Sākums » Raksti » Aisberga arhīvs » Dzīvosim-Redzēsim

Pagaidām viss iet labi!

http://www.aisbergs.lv/?p=20436

 

Pagaidām viss iet labi!

DZĪVOSIM - REDZĒSIM 05.05.2011

 

### Cilvēku izgrūda pa debesskrāpja simtā stāva logu… Lidojot lejup, garām trešajam stāvam, viņš nodomāja: „Pagaidām viss iet labi!”

Jums tas neko neatgādina? Man atgādina… atgādina to, kas pēdējos pārdesmit gadus notiek ar Latviju un latviešiem. Bet paskatieties TV „šovus”, paklausieties radio, ieskatieties presē un Jums taps pilnīgi skaidrs, ka „pagaidām viss iet labi” – valstī notiek progresīvas pārmaiņas, vērojama nepārtraukta augšupeja un izaugsme visās jomās! Protams, ir dažas nepilnības, bet viss iet kā smērēts… Paliek tikai jautājums: „Uz kurieni?” Vai, precīzāk izsakoties: „Līdz kurienei? Līdz atsitienam pret zemi?”

Varbūt atbilde uz šo jautājumu meklējama it kā gaidāmajos 2012-13. gada notikumos, kad tiešām „viss būs labi”, jo, kā teicis kāds vēsturisks personāžs: „Nav cilvēku – nav problēmu!” Varbūt mūsu „stūresvīri” tik droši un klaji bezkaunīgi rīkojas tādēļ, ka zina ko vairāk. Neticu, ka viņi ir idioti un nesaprot ko dara! Neticu, ka kaut ko tādu var darīt tikai par naudu! Visticamāk, ka par apzinīgu iznīcības procesa īstenošanu viņiem apsolīts saglabāt dzīvību! Sava dzīvība taču ir vērtīgāka par simtiem un tūkstošiem citu! Un ar zombējošo pozitīvisma un optimisma sludināšanu viņi tikai „velk laiku”, jo par „pūli” vistuvākajā nākotnē parūpēsies Nibiru un cunami?

### Kad moris savu darbu būs padarījis, viņš vairs nevienam nebūs vajadzīgs. Nodevējus neciena ne draugi, ne ienaidnieki!

Šī sadaļa veltīta iespējamiem notikumiem dažu tuvāko gadu laikā un ar tiem saistītiem faktoriem – no sirmas senatnes līdz mūsdienām…

=======================

Kategorija: Dzīvosim-Redzēsim | Pievienoja: Janis_A (04.Mai.2011)
Skatījumu skaits: 781
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Pieteikšanās

Informaģentūra
TAUTASFORUMS
INFOWARS
ABOVE TOP SECRET
NATURALNEWS
GLOBALRESEARCH
DRUDGE REPORT
ECOCOLLAPS
PLANETA-MOJA
EARTH CHRONICLES
Statistika