Sākums » Raksti » Aisberga arhīvs » Nedrīkstam klusēt

Nespēju vairs klusēt!

http://www.aisbergs.lv/?p=19464

 

Nespēju vairs klusēt!

NEDRĪKSTAM KLUSĒT 23.02.2011

 

NO «AISBERGA» PASTA KASTĪTES
.

Labdien Tava Godība Tauta. Nespēju vairs klusēt. Vēstuli apzināti sūtu daudziem, jo pēc tās publicēšanas tiks iedarbināti visi "mehānismi” lai mani noslēptu uz ilgu laiku. Teksts jāpublicē bez izmaiņām, tāds kāds tas ir un komentēšanai jābūt piejamai.

Cietos cietos, bet klusēt vairs nespēju, punkts tika pielikts saistībā ar notikumiem ap 14 gadīgo puiku veselības aprūpē, policistiem, kuri vairs nav policisti, šaušanu kinoteātrī, neprātīgā, teikšu pat parapsihiski neprātīga „valdības” un „deputātu” epidēmiskā psihes slimība, kura liek nepārtraukti palielināt nodokļus nedomāt par nākotni un virzīt apzināti un mērķtiecīgi Tautu bezdibenī.

Šobrīd viss apkārt tik pretīgs dzīvniecisks neprāts valda. Tas dzen tautu izmisumā……….bet klusēt un neko nedarīt ir GRĒKS…………vienkārši grēks……….saprāts dzīvniekam ir dots cita iemesla pēc, ne jau tāpēc lai pārvērstos atpakaļ par dzīvnieku, par neliešu kalpu bez smadzenēm. Tas nebija Dieva plāns, kad viņš ielika dzīvnieka saprātā kārtējo programmatūras „atjauninājumu” pirms 3 miljoniem gadu.

.

Es apzinos ka manās domās un viedoklī valdošie saskatīs draudus sev un protams pieņems visus līdzekļus lai mani apklusinātu, un tas jau ir pie mums pierasts, mēs vienkārši pie tā esam pieradināti jau no komunistu laikiem, ja tu sāc runāt patiesību, tevi gatavi piesist krustā, un visi kā viens it kā zina patiesību, bet, BET, stāvēs klusu kā ūdeni mutē ieņēmuši, un neviens negrib apzināties, ka tādā veidā tiek uzturēta tautas mentālā apziņa apzināti sliktā stāvoklī, un ne viens, NEVIENS, nevēlas neko labot, ir pat tādi āksti, kas saka:

"neko nav jālabo, neko nevajag, mēs tāpat izmirsim, lai ir kā ir, tagad ir nauda, ir māja, ir mašīna, ir viss un nekādu izmaiņu, Dieva nav un neesot, viss ir mēsli un fantāzijas, un ja tu kaut ko gribi pateikt, tad tava vieta psihenē, tikai tāpēc, ka tu gribi mainīt, un tās maiņas rezultātā es zaudēšu visu kas man pieder”, problēma būtu tad ja tas, kas ir nopelnīts būtu darīts pēc Dieva likuma, bet nē, tas viss ir nopelnīts ar krāpšanu, krāpšanu vēlēšanās, solot debesu brīnumus un ķīseļa upes, krāpšanu likumu izdošanā, demokrātija (!???). Kas ir šī demokrātija, tā nostāda naudīgo intereses augstāk par visas tautas interesēm, atveriet acis un ieraugiet ko ar jums dara. Naudīgo intereses ir augstākas par Dieva interesēm un Labajiem darbiem.

Tauta apzinies sevi beidzot, Tu esi izdzīvojusi visādas grūtības 3000 gadus, apzinies sevi un nāc pie prāta, Tauta, tikai tu esi vienīgais un nākamais pavēlnieks zem Dieva kurai jāpilda Dieva griba. Tie, kurus mēs esam ievēlējuši ir tikuši pie ievēlēšanas krāpjot un mānot Tautu, tātad arī Dievu, tātad likumi, kurus viņi ir radījuši ir pret Tautu un pret Dievu.

Visaptverošais viedoklis no piedzimšanas brīža līdz augstskolas beigšanai "Visam jānotiek kā dzīvnieku pasaulē, uzvar stiprākais”, tā ir, lūk, demokrātija.

Vai jūs saprotat kas notiek, mūs grib pārvērst par dzīvniekiem, jau esam pārvērsti, vismaz 50% Latvijas tautas ir kā dzīvnieki.

