Sākums » Raksti » Aisberga arhīvs » Nedrīkstam klusēt

Kas un kādēļ vada šo valsti Latviju?

http://www.aisbergs.lv/?p=6340

 

Kas un kādēļ vada šo valsti Latviju?

NEDRĪKSTAM KLUSĒT 17.02.2009

 

Šī valsts vara no paša sākuma, jau 90. gados, ir iezīdusies no ārienes vadāmajā sistēmā. To vada vairāki spēki no ārienes un no iekšienes arī. Tos var uzskatīt par plānotiem un/vai stihiskiem, epizodiskiem.

Kopumā ir izveidojusies sistēma, kuru pārvarēt var tikai radikālas strukturālas izmaiņas. Uz radikālām izmaiņām valsti jau strauji ved pati šī noziedzīgā sistēma. Viena no radikālām izmaiņām ir Saeimas atlaišana, pārvēlēšana un jaunas valdības veidošana, atstumjot malā šīs noziedzīgās varas atribūtus. Ārkārtas vēlēšanās tas izdosies tikai daļēji, jo šai varai, varētu būt, ir milzīgi melnās naudas resursi. Te jautājums – kurš kuru uzvarēs. Tātad, viedoklis, kas un kā vada valsti: (1) Tas ir tas pats VDK ar centru no Krievijas, kurš pirms padomju režīma krišanas visās kustībās un partijās iefiltrēja savus aģentus vai kā tos sauc tautā - stukačus. Viņi bija visos svarīgajos līmeņos un darbojās kā partiju un kustību vadītāji vai vietnieki, nodaļu vadītāji, sekretāri, biroju vadītāji utt. Līdzīgi kā partijās un kustībās, stukači tika bīdīti visās valsts vadības struktūrās, un nav citas domas, ka joprojām tajās atrodas jau 20 gadus un tiek vadīta viņu uzvedība, jo informācija pierāda, ka no VDK atpakaļceļa nav - vai strādāsi un kalposi, vai tu vari tikt fiziski iznīcināts vai citādi ietekmēts (izgaismots).

Manuprāt, pie varas esošiem stukačiem un aktīvās rezerves virsniekiem - šie virsnieki ir oficiālie štata darbinieki, kuri paši jau padomju laikā slepeni iefiltrējās svarīgajās struktūrās, piemēram, tādās kā LABVAKARĀ, laikrakstā CĪŅA, Padomju Jaunatnē, TV, Radio un citur un strādāja slepeni un saņēma VDK algu un pakāpes, bet civilo algu atdeva VDK. Tie nebija 1.daļas vai citi specdaļu darbinieki. Nevarētu būt šaubu, ka joprojām saviem stukačiem tieši vai ar starpniekiem tiek doti uzdevumi, kā kurā reizē rīkoties, kādus lēmumus pieņemt, pat sagatavo projektus, ko pasviest pieņemšanai. Viens no svarīgākajiem VDK uzdevumiem ir šķelt tautu pēc nacionālām pazīmēm, kurināt nacionālo naidu, lietot musinošus jēdzienus, piemēram - krievus ārā no Latvijas, apsaukāt par okupantiem, Latviju latviešiem utt., bet krievu tautības stukačiem dod pretējus uzdevumus - lietot vārdu fašisti, kultivēt uzsaukumu – rokas nost no krievu skolām utt. Viss tas virzīts uz to, lai šķeltu sabiedrību un valsti, šajā nolūkā pulcinātu ap sevi "lojālos” tautiešus, kas atbalsta vēlēšanās, lai papildinātu palīgus "nacionāli” domājošās partijās un gūtu uzvaru vēlēšanās, iekļūtu deputātos vai lai turētos pie varas…

.

LŪK, tieši ŠĪS OKUPĀCIJAS SEKAS VAJADZĒJA LIKVIDĒT, nevis klaigāt par komunisma nosodīšanu, kas ir anonīms nezvērs, kā to dara mūsu hameleoni tēvzemieši un sastāda Abrenes nodevības līgumu. Vajadzēja pasludināt ar likumu, ka neviens slepenais stukačs vai aktīvās rezerves slepenais virsnieks Latvijā nedrīkst tikt ievēlēts deputātos, nevienā līmenī - no pagasta līdz Saeimai, nedrīkst ieņemt valsts un pašvaldību iestādēs vadošus amatus, kuros ir tiesības pieņemt lēmumus, neļaut strādāt pārvaldes struktūrās. Pārkāpuma gadījumā nekavējoties anulēt deputāta statusu un/vai viņš tiek atlaists no amata, arī, ja ir ministru prezidents, ministrs, valsts prezidents utt., tiek noteiktas soda sankcijas par pārkāpumu. Mēs redzam, ka likums liedz balotēties un ieņemt amatus VDK štata darbiniekiem, kuri ir sava aroda speciālisti, juristi, darbojās legāli un nebūtu nekādu briesmu, ja pret viņiem nebūtu bijušas vērstas represijas. Bīstamākā kategorija ir slepenie stukači, bet, neraugoties uz to, viņiem liegumi netika ieviesti, viņi nonāca varas koridoros un sekas tādas, kādas ir. Mans viedoklis, ka mūsu valsti joprojām plašos apmēros ietekmē šīs kategorijas cilvēki. Nav izslēgts, ka tiek vervēti arī jauni.

