Sākums » Raksti » Aisberga arhīvs » Nedrīkstam klusēt

Kam domāta šī informācija?

http://www.aisbergs.lv/?p=19515

 

Kam domāta šī informācija?

NEDRĪKSTAM KLUSĒT 27.02.2011

 

NO «AISBERGA» PASTA KASTĪTES
.

Kam? Kam domāta visa šī saitā atrodamā un desmitiem reižu apspriestā informācija? (Nē. Tas nav pārmetums saita ‘’saimniekam” Jurim P. Viņš dara visnepieciešamāko, kas cilvēkiem vajadzīgs – dod informāciju. Tikai rezultāts…)

Vai ar to nepietiek, lai pilnībā saprastu kas notiek pasaulē un Latvijā? (ja izlasīt visas publikācijas, komentārus un saites)?

Pilnīgi pietiekami, lai neredzošajiem atvērtos acis, un lai redzošie saņemtu jaunus apstiprinājumus savām ”aizdomām”.

Acīmredzot cilvēki nemaz NEGRIB ne redzēt, ne dzirdēt.

Un negrib dzirdēt pat tie, kas jau cietuši no šīs sistēmas – bezdarbnieki, trūcīgie, par pāris latiem vergojošie… Truli turpina skandināt televizorā dzirdētas frāzes par attīstību, konkurenci, vergu (darba) tirgu, brīvo cenu veidošanos…. Ja vien viņi zinātu kā veidojas šīs ”brīvās” cenas un ”brīvais tirgus”! Kā pasaules biržu brokeru saimnieki vienojas savā starpā par zelta, naftas, pārtikas, vai citu produktu cenām, kā tiek šūpots valūtu tirgus, lai gūtu peļņu un ”nodedzinātu” lieko piedrukāto naudas masu. Cik tūkstoši ”analītiķu” raksta pasūtījuma izskaidrojumus šīm ”dabiskajām” svārstībām.

.

Grūti iedomāties, ka tie, kuri paši kalpo šai vājprātīgi – noziedzīgajai sistēmai gribēs mainīt ko kardināli. Cilvēki ir cieši piesaistīti saviem ”iztikas avotiem” – finansiāli oligarhiskajai diktatūrai, ar naudas kulta palīdzību. Līdzko atteiksies kalpot, tā zaudēs tiesības braukt savos limuzīnos, piebāzt savus vēderus ar snikeriem, makdonaldiem, alkoholu un citiem lielveikalu produktiem, sapirkt visjaunākos ”gadžetus”, skatīties savus ideotizētos sporta un izklaides raidījumus. Zaudēs iespējas tikt pie naudas uz savu līdzpilsoņu rēķina.

Nē. Nebūt neesmu pret sportu. Tikai pret komerciālu. Ja vīrietis uztur sevi labā formā un brīvajā laikā ”pumpē” muskuļus, lai nepaliktu par lupatu – tas ir tikai apsveicami.

Vienkārši tas viss pārvērsts par šovu - tirdzniecību. ”Trenažieru” uzbāzīgā reklāma, alkohola apdullinātais pūlis pie televizora un stadionos, derību likmes, sporta ierēdņu aparāts ar savām mahinācijām, maksas sporta klubi… (Par mākslu, kura pārvērsta par ideoloģijas ieroci un apdullinošu ”šovbiznesu” neizteikšos. Pārāk gari sanāks.)

Bet aiziet tūrisma pārgājienā (Eh, jaunība! Nakts teltī, ugunskurs, klusa ezera pludmale, draudzīga kompānija…) drīz būs jau pavisam problemātiski. Kāpēc? Pamēģiniet kaut kur dievinātajā ES nokļūt ar kājām (izņemot maksas tūrisma pakalpojumus :)). Pa ceļiem ar kājām iet aizliegts, apstāties ar auto tikai atvēlētos parkingos un pie lielveikaliem. Pārvietoties pa mežiem, pļavām vispār neiedomājami. PRIVĀTĪPAŠUMS! Ieiet lauku mājā paprasīt padzert ūdeni? Labāk nemēģiniet, ja negribat nepatikšanas ar policiju! :)

