Sākums » Raksti » Aisberga arhīvs » Nedrīkstam klusēt

Apņirgātā demokrātija un iluzorais tiesiskums

http://www.aisbergs.lv/?p=13383

 

Apņirgātā demokrātija un iluzorais tiesiskums

NEDRĪKSTAM KLUSĒT 09.11.2009

 

Ja 18. novembra Latvija no drupām un posta 20 gados kļuva par patiesi tiesisku plaukstošas ekonomikas un labklājības zemi, tad 4.maija Latvija no "attīstīta” sociālisma un pēc 50 mierīgas jauncelsmes gadiem sekojošajos 20 patstāvības gados ir novestā līdz galīgam bankrotam. Nevainosim pasaules ekonomikas krīzi. Arī trīsdesmito gadu nogalē pasaulē valdīja lielā ekonomikas depresija, bet Kārļa Ulmaņa vadītā Latvija nejuta ne bezdarbu, ne trūkumu. Latvijas laukos strādāja tūkstošiem poļu laukstrādnieku, bet Latvijas lauksaimniecības produkcija neskatoties uz krīzi bija pieprasīta pasaules tirgos.

Beidzot līdz galam sevi ir pierādījis tas kriminālais elements, ko no Latvijas cietumiem izlaida PSRS okupantu varza.  Okupantu līdzskrējēji arī pēc okupācijas varas šķietamās krišanas, veikli "pārkārtojušies” palika varas gaiteņos.

Krievijas impērijas – PSRS sabrukums radīja nepieciešamību pārkārtot Latvijas ekonomiku.

Mantotā bāze un iespējas bija pietiekoši labas, lai īsā laikā Latvija kļūtu par labklājības valsti. Labākā mantojuma daļa no okupācijas varas bija jūras transporta flote. Uz 1991. gadu tajā bija 100 lietošanas kārtībā esoši kuģi. 43 tankkuģi, 7 gāzes pārvadātāji, 26 saldētājkuģi, 11 konteineru pārvadātāji, 8 ģenerālkravas kuģi un 4 ķīmisko kravu pārvadātāji. Atlika tikai pārorganizēt lauksaimniecības produktu tirgu uz naftas ieguvējām valstīm un Latvijai būtu nodrošināta vispusīga enerģētiskā bāze līdz ar visām neatkarīgas ekonomikas attīstības iespējām. Taču ne tāds bija valdošo kriminālistu mērķis. Nosakot garu un sarežģītu īpašumu atgūšanas procesu un atverot Latvijas tirgu ārvalstīs subsidētai  lauksaimniecības produkcijai, Latvijas lauksaimniecība tika nolemta nāvei.

.

Latvijas flote zem svešajiem karogiem aizpeldēja nezināmā virzienā un vēl šodien visu, kas saistīts ar Latvijas kuģniecību, sedz bieza migla. Rūpniecības flagmanis VEF tika vienkārši nodedzināts un visas ražošanas iekārtas izpārdotas. ALFA kā PSRS militārās rūpniecības uzņēmums nomira dabīgā nāvē. Tādos apstākļos, kad ekonomikā visās nozarēs iestājas galīgs apsīkums un iestājas arī finansu bads, Godmaņa valdība vēl atteicās no valsts monopola alkohola un tabakas tirgošanā, un no valūtas maiņas ieņēmumiem. Var tikai pabrīnīties kā valsts nesabruka jau toreiz.

Cilvēku entuziasms un cerības uz plaukstošu dzīvi tika noplacināts ar bankas Baltija bankrotu, kas pateicoties likumdevēju nodevībai pret Latvijas pilsoņiem iznīcināja topošas vidusšķiras censoņu cerības. Tautai tika nolaupīti pēdējie ietaupījumi. Toreiz tauta tika vilināta ar solītiem augstiem noguldījumu procentiem. Latvijas taisnības un likumības sargi bankas Baltija lietā nav atraduši nevienu vainīgo un neviens nav saņēmis masu aplaupītājam atbilstošu sodu.

Uz tāda pat āķa zivs otrreiz neķeras. Gadu tūkstošos latvieši turējās pie atziņas: "parāds nav brālis”; tas pat dainā: "dod Dieviņi otram dot, ne no otra sevim lūgt”. Grandiozā kredītu reklāma šo atziņu nolaupīja modernisma gūstā dzīvojošiem latviešiem. Un atkal Latvijas likumdevēji jau savlaicīgi bija parūpējušies lai likums aizsargā tikai kredītdevēju intereses, bet ņēmējs lai maksā ar uzviju. Valsts rūpes tika dāvātas tikai diviem izredzētiem Latvijas pilsoņiem: Karginam un Krasovickim, kuri PAREX banku noveda līdz bankrotam.

