Sākums » Raksti » Aisberga arhīvs » Nodevība

Šokējošs atklājums par sazvērestību Eiropas līmenī

http://www.aisbergs.lv/?p=1742

 

Šokējošs atklājums par sazvērestību Eiropas līmenī

NODEVĪBA 31.10.2008

 

Britu laikraksta The Independent rīcībā nonākusi informācija, ka Eiropas Komisijas un 27 Eiropas Savienības dalībvalstu amatpersonas slepenās sanāksmēs sprieduši, kā paātrināt ģenētiski modificētu organismu (ĢMO) netraucētu audzēšanu un izplatību visā Eiropas Savienības teritorijā.

Laikraksta redakcijas rīcībā nonācis kāds klasificēts dokuments, kurā ietvertā informācija liecinot par slepenas darba grupas izveidi, kuras vadībā atradies pats Eiropas Komisijas prezidents Žozē Manuels Barrozu, kurš arī publiski nekad nav slēpis savu atbalstu ĢMO audzēšanai.

Dokumenta saturs liek secināt, ka katra ES dalībvalsts uz grupas sanāksmēm deleģējusi vienu pārstāvi, taču par šādas darba grupas eksistenci un mērķiem līdz šim nekāda oficiāla informācija no Eiropas Komisijas puses nav sniegta.

Savas pirmās sanāksmes laikā slepenās atbalsta grupas pārstāvji secinājuši, ka ir nepieciešams veicināt nopietnos zinātniskos izvērtējumos balstītu ĢMO izplatību, kā arī šajos procesos iesaistīt attiecīgos „industrijas pārstāvjus”. Pastāvot aizdomas, ka Ž.M. Barrozu vēlējies ĢMO Eiropā ieviest pēc iespējas ātrāk un tādēļ, iespējams, vērsies tieši pie dalībvalstu premjeriem un prezidentiem, aicinot izdarīt spiedienu uz to ministriem.

.

The Independent jau norādījis, ka šādu slepenu ĢMO atbalsta plānu atklāšana tikai palielinās eiropiešu pretestību ĢMO audzēšanai.

ĢMO izmantošana pārtikā ir ļoti izplatīta ASV, kur tā tiek uzskatīta par normālu parādību, taču pretinieki uzskata, ka ĢMO ir sabiedrībai bīstami, jo vēl līdz galam nav izpētīta to iedarbība uz cilvēkiem un vidi.

Interesanti fakti par ĢMO

No:http://www.tribine.lv/articles/6744/1/Sokejoss_atklajums_par_sazverestibu_Eiropas_limeni?PHPSESSID=e8sh4aaf9057s3r84sl5cfb3c7

Kategorija: Nodevība | Pievienoja: Janis_A (01.Jan.2009)
Skatījumu skaits: 838
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Pieteikšanās

Informaģentūra
TAUTASFORUMS
INFOWARS
ABOVE TOP SECRET
NATURALNEWS
GLOBALRESEARCH
DRUDGE REPORT
ECOCOLLAPS
PLANETA-MOJA
EARTH CHRONICLES
Statistika