Sākums » Raksti » Aisberga arhīvs » Nedrīkstam klusēt

Godātie tautieši PBLA!

http://www.aisbergs.lv/?p=16840

 

Godātie tautieši PBLA!

NEDRĪKSTAM KLUSĒT 23.04.2010

 

PBLA vienmēr un visos laikos ir bijusi ar patriotisku ievirzi un ceļvedis, lai latvju tauta 50 okupācijas terora gados uzturētu savu nacionālo stāju, lai reiz arī nokratītu vergu važas. Brīvajā sabiedrībā toreiz Jūs bijāt ceļvedis uz šo brīvību, atgādinot visai pasaulei par šo lielo netaisnību. PBLA arī mums - nacionāliem disidentiem bija tuvs sabiedrotais, jo mums terora apstākļos gribēja aizbāzt mutes un grūti bija rast kontaktus pāri dzelzs aizkaram. Vai tiešam PBLA tagad mūs ignorē, ir mainījusi savu nostāju un brāļojas ar 4.maija kangaru režīmu? Protams, PBLA toreizējā vadoņa Meijerovica slēptā nodevība prezidenta vēlēšanās un brāļošanās ar Pleskavas ceļu ir sākums tam, ka esam šai kangaru purvā, un mums nav brīvas 18. novembra Latvijas. Latvietis joprojām nav kungs, bet gan ir kalps savā tēvu zemē, kam ar saliegtu muguru jāstaigā ungāru žīda Sorosa pavadā. Mani pārsteidz tas, ka Jūs atreferējot Latvijas presi neesat ievērojuši vai negribat ievērot, ka lielākajā laikrakstā beidzot cauri cenzūras žņaugiem ir publicēs atklāts, skaudrs un patiess raksts, kurā atklāta LTV ņirgāšanās par latviešu valodu: http://www.diena.lv/lat/tautas_balss/8778/nelausim-nirgaties-par-larviesu-valo

.

Vai Jums tas nelikās pieņemami tādēļ, ka to raksta trimdas latvietis - Jūsu sabiedrotais un nacionālais disidents, kas politiski represēts okupācijas terorā, nevis vāvuļotājs no Laika? Patiešām jāpateicas Dienai, kas nebaidījās šo vēstuli publicēt! Tas šodien ir pats demokrātiskākais preses izdevums, jo "latviskajiem” izdevumiem: LA, NRA un lielākajiem mēdijiem - Delfi, TVNet, Apollo bija bailes no valsts valodas aizstāvības. Bet par cenzūras lapeli Laiks vispār nav, ko pieminēt - tur tikai ir vāvuļošana un klanīšanās pamācības ar vergu sindromu. Tas pilnīgi saprotams, jo trimdā jau okupācijas režīma slogs nekad nav bijis izjūtams - visi toreiz dzīvoja brīvībā un labklājībā.

Būtu interesanti saņemt Jūsu atbildi par savu nacionālo stāju un viedokli, kādēļ mans trimdinieka - nacionālā disidenta un politiski represētā teiktais Jums nebija pieņemams, kādēļ atteicāties to publicēt un atreferēt, jo raksts, ar tam pievienotiem vairāk kā 300 komentāriem, radījis plašu rezonansi.

Vai Jūs gribēsiet atbildēt, jeb mīkstčaulības vai citu uzskatu dēļ to iemetīsiet mēslu kastē, tas ir Jūsu ziņā. Bet piemetināšu: ja PBLA ieturētu skaidru nacionālo stāju, bet ne draudzību ar zoo atrastu aplokšņu daktera tipa latvijiešiem, kas brauc uz Maskavu 9.maijā svinēt Latvijas okupāciju, tad arī Jūs pieliktu savu roku latviskas Latvijas atdzimšanai, lai latvieši reiz atkal būtu patiesie kungi savā tēvu zemē.

Visu labu vēlot un cerot tomēr atbildi sagaidīt,
Lotārs Stūre.
e-pasts: latvija1918@comcast.net

Kategorija: Nedrīkstam klusēt | Pievienoja: Janis_A (23.Apr.2010)
Skatījumu skaits: 916
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Statistika