Mani vienmēr ir smīdinājis, kā ziemeļeiropas cilvēki atpūšas – pavada atvaļinājumu pie Vidusjūras! :)Parasti vidusslānis (kam vēl ir kaut kāds darbs), noīrē vasarnīcu – piekabi, un visi ceļi Francijā, Itālijā vasarā ir pārpildīti ar šiem idiotiem. Citādi viņus nosaukt nevar, jo visa ”atpūta” aprobežojas ar piekabes pārvilkšanu no vienas degvielas uzpildes stacijas līdz otrai. No uzpildes stacijām bieži pat var saskatīt jūru, bagātnieku jahtas un hoteļus, hoteļus, hoteļus. Tikai pieiet pie viņas nevar… PRIVĀTĪPAŠUMS! Tur atpūšas jau bagātāks slānis, kas pērk ceļazīmes uz atpūtas namiem (vai vēl bagātāks slānis, kas ceļ savas villas jūras krastā). Kur darbojas pārdomāta, līdz niansēm, naudas izpumpēšanas sistēma par katru nieku. Tā saucamā ”tūrisma industrija”. Bet parastie ”vagoniņu vilcēji” guļ savā vagoniņā, ēd uzpildes stacijā iegādātos ”burgerus”, pastaigā pa iežogotu ”parkingu” un pēcpusdienā velk savu mājiņu līdz nākošai uzpildes stacijai. Vienā stāvēt ilgāk par 24h-aizliegts! :)Tā kādu nedēļu atpūtušies, mājās atbraukuši lepni stāsta visiem kā ”atpūtās dienvidos pie jūras”. :)

Vispār šāda ”atpūta” ir novērojama arī ikdienā. Visa Vācijas lielpilsētu publika izejamās dienas pavada kopā ar ģimeni un suni šajās uzpildes stacijās. Bet citur jau arī nav kur… Vienīgi gaiss vēl (pagaidām) ir par velti….

Nu, štrunts ar viņu atpūtu! :)Pavisam ne to gribēju pateikt.

Vienkārši milzīgs cilvēku skaits ir iesaistīts šajā oligarhijas pakalpiņu, sulaiņu un uzraugu mehānismā. Un runa jau nav pat par banku īpašniekiem, lielajiem ”uzņēmējiem”, valdībā un partijās sēdošajiem, ”investoriem” utt. – tie ir atklāti tautas un valsts ienaidnieki. Runa ir par visu ”planktonu” kas ”analizē, pārvalda, administrē, menedžē, taisa projektus, spekulē, shēmo”… Visi šie klerku bari, nevalstiskās organizācijas, bankas, fondi, valdes, uzraudzības, konsultācijas… desmiti, varbūt simti tūkstošu, kas neko nerada, neražo, un nebūt nevēlas kaut ko mainīt, kamēr var nopelnīt iztiku.

Pametot šo pūstošo fašistiski–tehnokrātisko sistēmu, viņi būs spiesti ņemt rokās lāpstu, zāģi, vai ķelli. Zaudēs iespēju turpināt eksistenci iztirgojot atlikušos dabas un cilvēku resursus. Domāju, ka viņi (saprātīgākie) to redz, bet vēlas pagarināt šo agoniju, savākt sev atkritumus no kungu galda, kamēr var.

Nevar vainot latviešu ģenētisko ”kalpa sindromu” – tas notiek visā rietumu ”progresīvajā” civilizācijā.