Tfu, slikti sametās. Par iepriekš teikto "Visam jānotiek kā dzīvnieku pasaulē, uzvar stiprākais”, gandrīz visi deputāti ir tādi, vis ministru kabinets, visi, kurus esam ievēlējuši klausoties viņu hipnotiskajos murgos par sulaino nākotni demokrātijā.

Jau tagad mēs visi esam ievadīti Dzīvnieka pirmajā fāzē, baznīca un Dieva vārds degradēts, pateiksim paldies LPP.

Valsts sistemātiska un mērķtiecīga iznīcināšana, izlaupīšana, likumu radīšana kura ataisno krāpšanos un laupīšanu, izglītības degradēšana, pateiksim paldies LC, TP.

Naida kurināšana starp tautām, pateiksim paldies TB/LNNK/VL, SC un PCTVL. TB/LNNK/VL, SC un PCTVL ir apzināti radīti sliktumu sliktuma vadībā un apzināti rīdīti viens pret otru, degradējot nacionālo Kultūru saukli un izmantošanu.

Ārvalstu ražotāju lobēšana un savas ražošanas, stratēģiskās ražošanas iznīcināšana, pateiksim paldies ZZS.

Un beidzamais punkts uz visiem „I”, VIENOTĪBAS mērķtiecīga tiekšanās pie varas solot labklājību, bet patiesībā ar Sorosa palīdzību pārvēršot Latviju par paklausīgu ķēdes suni jebkam un jeb kuram kurš pasvilps un dos komandas.

Pateiksim VIENOTĪBAI paldies par galīgu un absolūtu Latvijas Tautas iznīcināšanu, par veselības un sociālās aprūpes degradāciju, par izglītības galīgu degradāciju, par Iekšējās kārtības dienesta degradāciju, par tieslietu sistēmas degradāciju, ceļu uz to sāka jau LC, TP, TB/LNNK, LPP, ZZS pakārtojot likumus savām kabatas vajadzībām.

Mēs esam izgājuši fināla taisnē. Jā, tie kas naudu sarausuši negodīgā veidā, tiem tagad ir ko baidīties.

Lūk, mans plāns un skatījums.

Latvijas iziešana no Krīzes un atgriešanās pie normālas uz attīstību orientētas dzīves.

Jāveido Kultūru samierināšanās kongress, Uzsveru, nevis nacionālais samierināšanās kongress, bet Kultūru samierināšanās kongress.

Pirmais un vienīgais, kā arī pats Galvenais Mērķis ir izraut ieročus no Neliešu Rokām.

Kultūras, kuras dzīvo Latvijā ir Jāsamierina un Tieslietu sistēmai jāatklāj un jāsoda kopējais naidotājs, kurš vienmēr stāv malā un smaidot berzē rokas.

Partijas nedrīkst būt, jo neliešu ierocis provokāciju, birokrātijas un kukuļdošanas nelietību radīšanai. Vietā jāliek Tautas sapulce un tautas sapulces pārstāvji, kuri izpilda tautai vajadzīgus mērķus.

Nacionalitātes nedrīkst būt, jo neliešu ierocis. Ir jābūt Kultūrām un Kultūrām ir vienai otru jāatbalsta un jāpapildina dodot zināšanas.

Tautas sapulces pārstāvji izvirza ministru kabinetu, kuru ievēl Tauta. Nodarbojas ar saimniecību. Tauta var atsaukt jebkuru ministru kabineta cilvēku, jebkurā brīdī, ja tas darbojas pret tautas interesēm.

Tautas sapulce savāc un ar Tautas pārstāvjiem nodod Prezidenta kabinetam.

Tautas sapulce izvirza Prezidentu un Kultūru profesionāļus, dažādu zinātņu pārstāvjus, kurus ievēl Tauta. Izvirza Saimniecības mērķus. Tauta var atsaukt jebkuru cilvēku, jebkurā brīdī, ja tas darbojas pret tautas interesēm.

Tas viss tikai iesākumam, pēc tam, daudzi citi likumi, kuri netieši aizliedz neliešiem ieņemt jebkādus amatus un aizliedz veikt jebkādu uzņēmēj darbību 3. radinieku un draugu pakāpē.

Iztikas minimums nepieciešamības grozs un cilvēku un plus 50% pārskatīts katru mēnesi.

Minimālā alga privātajā sektorā 2 x Iztikas minimums.

