Sākums » Raksti » Aisberga arhīvs » Izdzīvošana

Ūdens - tā ir dzīvība!

http://www.aisbergs.lv/?p=13964

 

Ūdens - tā ir dzīvība!

IZDZĪVOŠANA 22.12.2009

 

Cilvēka dzīvības procesu norisē ūdens ieņem 2. vietu pēc gaisa. Trenēts cilvēks bez gaisa var nodzīvot ne vairāk kā 3-4 minūtes, pēc tam cilvēka smadzenēs sākas neatgriezeniski procesi. Bez ūdens var iztikt 4-5 dienas. Bez ēdiena - 40 dienas, vai nedaudz vairāk, atkarībā no badošanās treninga.

Jūs varat teikt: "Mēs taču esam uzauguši ar krāna ūdeni, tāpat arī mūsu vecmāmiņas un vectētiņi.” Jā, bet pa šo laiku rūpniecība ir spērusi milzu soļus - cik ir bijis ekoloģisko katastrofu, kaut vai pēdējos 20 gados! Avārijas Černobiļā, Sverdlovskā, un cik ir tādu, par kurām mēs neko nezinām, ziņas, par kurām nenonāca atklātībā.

Tas viss nonāk augsnē, iztvaiko un reaģē ar ūdeni. Minerālmēsli, nitrāti, lauku apsmidzināšana no lidmašīnām, skābais lietus, notekūdeņi, bet cik gan tankkuģu avarē, un cik daudz naftas izplūst ūdenī!!! Diemžēl šie piesārņojumi ūdens cirkulācijas dēļ nokļūst gruntsūdeņos un tālāk ūdenskrātuvēs, no kurām mēs ņemam dzeramo ūdeni.

Ekoloģiskā situācija ar katru gadu pasliktinās. Pēc zinātnes datiem, katru gadu nāk klāt 500 jaunu, līdz šim nezināmu, ūdeni piesārņojošo vielu.

Pašreizējos apstākļos tikai REVERSĀS OSMOZES filtrs var pasargāt mūs no ekoloģiskās nelaimes.

.

Reversās Osmozes tehnoloģija tika izstrādāta 1962. gadā jūras kara flotes vajadzībām, lai attīrītu jūras ūdeni un pārvērstu to par dzeramo ūdeni. Šādas ierīces tika izmantotas pilotējamos kosmosa kuģos, bet vēlāk arī farmakoloģijā. Sākumā šis filtrs bija pārmērīgi dārgs. Pēdējos gados tas tika pilnveidots un kļuvis pieejams plašai lietošanai. Tagad ASV un Japānā šādi ūdens filtri darbojas gandrīz katrā ģimenē.

Hlora, nitrātu, amonjaka saturs mūsu krāna ūdenī pārsniedz visas normas. Bet hlors, reaģējot ar ūdenī izšķīdinātiem organiskiem piemaisījumiem, veido kancerogēnus savienojumus (piemēram, indīgo THM), un lēnām iznīcina cilvēku. Tas uzkrājas cilvēka organismā un par 60% palielina onkoloģisko saslimšanu risku.

20. gados hloru sāka lietot kā dezinficējošu līdzekli pret holēru, bet 90. gados mēs izjūtam tā sekas. Visizplatītākās slimības ir priekšdziedzera vēzis vīriešiem un mastopātija, mioma sievietēm. Onkoloģisko saslimšanu ziņā Latvija ir Eiropas valstu pirmajās rindās! Onkoloģija ir kļuvusi jaunāka. Ja 1960.-65. gados ar onkoloģiskām slimības slimoja pārsvarā padzīvojuši cilvēki, tad pašlaik onkoloģiskie centri ir pārpildīti ar jauniem cilvēkiem un bērniem.

Svins, cinks, alva un kadmijs uzkrājas nierēs un citos iekšējos orgānos, kaulos un smadzenēs. Bet ogļūdeņraži, fenols, pesticīdi un citas kaitīgas vielas var kļūt par cēloni dažādām kuņģa slimībām un var arī radīt saindēšanos. Dzīvsudraba un amonjaka piemaisījumi ūdenī izraisa alerģiju un matu izkrišanu.

Bieži parādās informācija par ūdens piesārņošanu ar bioloģiski aktīvām vielām - baktērijām un citiem mikroorganismiem, piemēram, salmonellu vai kriptosporidiju parazītiem. Tā kā ūdensapgādes sistēma ir ļoti sazarota, mēs nekad nevaram būt droši par mūsu krāna ūdens kvalitāti.

Vispasaules veselības aprūpes organizācija konstatēja, ka 80% visu slimību rodas kā ūdensvada ūdens zemās kvalitātes sekas. Tāpēc katrs no mums ir personīgi atbildīgs par sevis un savas ģimenes apgādāšanu ar labas kvalitātes dzeramo ūdeni.

Pilns teksts: http://www.purepro.lv/lv/Water.html

===================

Teksta izcēlumi – mani.
Juris P.

Kategorija: Izdzīvošana | Pievienoja: Janis_A (22.Dec.2009)
Skatījumu skaits: 863
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Pieteikšanās

Informaģentūra
TAUTASFORUMS
INFOWARS
ABOVE TOP SECRET
NATURALNEWS
GLOBALRESEARCH
DRUDGE REPORT
ECOCOLLAPS
PLANETA-MOJA
EARTH CHRONICLES
Statistika