Kaut gan tas, ka daudzus gadsimtus latvieši bija pieraduši dzīvot bez savas valsts, kalpojot poļu, vācu, krievu un zviedru okupantiem, iespējams, ka ir atstājis kādu ietekmi (?) Taču esot objektīvam gribas atzīmēt, ka tieši pēdējās ”padomju okupācijas” periodā, Latvija kļuva par paraugu ražošanas un kultūras jomā. Zinātņu akadēmija, Salaspils atomreaktors, pārtikas preču nodrošinājums, VEF, Alfa, Radiotehnika, RAF, Straume, Rīgas kinostudija, sociālās un darba garantijas, grāmatu izdošanas apjomi, bezmaksas medicīna un izglītība, nodrošinātas vecumdienas, jumts virs galvas. Bezmaksas zupas virtuves varēja redzēt tikai kino par rietumiem. (Ko lielākais vairums tolaik uzskatīja par propagandu. Naivie… ) :)

Pieminēju Rīgas kinostudiju. Vai nav interesanti, ka beidzamos gados nav redzēta filma ”Pie bagātās kundzes”? Nav redzamas filmas, kur redzamas normālas cilvēciskas attiecības, ar normāliem dzīves apstākļiem. Vai tas nav saistībā ar to, ka šādas filmas var izsaukt cilvēkos noteiktas asociācijas ar šodienu? :)

Dumjākie pat to neapzinās, ka resursi beidzas visā pasaulē. Gan objektīvu iemeslu, gan mākslīgi radītu kataklizmu un spekulāciju rezultātā.

Austrumāzijas ”ekonomiskais bums” noved pie tā, ka simti miljonu cilvēku (kas līdz šim pārtika no rīsu bļodiņas), šodien pieprasa jaunākos mersedesus, pārtikas pārpilnību, elektroniku, u.c..

Ja agrāk prognozēja resursu pietiekamību uz gadiem 30-40, tad tagad skaits iet uz 2-3 gadiem. (Pēc tam varēs šos mersedesus, traktorus un lidmašīnas izmantot trušu būru vietā…. :)

Dabiski, ka tie, kas pārvalda pasauli (un drukā tik ļoti iemīļotos naudas papīrīšus), nebūt netaisās dalīties ar visiem ”plebejiem” šajos resursos. Viņi un viņu bērni joprojām grib lietot ekoloģiski tīru pārtiku, vizināties ar savām jahtām un reaktīvajām lidmašīnām.

Masu mēdiji turpina zīmēt rožainas ainas, kamēr pilnā sparā notiek nepilnvērtīgo iedzīvotāju iznīcināšana. (Tikai nevajag iedomāties, ka kaut viens (!) Latvijas iedzīvotājs tiks pieskaitīts šim ”izredzēto pilnvērtīgo” bariņam. Par sīku. Ja nu uz kādu laiku par vietvaldi. Par to šodien arī tiek rīkoti vēlēšanu šovi.) :)

Saites ar publikācijām un dokumentiem šoreiz nelikšu. Tāpat par daudz. Iespējams, ka profesionāls rakstnieks spētu šo tekstu pasniegt pat uz pusi īsāk. :)

Ja citur tiek pielietoti klimatiskie ieroči, masveida nekārtības, plānveida sterilizācija, tehnogēnās katastrofas – tad pie mums pilnīgi pietiekami ar ”profesionāli” radītām reformām izglītībā, medicīnā, likumdošanā un pārtikas produktu nepietiekamību, kas visdrīzāk būs izjūtams jau šogad.

Neizslēdzu, ka mūsu teritoriju sāks izmantot arī masveida migrantu izmitināšanai, kas pilnībā izslēgs jebkādu cilvēku cīņu par savām tiesībām. (Nevar taču iedomāties, ka latviešu migranti Īrijā cīnīsies par Īrijas neatkarību, vai Latvijā izmitinātiem arābiem interesēs kaut kāda Latvijas neatkarība. Tas ir viens no globalizācijas pamatakmeņiem.)