(2) Procesus valstī vada arī mafija - noziedzības saaugšana ar valsts varu, cilvēku alkatība, mantkārība, ko spilgti pierādīja Jūrmalgeitas tipa pārvaldības atmaskošana, kur iesaistījušies uzņēmēji, kukuļdevēji, kukuļņēmēji un varas amatpersonas visaugstākajā līmenī, kuras, kā redzējām, netika sauktas pie kriminālatbildības, kaut organizēja kukuļu lietas.

(3) Varu un ekonomisko situāciju Latvijā samērā spēcīgi ietekmē ES diktatūra, tās regulas un noteikumi un atsevišķas šīs impērijas amatpersonas. Tajā mūs ievilināja Vaira un LC ar meliem un cinisku propagandu, kam ziedoja miljonu latu. Vai to vajadzēja, vai tas bija, ir lietderīgi, tā ir atsevišķa tēma.

Ko darīt, kā glābt Latviju? Pirmos divus faktorus ap 70% var novērst jau ar nākamo Saeimas ievēlēšanu, tādēļ VISAS PŪLES būtu jāveltī jautājumam: ATLAIST Saeimu un ievēlēt jaunu, kurai jāpasludina godīgums kā augstākais princips, izveidot profesionālu Ministru kabinetu. Manas prognozes, ka šī Saeima nenodzīvos līdz savu pilnvaru beigām, tā ir uzkārusies. Vecā vara jau karājas mata galā, savos melos un nestabilitātē sapinušies kā vistas pakulās. Valsts ir sagrauta un izlaupīta. Protams, jebkurai jaunai varai būs smags slogs, tādēļ galvenais – vismaz pāriet uz godīgāku varu, cik vien tas ir iespējams. Pārtraukt valsts izsaimniekošanu, kas ir visaptveroša, runājot Brežņeva vārdiem, būs jādara titānisks, ilgs darbs. "Resno galu” Godmaņa valdība nereformē un gandrīz nekustina, lai izlaupa valsts kasi. Acīm redzami, ka PAŠREIZĒJĀ VARA JAU IR MATA GALĀ, tuvu sabrukumam, izsīkusi un nevarīga, bet viņu rīcībā varētu būt lieli MELNĀS NAUDAS resursi, un viņi rāda un rādīs zobus, nepadosies līdz izmisumam. Viņiem bail arī no kriminālatbildības, jo kopumā darbība ir bijusi krimināla. Viņiem grūti atiet nost no naudas āderēm, ko, visdrīzāk, neļauj arī diktāts no malas. Kāda valdība izveidosies tuvākajā nākotnē, pagaidām grūti prognozēt, ja steidzami netiks atlaista Saeima, ko vajadzēja darīt neatliekami, jo citas izejas nav. Grābstoties kā slīkonis pie salmiņa, vara sadarbojas un balstās uz SC, un izsaka spēles noteikumus sadarbībai un šo spēku iesaistīšanu, laikam cerot, ka ar to palīdzību varēs paturēt varas pozīcijas. Nav izslēgts, ka "garā roka” - VDK aktivizē SC tuvināšanos ar tagadējo varu, lai pagarinātu tās dzīvotspēju vēl vismaz vienu periodu un turpinātu novājināt Latviju no iekšienes.

Nav šaubu, ka agrāk vai vēlāk, bet BŪS ĀRKĀRTAS Saeimas VĒLĒŠANAS un vecā vara no jauna mēģinās sagrābt varu, jo viņi ir tik daudz pietaisījuši mēslu šajā valstī, ka svilst viņiem viena vieta un vara uz laiku ir patvērums no atbildības. Man liekas, ka ārkārtas vēlēšanās daļu varas viņi iegūs, tādēļ opozīcijai, kas nokļūs pozīcijā, būs grūti sastādīt valdību, bet sastādīs. Opozīcija paaugsies un iegūs varu tikai aiznākamajās, kārtējās vēlēšanās, un tad varēs runāt par par kaut ko patīkamāku, gaišāku, par iespējām apkopot 20 gadu mafijas valdīšanas upurus, izdarīt secinājumus, pamazām sākt ražošanas atjaunošanu un tautas atdzimšanu. Būs laukos cukurs, lini, mežā materiālu PVN ražošana, visās valsts skolās tiks ieviestas mācības latviešu valodā utt.

Neatkarības represētā skolotāja Ausma
No: http://www.tvnet.lv/zinas/lasitaju/article.php?id=583181
17. februāris (2009)

Kategorija: Nedrīkstam klusēt | Pievienoja: Janis_A (17.Feb.2009)
Skatījumu skaits: 841
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Pieteikšanās

Informaģentūra
TAUTASFORUMS
INFOWARS
ABOVE TOP SECRET
NATURALNEWS
GLOBALRESEARCH
DRUDGE REPORT
ECOCOLLAPS
PLANETA-MOJA
EARTH CHRONICLES
Statistika