Dziļā slepenībā no tautas Godmanis ar Slakteri nolēma visu budžeta un valsts kases rīcībā esošo naudu virzīt bankas glābšanai. Kungi aizmirsa pajautāt ko par šādu rīcību domā tauta? Tāpat aizmirsa parūpēties lai PAREXĀ ieguldīta nauda neaizplūstu uz ārzemēm.

Likumības sargi savukārt aizmirsa pārbaudīt, kāpēc diviem finansu posta radītājiem valstī netiek konfiscēts viss viņu īpašums, bet tiek nodrošināta bezrūpīga dzīve ar simtiem tūkstošu Ls ienākumu mēnesī tikai no noguldījumu dividendēm. Ministru kabineta sēžu zāles sienu joprojām grezno uzraksts "Viens likums, viena taisnība visiem”. Kur vēl pasaulē var redzēt tādu ņirgāšanos par tiesisku valsti ?!?

Divi finansu krīzes vaininieki par savā fantastiskajām dividendēm nemaksā pat nodokļus valstij, no kuras tie izsūkuši visu savu noslēpto un neslēpto bagātību, bet toties valsts, kas lolo noziedzniekus nekaunas apzagt pensionārus, no kuru darba augļiem ir uzpampuši daudzi simti jaunbagātnieku. Par kādu tiesiskumu te runāt ?!? Viens likums, viena taisnība – tas ir izsmiekls un ņirgāšanās par tautu. Galu galā visvainīgākie pie radītās situācijas Latvijā ir Saeimas deputātu vairākums, kas radījuši un apstiprinājuši valsti un tautu postošus likumus. Otrie vainīgie ir Godmaņa tipa valdību vadītāji, kas slepus no tautas izsaimniekojuši valsti un pasūtījuši vēlamos likumus Saeimā. Tie nepārtraukti ir ņirgājušies par demokrātiju un tautas tiesībām. Trešie vainīgie ir Satversmes tiesas un Prokuratūras darbinieki, kas bez iebildumiem ir atļāvuši likumdevējiem veidot absurdus un noziedzību sedzošus likumus, jo visa Latvijas likumdošana pēc 4.maija "hameleonu rotaļām” ir nepārtraukta ņirgāšanās par 18. novembra Latvijas likumdevēju noteikto principu: VIENS LIKUMS VIENA TAISNĪBA VISIEM !

Čekistu-komunistu kliķe pārstrukturizējoties viltus demokrātiskās partijās ir veidojusi mērķtiecīgu demokrātisko vērtību izšaubīšanas un noliegšanas situāciju. Tai ir izdevies pārliecināt vēlētāju vairumu par to, ka demokrātiskā ceļā Latvijā neko nevar panākt. Tai ir izdevies radīt tiesiskā nihilisma situāciju un pārliecināt tautu par tiesu varas neefektivitāti un kalpošanu netaisnībai. Citiem vārdiem sakot čekistiem-komunistiem ir izdevies degradēt pašus demokrātijas un tiesiskuma jēdzienus. Latvijas iedzīvotāju apziņā divas no ES kopīgajām pamatvērtībām vairs nepastāv. Bet Latvija ir ES dalībvalsts. Tāpēc situācija Latvijā ir pārbaudījums arī ES apņēmībai aizsargāt kopīgās vērtības tur, kur tās tiek iznīdētas. Šoreiz tā nav Baltkrievija, bet ES dalībvalsts Latvija.

Risinājums iespējams tikai izsludinot ārkārtas stāvokli un demontējot čekistu-komunistu pseidodemokrātiskās struktūras, kā arī saucot pie kriminālatbildības Latvijas valsts nodevējus un izlaupītājus – bijušos PSRS struktūru darbiniekus un tagadējās Krievijas piekto kolonu.

Uz ko ir spējīga Eiropa ?

Prāvests emeritus A.Kavacis,
No: http://tautastribunals.eu/?p=147
http://tautastribunals.eu/?p=419

Kategorija: Nedrīkstam klusēt | Pievienoja: Janis_A (09.Nov.2009)
Skatījumu skaits: 694
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Pieteikšanās

Informaģentūra
TAUTASFORUMS
INFOWARS
ABOVE TOP SECRET
NATURALNEWS
GLOBALRESEARCH
DRUDGE REPORT
ECOCOLLAPS
PLANETA-MOJA
EARTH CHRONICLES
Statistika