Ja arī nebūs bēgļu straumes, tad vienalga pārtikas karu rezultātā dienvidu civilizācijas ieplūdīs gan caur dienvideiropu gan kaukāzu. Pasaules saimnieki pacentīsies sarīdīt savā starpā Islāma tautas–Ķīnu–Krieviju. Tā kā Krievija uz šodienu pateicoties pērkamai valdībai ir novājināta maksimāli, tad šo momentu pacentīsies izmantot. (Visa šodienas Krievijas varenība ir mulāža. TV lepni stāsta par Silikona ielejas klonu – ”Skolkova” celtniecību… Patiesībā šo projektu par ārzemju naudu vada ”tolerantas tautības” cilvēks. Tas saucas ”ārzemju investoru piesaiste”. :)Kā labā strādās un kurai valstij dos peļņu šie krievu zinātnieku atklājumi? Saprotams, ka ne jau krievu tautas un valsts labā. Ārzemēs būvēta militārā tehnika… Vai tiešām nav skaidrs, ka šis „Mistral” nav spējīgs izšaut NATO virzienā, jo pat tankos jau iebūvē sistēmu ‘’savs–svešs”. Palasot statistiku par stāvokli valstī – KATASTROFA! Nu un ar savām acīm daudz skatīts. Tas ko rāda TV – atklāta dezinformācija. Patiesībā ”dzīres mēra laikā”.) Tā kā tur forsētos tempos tiek īstenotas globalizatoru ieceres, tad paskatoties uz kaimiņu valstīm, sevišķi uz Krieviju, var droši pateikt kādi būs mūsu ”valdības” tuvākie lēmumi. :)

Tiks samazināts iedzīvotāju skaits pasaulē, pilnībā iznīcināts galvenais ienaidnieks – krievu tauta un iegūti pēdējie pasaules dabas resursi. Kas uzvarēs (arābi, vai ķīnieši) – tas ”pasaules valdniekus” patiesībā nemaz neinteresē. Pārvaldīs šos resursus un valdīs vienalga viņi. :)Viņiem nācijas nemaz nav. Viņi operē citās dimensijās un vienu pakāpi augstāk par parastajiem cilvēkiem. Ja kāds iedomājas, ka viņus interesē Amerikas iedzīvotāju labklājība (vai pat eksistence) – smagi maldās (Meksikas līča saindēšana, klimatisko ieroču izmantošana ASV teritorijā, ģenētiski modificēto produktu pārpilnība, Fema nometņu celtniecība…). Vienkārši šo valsti izmanto pasaules žandarma lomai. Ja būs vajadzīgs – izmantos apvienoto Islama emirāta karaspēku. Ja vajadzēs – Ķīnas potenciālu. Bet virzīsies uz iecerēto – Dievu lomu uz šīs planētas.

Pārējie būs kontrolējami kiborgi, kas mitināsies FEMA tipa apmetnēs un strādās korporāciju labā par vēdera tiesu. Uzraudzīs profesionālā armija (piem: Blackwater, Gazprom), privātā policija (piem: Rīgas ostas policija), kas par labu naudu izdarīs vislielākās nelietības savu saimnieku labā. Kaut gan naudu visdrīzāk aizstās ar čipiem piesaistītu virtuālo, labākai kontrolei. Vai pat kvotām uz pārtiku, enerģiju, apģērbu, izklaidi…(?)

Un tā nav tāla nākotne, vai fantastika. Jau šodien redzama jaunas superlielvalsts izveidošana no Marokas līdz Indonēzijai (Pats Soross atklāti atzīst, ka sponsorē radikālā Islāma atdzimšanu šajās valstīs). Sava veida eiropas savienība musulmaņiem. Ja vien šo procesu nepiebremzēs neatkarīgās Lībija un Irāna. Ja neizdosies – izveidos ”austrumu impēriju” uz Ķīnas bāzes…

Domāju, ka ir sagatavoti varianti A,B…Z.

Drūmi? Nepamatoti? Nedomāju gan. Reāli.

Latvijas nākotne? Nav tādas. Privāta kādas korporācijas teritorija, kuru izmantos kā sociālo buferzonu. Vēlāk, iespējams, balstoties uz lēto migrantu darbaspēku, kādas ražotnes celtniecība. Varbūt… Tikai latviešiem ar to nebūs nekāda sakara.

