Sākums » Raksti » Aisberga arhīvs » Nedrīkstam klusēt

Vai pastāv vispārējs tautas iznīcināšanas plāns?

http://www.aisbergs.lv/?p=5700

 

Vai pastāv vispārējs tautas iznīcināšanas plāns?

NEDRĪKSTAM KLUSĒT 04.02.2009

 

Paskatoties uz visu notiekošo Latvijā no "putna lidojuma”, kļūst skaidri saprotams, ka pastāv kaut kāds vispārējs tautas (valsts) iznīcināšanas plāns. Visas šīs nejēdzības tiek veiktas plānveidīgi. Vienīgi mēs, Latvijas iedzīvotāji, kaut kā izdzīvojam un izdzīvojam. Kā plāns tas ir? Kas tīko paņemt Latvijas zemi par 1 Ls? Kas gaida, ka padosimies paši?

Neviens graujošais pasākums tā arī nav nedz nosodīts nedz atklāts. Tāpat kā nav ne dzirdēts, nedz manīts kāds tautsaimniecības attīstības plāns nākotnei, tikai esošā iznīcināšana un graušana. Graušana un iznīcināšana.

Neko jaunu jau es te nevienam nepateikšu un visu neuzskaitīšu, bet īsumā tas izskatās tā…:

1. Pāreja uz latiem (Latvijas ceļa ēra). Iedzīvotāju mūža darbs, (mūža uzkrājums padomju rubļi) : 200. (It viegli ar 200 varēja dalīt uzkrātos, tā sauktos "repšikus”, bet ne rubļus). To triecienu tauta vēl tagad izjūt. Bet klusums! (Lietuvā, šķiet, kaut ko tur šai sakarā darīja, kaut ko laikam pat kompensēja).
.
2. Daži pamanījās saglābt savus uzkrājumus un ielika bankā Baltija. Krahs! Nu tak vajadzēja tautai ļimt, bet nē! Ar grūtībām, bet atguvās!
.
3. Iznīcināja rūpniecību. Simtiem tūkstošu cilvēku palika bez darba. Daļa tautas nodzērās un kļuva par bomžiem (jaunvārds latviešu valodā). Daļa izķepurojās un noturējās. Mācījās jauno sistēmu skolās kursos utt.. Es arī. Un cik atceros tad, tais kursos vairāk mācīja, kā vest dubulto grāmatvedību, kā apiet likumus, kā atlaist nevēlamus darbiniekus utt. Tagad redzu, ka šīs "gudrības” veiksmīgi tiek pielietotas dzīvē gadiem ilgi un visās nozarē. Es, kā muļķe, to uzņēmu kā joku.
.
4. Tad nāca un gāja viss tādā pašā garā, ieskaitot absurdo privatizāciju - prihvatizāciju, denacionalizāciju utt. Nu tak tai tautai bija jāsagrūst. Bet nē! Atkal izķepurojās, atkal atžirga un sāka audzēt cukurbietes! Ak, tā! Cukurfabrikas slēgt! Demontēt, līdz ar zemi iznīcināt! Lai pazūd, lai iznīkst, lai nav! Daudziem kredīti, iepirkta tehnika, minerālmēsli utt. Nu tak jāizput! Bet atkal nē! Atkal atžirga! Sāka slaukt govis kaut arī veikalā piens nav piens, bet atšķaidīts ūdens. Bet cena…
.
5. Un atkal neraža! Nu izķepurojās atkal tie mūdži! Ātri jānožņaudz piena lopkopība! Bet kā? Kredīti! Kredīti nožņaugs visus bez izņēmuma! Ātri sareklamēja! Ātri sadeva kredītus un jo vairāk jo labāk! Lai nobeidzas, kā mušas medū! Un te nu ir! Agonija! Bet kredītdevēji un valsts vedēji stāv kā mūris! Paši ņēmāt paši tieciet galā! Turklāt kredītsaistības mantošanas kārtība līdz 7.augumam. Nu ir slazdā! Nu ir slazdā ! Nu tie "kaitnieki” nobeigsies paši, kā žurkas ūdens mucā!

.

Visus šos gadus valsts un pavalstnieki ir grūsti no vienas bedres otrā! Katra nākošā ir dziļāka un smirdīgāka. Milzu enerģija tiek šķiesta trača celšanai, tukšu salmu kulšanai un teātrim, kur "aktieriem” tik norūpējušās sejas, ka taisni vai žēl paliek. Ir nu gan Latvija viena bagāta valsts, kuru jau turpat 20 gadus nevar un nevar nogremdēt! Bet to jau mēs visi zinām! Ko tālāk?

Vēl jau valdībā un parlamentā nemana nevienu galvu, kas gribētu šo bardaku pārtraukt! Un ja kāds arī ir, tad tas tiek noriets pašā saknē!

Ar lozungu: "… mainīsim valdību, bet tikai ,Dievs pasarg’, ka tik kas nemainās!”, tagad tiek taisīta "gādīga” politika. Vēlāk varēs teikt: "Mēs taču darījām tā, kā jūs gribējāt, bet redziet nekas no tā nemainās!”

Kā tas viss beigsies, nav ne jausmas! Vēl jau var veikt daudzas nešķīstības un nekrietnības. Ja pastāv šī metodiskā iznīcināšanas programma (nu tā nevar būt nejaušība, kā te viss notiek), tad mēs vēl netuvu nezinām, kas ir kas un ko tas mums nesīs, šķiet to pat nezina prezidents, bet ne par to ir mūsu stāsts…

Ja viss būtu tā, kā tas nav, tad man liekas, būtu tikai taisnīgi, ja valsts, lai glābtu lopkopības nozari Latvijā krīzes apstākļos, atmaksātu bankām lopkopju kredītu pamatsummu un atstātu viņiem tikai bankas procentu nomaksu. Nu tagad atkal sāk taisīt tādu mudžekli, ka pats velns var kāju nolauzt, bet rezultātā nekas netiks nedz atrisināts nedz atvieglots. Bet tāds jau ir viņu (?!) mērķis. (Es gan nemazākā mērā nenojaušu, kas ir tie "viņi”).

Manuprāt, tos, kurus mēs redzam un vainojam, ir tikai aisberga redzamā daļa. Kas ir apakšā? Kur ir sakne un kāda tā ir? Kas kam un par ko maksā?

No: http://www.tvnet.lv/zinas/lasitaju/article.php?id=581384
04. februāris (2009)

Beidzot!!!
Beidzot vēl viens CILVĒKS apjauta, kas notiek ar „valsti”.
Ieraudzīja labi apmaksāto un ikdienā īstenoto genocīda politiku pret tās iedzīvotājiem.
Jau –padsmit gadus tas bija skaidrs pat kurmim!
Mēdz teikt: „Labāk vēlāk, nekā nekad!”
Vienīgais – vai nav jau par vēlu?
Juris P.

Kategorija: Nedrīkstam klusēt | Pievienoja: Janis_A (04.Feb.2009)
Skatījumu skaits: 811
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Pieteikšanās

Informaģentūra
TAUTASFORUMS
INFOWARS
ABOVE TOP SECRET
NATURALNEWS
GLOBALRESEARCH
DRUDGE REPORT
ECOCOLLAPS
PLANETA-MOJA
EARTH CHRONICLES
Statistika