas nesējs. Tas ir tādēļ, ka faktiski eksistē un funkcionē daudzkārt efektīgākas tehnoloģijas. Viens no jaunākajiem Matrices darbības principiem ir cilvēku pārslogošana ar nebeidzamu informācijas plūsmu. 98 % no šīs informācijas ir kā „enkurs”, kurš neļauj atsijāt būtisko. Divi procenti uztvertās informācijas, kas ataino pasaules reālo būtību, tiek lieliski nomaskēti. Papildus tam, liela daļa no šiem diviem procentiem tiek atsijāta jūsu smadzenēs un tikai pavisam neliela daļiņa nokļūst līdz apziņai. Bez tam Matrice izmanto cilvēkiem piemītošās īpašības – viņa ego, emocijas un morāli.

Dzīvot Matricē ir labi vai slikti?

Lai nonāktu pie kāda secinājuma, vispirms tie ir jāsalīdzina. Matrices galvenais mīnuss ir tas, ka jūs nekad neesat bijuši brīvībā.

Atliek tikai nosaukt tos, kuri pārvalda Matrici un kādēļ viņi to dara.

Visvieglāk atbildēt uz jautājumu „kādēļ viņi to dara”. Iemesls nav nauda vai materiālā bagātība, bet gan daudz lielāka mēroga vēlmes. Matrices galvenais uzdevums – pārveidot cilvēku sabiedrību vadāmā masā. Cilvēkiem ir izveidota atsevišķa pasaulīte. Lai viņiem būtu stimuls dzīvei, ir izdomāts ar ko viņiem nodarboties un liegta iespēja orientēties notiekošajā. Iedomātās vērtības un nodarbošanās viņiem atņem gandrīz visu laiku. Tādēļ nomazgāt automašīnu un novietot to garāžā jums ir daudz svarīgāk nekā saprast, kādēļ jūs to darāt. Tie, kas izveidoja Matrici un to pārvalda, arī ir tās sastāvdaļa. Reiz iedarbināto procesu vairs nav iespējams apturēt. Esiet vērīgi, iespējams, ka kāds no viņiem sevi kādreiz atmaskos.

Kāda varētu būt pasaule ārpus Matrices?

Tāda, kādu katrs no jums vēlētos to redzēt, tāpat kā Matricē.

Ar ko tad Matrice atšķiras no realitātes?

Ar izvēles brīvību. Un spēju apzināties savu brīvību.

Jura P. brīvs tulkojums no:
http://earth-chronicles.ru/news/2011-08-25-6149
25.08.2011.

Kategorija: Noklusētais | Pievienoja: Janis_A (28.Aug.2011)
Skatījumu skaits: 871
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Pieteikšanās

Informaģentūra
TAUTASFORUMS
INFOWARS
ABOVE TOP SECRET
NATURALNEWS
GLOBALRESEARCH
DRUDGE REPORT
ECOCOLLAPS
PLANETA-MOJA
EARTH CHRONICLES
Statistika