Sākums » Raksti » Aisberga arhīvs » Izdzīvošana

Par nepieciešamību būt gataviem «Autonomai eksistencei»

http://www.aisbergs.lv/?p=13906

 

Par nepieciešamību būt gataviem «Autonomai eksistencei»

IZDZĪVOŠANA 18.12.2009

 

Varbūt doma zem šo publikāciju sērijas ir bailes no 2012. gada Ziemassvētku laika.
Vai laika no 2012. gada maija līdz Ziemassvētkiem.

Tas ir laiks, kad uz 1 ass nostāsies Zeme, Sietiņa un Oriona zvaigznāji un šī ass būs vērsta uz Galaktikas centru. Esmu dzirdējusi viedokli, ka tad uz Zemes dzīvojošajiem nāksies atskaitīties par saviem (ne)darbiem.

Neviens vēl skaļi nav iedrošinājies pateikt, ka no 1943. līdz 2002. gadam Oriona koalīcijas citplanētieši, kas ir pretmets Galaktikas Civilizāciju koalīcijai, ka viņi te, uz Zemes ir "ievārījuši” nebūt ne mazo "putru”. Un ka 2002. gadā, sastrādājuši savus nedarbus, viņi jau paguva evakuēties. Kā arī to, ka viņu vidū ir arī āriska izskata, mums ļoti līdzīgi citplanētieši no Sietiņa puses, kurus ir pakļāvuši divkājaini, rāpuļveidīgie citplanētieši ar ķirzaku galvām un zvīņainu ādu no Oriona puses.

Un ka "putra ir ievārīta” pateicoties mūsu nodevīgo lielkungu atbalstam, kas ar viņiem ir kārtojuši nēģeru biznesu – "Mums ir skābeklis, mums ir cilvēki – vīrieši, sievietes un bērni, jauni un veci. Mums vajag kaut ko tādu, ar ko mēs varētu kontrolēt visu uz šīs planētas.”

.

Tāpat uzsūtītajā baiļu atmosfērā neviens neizsaka adekvātu viedokli, ka raugoties no kosmiskajiem mērogiem mēs uz Zemes esam diezgan neaizsargāti. Nevajag jau nemaz raizēties par leģendām apvīto Nibiru planētu vai kādu lielāku meteorītu! Pietiek tikai ar 200 gadu Saules aktivitātes ciklu, ko no mums cenšas noslēpt – jo tad "bleķis” izrādīsies "globālā sasilšana”! Nu tad, lūk – tāpat kā tagad, arī iepriekšējā ciklā, sākot no 1800-to gadu sākuma, Saules aktivitāte samazinājās un planēta sāka atdzist. Un vēl bez tam, pateicoties lielu vulkānu izvirdumiem, 1816. gads bija GADS BEZ VASARAS. Vēlu pavasari nomainīja agrs rudens; togad aprīlim raksturīgus klimata apstākļus nomainīja oktobrim raksturīgi klimata apstākļi. Eiropā un Ziemeļamerikā raža togad neienācās.

Tolaik mazā saules aktivitāte beidzās 1859. gada septembra sākumā ar varenu Saules uzliesmojumu. Tā laikā spožu ziemeļblāzmu varēja redzēt pat Meksikas dienvidos, kur to parasti nenovēro. Un tā laikā UZ VISAS ZEMES IZDEGA VISA IESLĒGTĀ TELEGRĀFA TĪKLU APARATŪRA, ko pilnīgi izdevās atjaunot tikai pēc 2 gadiem. Tolaik nebija izvērsts ne elektriskais, ne arī telefonu tīkls. Nemaz jau nerunājot par Interneta tīklu.

Vēl jo projām, kopš 2007. gada turpinās mums nepieredzēti maza Saules aktivitāte. Ej nu sazini, kad tā beigsies un ar ko tā ies vaļā! Un cik stipri tas būs. Tad jau iznāk vien, ka mums var rasties tādi apstākļi, kādi tie bija 1943. gadā. Laikā, kad pirms te sāka uzdarboties tie citplanētieši, kas pie sevis ceļ komunismu, totalitārismu un ateismu.

1943. gadā, dēļ kara bija tāds akmeņogļu un degvielas taupības režīms, ka daudzdzīvokļu mājās centrālapkure netika izmantota. Un tolaik vēl nebija arī pusvadītāju elektronikas. Bet tagad pusvadītāju elektronika tiek lietota gandrīz vai katrā jaunā apgaismošanas lampā! Pietiek tikai ar vasaras negaisu, lai lielākā saimniecībā būtu jāmaina kāda apgaismošanas laterna ar pusvadītāju elektroniku, vai arī kāda ekonomiskā spuldze, kuru lejasdaļā ir 1 mikroshēma un pārējās detaļas.

Protams – VISU SAIMNIECĪBĀ no elektriskā tīkla saņemto elektrību varētu arī laist caur speciālu elektronisku aizsardzības aparātu ar savu akumulatoru – nepārtrauktas barošanas bloku, kas maksā tūkstošus naudiņu. Un pie katras svarīgākas ierīces vēl papildus uzstādīt pārsprieguma "korķu automātu” "izsitējus” vai pat papildus nepārtrauktas barošanas bloku. Bet vairumam tas nav pa kabatai! Un ej nu sazini, kā tādas ierīces uzvedīsies dabas kataklizmas laikā!

