Sākums » Raksti » Aisberga arhīvs » Noklusētais

Alternatīvie enerģijas avoti, jeb aktīvā pretošanās SISTĒMAI

http://www.aisbergs.lv/?p=13372

 

Alternatīvie enerģijas avoti, jeb aktīvā pretošanās SISTĒMAI

NOKLUSĒTAIS 07.11.2009

 

Iekšdedzes dzinējs, ko darbina 80% ūdens

Gribu jums pastāstīt par kādu revolucionāru tehnoloģiju, kas ļauj pārveidot parasto iekšdedzes dzinēju tā, ka tas darbojas ar līdz pat 95% ūdeni un tikai 5% benzīna. Šāds pārveidots dzinējs ir videi draudzīgs, jo izplūdes gāzu daudzums samazinās par 90%, bet dzinēja jauda pieaug par trešdaļu. Gandrīz neticami? Iespējams, jo tehnoloģijas autors Pauls Pantons tika ieslodzīts Jūtas štata garīgās aprūpes centrā, bet, par spīti tam, internets ir pilns ar tūkstošiem ziņu rakstu un video, kuros šī tehnoloģija redzama darbībā.

Šī uzlabojuma pamatā ir gudra metode ar kuras palīdzību dzinēja izplūdes gāzēm tiek atrasts lietderīgs pielietojums, lai vienkāršos apstākļos iegūtu ūdeņraža gāzi, kas pēc tam tiek izmantota kā degmaisījums dzinēja cilindros. Aptuvenu šīs tehnoloģijas izskaidrojumu var aplūkot MIT plazmatrona demonstrācijas video.

Sīkāka informācija par šo tehnoloģiju un saites uz preses ziņojumiem par veiksmīgiem šīs tehnoloģijas pielietojumiem dzīvē atrodama peswiki.com. Runā, ka pat vidusskolnieki ar minimālām zināšanām par dzinējiem var šo metodi pielietot dzīvē, izmantojot internetā bez maksas pieejamos un ļoti detalizētos šīs tehnoloģijas plānus un pamācības, kā to pielietot. Otrs avots šeit.

Konspirāciju cienītājiem piedāvāju Wikipēdijas dzīlēs noslēptu Paula Pantona lapu, jo viņa oriģinālā lapa ir dzēsta.

Veiksmi eksperimentos :)

Autors: Orvils
2009. gada 7. maijā
No:
http://fizmati.lv/zinas/zinatne/ieksdedzes_dzinejs_ko_darbina_80_udens/

Kategorija: Noklusētais | Pievienoja: Janis_A (07.Nov.2009)
Skatījumu skaits: 1118
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Statistika