Lai būtu nākotne, jau šodien jāpāriet uz totālu protekcionismu, darbojoties galvenokārt iekšējā tirgus piepildīšanai (un nebūt ne ar papīra atskaitēm). Ar pārtiku, ražošanas līdzekļiem, savu enerģētiku. Par eksportu, $, eiro, kredītiem un investīcijām aizmirstot kā par tukšu skaņu. Jāapgriež visas saites ar globālo ekonomiku, atkarību no ārvalstu bankām, valūtu, savienībām, utt.

Dabiski, ka nāksies atteikties no daudzām ierastām lietām. Visdrīzāk var nonākt līdz zirgkopības attīstībai. :)

Nebūs vairs ierasto interneta, mobilo telefonu, personīgie auto bez degvielas rūsēs, nedarbosies naktsklubi, privātīpašniekiem nāksies šķirties no saprihvatizētā un pieņemt brīvzemes likumu. Meitenēm meikapa vietā būs jāapgūst aušanas un adīšanas iemaņas, bet jaunajiem pankiem, gotiem un citiem vīriešveidīgajiem būs jāiemācās kā pareizi izrakt aku, uzcelt guļbūvi, uzasināt izkapti, no metāllūžņiem izgatavot instrumentus un izaudzēt maizi.

Arī visam planktonam nāktos izvākties no betona džungļiem un uzzināt, ka baltmaize ar gurķiem neaug veikalu plauktos.

Un arī tas nav tas grūtākais. Jāņem vērā, ka noteikts cilvēku procents būs gatavs pat uz vardarbību, lai tikai varētu turpināt izmantot salaupīto, parazitēt ekspluatējot citus, un slēpjoties aiz skaistiem saukļiem aicināt palīgā ”progresīvo cilvēci”. :)Tas būtu grūtāk nekā vakariņot ar sakaltušu rupjmaizi…

Vai cilvēki tam visam ir gatavi? Nav…

Tāpēc tauta arī var paklusām komentāros pīkstēt, ka vienam pensija par mazu, citam benzīns par dārgu, citam nodokļi, vai PVN nepareizs… Var aiziet SANKCIONĒTĀ mītiņā padziedāt tautasdziesmas, palamāt komunistus… (Pie varas esošajiem administratoriem no tā ne silti - ne auksti.)

Bet atteikties no sistēmas nav gatavi.

Viņi cer, ka ”brīvais tirgus un demokrātija” rokfelleru un rotšildu izskatā par viņiem parūpēsies.

Un ”parūpēsies” arī… :)

Izvēles nav. Vai nu atgriešanās desmitus gadu (labākā gadījumā) atpakaļ, lai sāktu VISU pareizi un no jauna, vai totalitārs pasaules finansistu genocīds ar geto, čipizāciju, neierobežotu kontroli un neapturamu cilvēku iznīcināšana līdz noteiktam skaitam.

Ko gribēju pateikt? Laikam tikai to, ka aita, kurai pateiks viņas likteni gaļas kombinātā, bez pretošanās ies turp, jo dzīvei savvaļā viņa nav gatava. Tāpēc vēl atlikušos gadus inteliģence turpinās toleranti un politkorekti spriedelēt par ”nepieciešamajām reformām”, bet baidīsies nosaukt lietas savā vārdā.

Aivars. B.,
26.02.2011.

———————————————-

Zem augstāk teiktā pievienoju arī savu parakstu!
Lai gan domāju, ka „aitiņām” savs liktenis taps skaidrs tikai pēc naža pirmā pieskāriena…
Bet saka taču, ka nāves brīdi atceroties visu savu dzīvi…
Viņām arī domāta „Aisbergā” ievietotā informācija – lai tad būtu ko atcerēties!
Juris P.

Kategorija: Nedrīkstam klusēt | Pievienoja: Janis_A (27.Feb.2011)
Skatījumu skaits: 1075
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Pieteikšanās

Informaģentūra
TAUTASFORUMS
INFOWARS
ABOVE TOP SECRET
NATURALNEWS
GLOBALRESEARCH
DRUDGE REPORT
ECOCOLLAPS
PLANETA-MOJA
EARTH CHRONICLES
Statistika