Tāpēc es ieteiktu kādam franču valodas pratējam no franču valodas nodublēt latviski un pielikt klāt Aisberga lapai filmu, kā nu jau gados vecs radioamatieris pats izgriež nākamajai radiolampai detaļas, pats izpūš tai stikla balonu, ar paša taisītu eļļas vakuumsūkni izsūknē no tās gaisu, pieliek tai klāt pamatiņu un vienkāršā radioaparātā izmēģina savu tikko kā izgatavoto radiolampu. Saitīte uz to būs te: http://paillard.claude.free.fr Un ja ir laiks – tad arī patulkot viņa publikācijas.

Jo radiolampas uz brīdi, kamēr pārdeg kūstošie drošinātāji, bez problēmām spēj izturēt tādus vados un antenās inducētos spriegumus, kas pusvadītāju aparātiem ir iznīcinoši. Un tādi noteikti radīsies varena saules uzliesmojuma laikā vai brīdī, kad varens, postu nesošs meteorīts iztrauksies caur Zemes atmosfēru.

Un radiolampu izgatavošanai nav nepieciešami speciāli apstākļi – pietiek tikai ar juvelieru vai kaut vismaz rotkaļu un stikla pūtēju darbu.

Kā arī nebūtu slikti, ja kāds pavāktu arī stāstus par to kā kāds elektriķis nejauši, kaut dzērumā sajaucis lielas jaudas (>10KW) triju fāžu elektriskā motora vadus vietām un pieslēdzis to pie jaudas koeficienta kompensācijas kondensatoru baterijas, ir palaidis to autoģenerācijas režīmā.

Tas ir – ATSLĒDZOT ŠO SISTĒMU NO ELEKTRISKĀ TĪKLA, TĀ BEZ APSTĀJAS, STUNDĀM ILGI IR TURPINĀJUSI DARBINĀT PIEDZENAMO MEHĀNISMU.

Un piedzīt var jau arī ELEKTRISKO ĢENERATORU!!!

Interneta lapas: http://www.skif.biz maksas forumā es izlasīju, ka lai to dabūtu gatavu, lielas jaudas (>10KW) triju fāžu motoram zvaigznes slēgumā, 1 fāzei ir jāsamaina vietām izvadi. Motors AR VISU MEHĀNISKO SLODZI (Kā es sapratu no šī foruma zara: līdz 1/2 no nominālās) ir jāiegriež caur kondensatoru tajā fāzē, kurai ir samainīti vietām vadi. Un tad zibenīgi no ķēdes laukā ir jāizslēdz starta kondensators, bet visa sistēma ir jāatvieno no elektrotīkla.

Vēl es izlasīju, ka tajā brīdī ne visos motoros iesākas autoģenerācija. Un ja iesākas, tad ne visi motori bez tinumu degšanas to spēj izturēt.

Ļoti vērtīgs būtu to triju fāžu elektrisko motoru saraksts, kuros iesākas autoģenerācija un kuri autoģenerācijas laikā nedeg kopā. Un kā nākamā kolonna šajā sarakstā – kondensatoru nomināla vērtība pie katras noņemamās jaudas autoģenerācijas režīmā.

Kāpēc pērkot benzīnu, dīzeļdegvielu, mazutu, gāzi un akmeņogles mums ir jābaro kādu pret mums naidpilnu dvieļa galvu vai punduri, kam senču dzimtene ir Vidusjūras krastā. (Katras ģimenes saimnieces sapnis ir silta māja, lēta pārvietošanās savā mašīnā un vēl lieka nauda priekš sava ārējā skaistuma, pasākumiem un ceļojumiem… )

Ja ir elektrība un kaut lampu, bet elektronika, tad nebūs tā, ka kāda dabas kataklizma izraisītu regresu uz akmens laikmetu! Ar visiem akmens laikmeta sabiedrības tikumiem un likumiem, kas mūsdienās ir raksturīgi tikai bezpajumtnieku sabiedrībai.

Suņu Lelle,
18.12.2009.

v

===========================================

«AISBERGS» piezīme:
Pamudinājums veidot publikāciju sēriju par izdzīvošanu autonomos apstākļos NAV bailes no 2012. gada Ziemassvētku laika (kā savā vēstulē spriež cien. „Suņu Lelle”).
Patiesais iemesls ir skaidri pateikts manu «Subjektīvo pārdomu» otrajā rindkopā (un tas var notikt vēl PIRMS 2012. gada Ziemassvētkiem).
Un pirmais, kas tādā gadījumā pazudīs, būs elektroapgāde (ar visām no tā izrietošām sekām un vajadzībām – arī pēc lampiņām).
Juris P.

Kategorija: Izdzīvošana | Pievienoja: Janis_A (18.Dec.2009)
Skatījumu skaits: 833
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Pieteikšanās

Informaģentūra
TAUTASFORUMS
INFOWARS
ABOVE TOP SECRET
NATURALNEWS
GLOBALRESEARCH
DRUDGE REPORT
ECOCOLLAPS
PLANETA-MOJA
EARTH CHRONICLES
Statistika