Tautas sapulces pārstāvju algas un pabalsti, tikai 3 x iztikas minimums.

Samazināt visu nodokļu summu gan no juridiskām personām, gan fiziskām personām līdz 8% apmērā.

PVN 4%

Lauksaimniecībai kopējie nodokļi tikai 4% un nekādi PVN.

Nodoklis globālas nozīmes ražošanai un pārstrādei, cukurs, spirts , cements, krūmu, kūdras, kaņepju, rapša, silīcija, dolomīta, māla, grants karjeru izstrāde, ģipša ražošana, metāla liešana un citas stratēģiskas nozares 4%

Aizrobežu Uzņēmumiem, jebkuriem kuri vēlas nodarboties ar rūpniecisku vai lauksaimniecisku ražošanu Latvijā papildus vietējiem nodokļiem, ekspluatācijas nodoklis 15% un obligāts produkcijas sortiments sertificēts atbilstoši Latvijas standartiem un par pusi no cenas jo zemāka cena jo lielākas nodokļu atlaides.

Aizrobežu Uzņēmumiem, jebkuriem kuri vēlas nodarboties ar rūpniecisku vai lauksaimniecisku ražošanu Latvijā papildus nodoklis par saražotās produkcijas izvešanu, skatoties kāds dabas resurss tiek izmantots no 10 līdz 50 %

Ceļa nodoklis no iebraucošajām un izbraucošajām mašīnām 10 Ls uz vietas 50 Ls gadā

Tehniskā inspekcija auto 25 Ls gadā

Nodoklis par automobili no 10% līdz 50% no kravnesība, dzinēja tilpums, jauda, dzinējspēka enerģija, izmērs.

Elektrības un siltuma ražošana 4%

Aizrobežos precēm 20% akcīzes nodoklis.

Stratēģiskās nozīmes importa preces, degviela, gāze un elektrība 3%

Valsts kontrolēta visiem juridiskajiem, valsts un privātajiem uzņēmumiem 8% peļņa no jebkādiem darbiem.

Akcīzes nodoklis visiem apreibinošajiem un cigaretēm 500%

Akcīzes nodoklis visai pornogrāfijai pārnestā un tiešā nozīmē 500%

Aizrobežu bankas, kredītus izsniedz ar 3% likmi, nemainīgu līdz kredīta atmaksai.

Nekādu ofšoru un beznodokļu zonu.

Uzņēmumi, kuri grib veidot ražošanu Latvijā iemaksā valsts fondā 15 gadu potenciālo peļņu.

Stratēģiski svarīgu uzņēmumu nacionalizācija, Enerģētika, Kokrūpniecība ( neviens baļķis no Latvijs netiek izvests )( Obligāta mežu atjaunošana un tikai valsts uzraudzībā ), Dolomīts, Māls, Cukurs, Krūmi, Kaņepes, rapša, silīcija un grants karjeri, Spirts.

Uzņēmumi, kuri ziedo naudu Medicīnai, izglītībai, izglītības un tehnikas interešu klubiem, policijai, sociālajam fondam, tikai caur kopējo valsts bankas vienoto kontu, nekāda individuāla ziedošana konkrēti kaut kam, nodokļu atlaide uz pusi.

Nodokļus, kurus maksā iedzīvotāji tos maksā automātiski no uzņēmumos saņemtās algas, bet individuāli strādājošie katrs pats tos piesaka un nomaksā.

Uzņēmumu dibināšana: starta kapitāls, formas, starta kapitāla palielināšana pakāpeniska, vienai personai viens uzņēmums, nekādas SIA, tikai SPA, sabiedrības ar Pilnu Atbildību.

Viena apdrošināšanas kompānija, valsts apdrošināšanas kompānija, kurā ietilpst, veselības apdrošināšana, kuru iemaksā pusi uz pusi cilvēks un valsts, uzņēmumā strādājošais 1/3 pats, 1/3 uzņēmums, 1/3 valsts. Ārzemju uzņēmumi 1/5 pats, 1/5 valsts, 3/5 uzņēmums. Par kaitīgu ārzemju ražošanas uzņēmumu papildus apdrošināšanas nodoklis 1/1 par visu iemaksu.

Jaunās ģimenes ar bērnu vai vairākiem saņem labiekārtotu dzīvokli vai nekustāmo īpašumu ar pieguļošu gruntsgabalu no valsts.

Ienākumu deklarēšana absolūti visiem.

Valstī ir tikai viena banka, valsts banka un nekāda cita, kura izsniedz kredītus tikai ražošanas attīstībai

Nodoklis informācijai, kuras saturā, vizuāli, tekstuāli un Verbāli, slēptā veidā vai atklāti aicina uz perversijām, noziedzību, ieroču pielietošanu 1000%, par to pašu bez nodokļa nomaksāšanas uzņēmuma likvidācija, produkta likvidācija, produkta izraidīšana no valsts.

Produktu izraidīšana no valsts kuri ir potenciāli bīstami cilvēkam, tajā skaitā visi produkti ar specifiskajiem E.

Visu sektu  aizliegšana, lai arī kā viņas slēptos zem Kristus vārda.

Kur rastos nauda bezmaksas Izglītībai, Veselībai un Policijai, pensijām un sociālajām vajadzībām, ak, jā un parādu atdošanai, ielieciet skaitļus exelī un jūs ieraudzīsiet brīnumus.

Jebkuru Kultūru, kuras apdzīvo Latvijas teritoriju ideju uzsvēršana atbalstīšana un izplatīšana. Jebkura nacionālisma izpausme SODS.

SODS par jebkuru noziegumu……….Kristietības, Pareizticīgo, Korāna, Dao, Konfūciju, Budismu, Ķīmijas, Fizikas, Matemātikas, Anatomijas, Astronomijas, Vēstures, Kultūras vēstures, Reliģijas vēstures un Citu Kultūru mācību apgūšana līdz pilnai eksāmenu teicamai, vai vismaz labai nolikšanai pēc 100 baļļu sistēmas, no SODA tiek atbrīvots pēc 90 baļļu iegūšanas.

Pilnīgs un absolūts atbalsts un Stimulēšana IZGLĪTĪBAI, izglītības formas pārstrāde uz zināšanu apgūšanas rosinošu metodoloģiju.

Ģimeni nedrīkst veidot cilvēks, kuram ir zems izglītības līmenis. Kritērijs ar 25 gadu iestāšanos, līdz tam aizliegts alkohols, sekss un tamlīdzīgi, ja nē tad SODS.

vispirms būtu jāveic plašs izglītošanas darbs, vienkārši ar dažādu skolas līmeņa mācību virzienā, matemātika, ķīmija, fizika, astronomija, anatomija, ticības mācība, kura apskata lielākās no pasaules reliģijām, programmēšanas pamatzināšanas ( mākslīgā intelekta virzienā ), nu un, protams, daudz kas cits, bet sistemātiski.

Ir vēl ļoti daudzas lietas kuras šeit jāpievieno, bet arī ar šo pagaidām pietiks.

Es apzinos to ka es neesmu svēts un man ir daudz problēmu dzīvē bijis un ir arī tagad, un tie kas mani pazīst, ļoti labi zin gandrīz visas manas problēmas un ja vajadzēs es tās izteikšu publiski visiem, bet ja kāds domā ka ir svēts lai sviež pirmo akmeni. Un Es apgalvoju, ka tie kuri uzdrošināsies sviest pirmo akmeni ir visnetīrākie, viszvēriskākie radījumi, jo viņi apzināsies, kāds drauds priekš viņiem slēpjas manis izteiktajā viedoklī.

Ar Visu Cieņu pret Tevi Tava Godība Tauta, Ivars Gargurns.

——————————————

PIEBILDE
Pēc autora lūguma teksts ievietots bez jebkādiem labojumiem.

Ar gandarījumu konstatēju, ka cien. Ivara Garguna viedoklis vairākos jautājumos ir tuvs manām pārdomām, kuras paustas gan «ZET valsts» skicē (http://www.aisbergs.lv/?p=8001 ), gan «Narkomānijas ierobežošanas programmā» (http://www.aisbergs.lv/?p=19350 ), gan citos, sadaļā «SUBJEKTĪVI» (http://www.aisbergs.lv/?cat=57 ) izteiktajos, uzskatos.
Juris P.

Kategorija: Nedrīkstam klusēt | Pievienoja: Janis_A (23.Feb.2011)
Skatījumu skaits: 876
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Pieteikšanās

Informaģentūra
TAUTASFORUMS
INFOWARS
ABOVE TOP SECRET
NATURALNEWS
GLOBALRESEARCH
DRUDGE REPORT
ECOCOLLAPS
PLANETA-MOJA
EARTH CHRONICLES
Statistika