Sākums » Raksti » Aisberga arhīvs » Dzīvosim-Redzēsim

Apokalipse !?

http://www.aisbergs.lv/?p=20771

 

Apokalipse !?

DZĪVOSIM - REDZĒSIM 23.06.2011

 

Uz Zemes sagaidāmo notikumu aptuvenā aina
Апокалипсис. Предположительная картина предстоящих событий на Земле.
http://planeta.moy.su/blog/apokalipsis_predpolozhitelnaja_kartina_predstojashhikh_sobytij_na_zemle/2011-06-22-3491
2011. gada 23. jūnijs
.

Zem virsraksta ievietotajā norādē pieejams video ar oficiālo informāciju no NASA mājas lapas par to, ka «Planēta-X» reāli eksistē un vistuvākajā laikā, izsaucot globālas kataklizmas, bīstami tuvu paies garām Zemei.

Tulkotāja subjektīva piezīme:
Labi, ja viss zemāk teiktais kārtējo reizi izrādītos tikai „preses pīle”.
Sliktāk, ja par iespējamiem notikumiem, kuri var skart ikvienu no mums, neviens nebrīdinātu…

.

..

«Planētas-X» pietuvošanās Zemei grafiks
(no NASA mājas lapas)

NASA grafikā redzams, ka «Planēta-X» jau 2003. gadā ienākusi Saules sistēmā. Šajā grafikā skaidri redzama šīs planētas iedarbība uz Zemi, kad tā atrodas uz vienas līnijas ar Sauli un Zemi. «Planētas-X» magnētiskā lauka iedarbības spēks uz Zemi atkarīgs no tās attāluma līdz Zemei laika posmā, kad tā atrodas uz vienas līnijas Zeme-Saule-«Planēta-X».

Kataklizmas notiks šīs gigantiskās komētas, kas faktiski ir Saules sistēmas planēta, magnētiskā lauka iedarbības rezultātā. Šīs planētas masa ir lielāka kā Zemes masa.

Saules sistēmā komēta izies starp Zemi un Sauli. Komētas sadursme ar Sauli vai Zemi nav iespējama, jo to orbītas nešķērsojas. Bet «Planētas-X» magnētiskā lauka orientācija nesakrīt ar Saules sistēmas planētu magnētisko lauku orientāciju. «Planētai-X» kosmosa dzīlēs ir ļoti izstiepta orbīta un tās rotācijas periods aptuveni ir 3657 gadi. Tuvojoties Saules sistēmai, tās ātrums palielinās un paejot garām tā saglabās sava magnētiskā lauka orientāciju. Tā kā komētas masa ir ievērojami lielāka, Zemes magnētiskais lauks uz viņu būtiski neiedarbosies. Toties Zemes magnētiskais lauks gan būs pakļauts spēcīgām izmaiņām.

Zināšanai: Visas šobrīd uz Zemes notiekošās dabas anomālijas: spēcīgās zemestrīces, vulkānu atmošanās ir «Planētas-X» spēcīgā magnētiskā lauka iedarbības sekas uz Zemes magnētisko lauku. Pagaidām šī iedarbība ir vājāka, jo «Planēta-X» vēl nav pienākusi maksimāli tuvu Zemei.

Pēc pēdējiem novērojumiem tieši «Planētas-X» magnētiskā lauka iedarbības rezultātā uz Zemes notikušas spēcīgas zemestrīces: Peru 8,8 balles, Jaunzēlandē 7,2 balles un pavisam nesen Japānā 9,0 balles.

Runas par iespējamo „pasaules galu” gadsimtu un tūkstošgades mijās rodas regulāri. Pēdējo divsimt gadu laikā daudzkārt nosaukti pat konkrēti datumi, kad bija jānotiek „pasaules galam”. Bet šie datumi pienāca un pagāja. Ļaudis pie šādiem paziņojumiem pieraduši un, izdzirdot nākošo, tikai pasmaida. Šodien pat nav svarīgi kas un cik skaļi paziņo par kārtējo „pasaules galu” – lielum lielais ļaužu vairākums to ignorēs! Pat tad, kad 12. planēta būs pienākusi pavisam tuvu un kļuvusi katram redzama, ļaudis noraidīs šādu informāciju kā kārtējā panikas cēlāja murgus.

Balstoties uz NASA sniegto informāciju var uzskatīt, ka šajā rudenī sāksies process, kurš „apgriezīs pasauli ar kājām gaisā”. Tieši par to vēstīts Maiju kalendārā. Protams, tur neiet runa ne par kādu „pasaules galu”. Šī frāze nozīmē Zemes magnētisko polu nobīdi «Planētas-X» magnētiskā lauka iedarbības rezultātā. Šo procesu pavadīs globālas katastrofas, kuru rezultātā lielākā daļa cilvēces, iespējams, ies bojā.
.

Datumi, kad «Planēta-X» jau izraisījusi spēcīgas zemestrīces:
( pēc NASA grafika datiem )

2010. gada 27. februāris = attālums no Zemes – 6,042 AU*** = Čīle - 8,8 balles
2010. gada 04. septembris = attālums no Zemes – 6,258 AU = Jaunzēlande - 7,2 balles
2011. gada 11. marts = attālums no Zemes – 2,101 AU = Japāna - 9,0 balles
.

Datumi, kad «Planēta-X» maksimāli pietuvosies Zemei:

2011. gada 27. septembris = attālums no Zemes – 0,396 AU
2011. gada 17. oktobris = attālums no Zemes – 0,232 AU
2011. gada 05. novembris = attālums no Zemes – 0.348 AU
2011. gada 23. novembris = attālums no Zemes – 0,596 AU
2011. gada 21. decembris = attālums no Zemes – 5,20 AU

Pēc tam «Planēta-X» aizies tālajā kosmosā…

Interesanti, ka 2011. gada 10. jūnijā NASA visiem saviem darbiniekiem izsūtīja brīdinājumus, lai viņi parūpējas par savu un ģimeņu drošību ārkārtas situācijā.

Šajā paziņojumā izteikts brīdinājums par iespējamām globālām kataklizmām, terora aktiem, cunami u.c. Bet jāņem vērā, ka NASA pastāvēšanas vēsturē šāds brīdinājums bija izsūtīts tikai vienu reizi – 1970. gadā… Pēc atklātībā nonākušās informācijas, toreiz ticis izmēģināts kāds ķīmiskais ierocis un tūkstošiem cilvēku žēlojušies par neizturamām galvas sāpēm, asiņošanu no deguna un ausīm, sliktu dūšu, vemšanu u.c. Tātad toreiz iemesls šādam paziņojumam bija. Kā redzam, šoreiz šādam paziņojumam ir daudz nopietnāks iemesls. Vēl interesanti tas, ka mājas lapā, kurā ievietots brīdinājums NASA darbiniekiem, redzam baneri, kurā attēlota «Planēta-X», Saules sistēma un putekļu mākonis, kurš seko «Planētai-X».

Ja grafikā dotā informācija ir patiesa, tad šā gada septembra beigās «Planēta-X» maksimāli pietuvosies Zemei un atradīsies uz vienas līnijas ar Sauli un Zemi. «Planētas-X» magnētiskā lauka iedarbības rezultātā uz laiku apstāsies Zemes griešanās. To pavadīs milzīgi cunami, ārkārtīgi spēcīgas zemestrīces un citas globāla rakstura kataklizmas.
.

Pazīmes, kuras norādīs uz tuvojošos katastrofu.

Visizteiktākā pazīme būs Zemes griešanās palēninājums. Šobrīd Zemes griešanās palēninājums ir tik niecīgs, ka pareizā laika etalons reizi gadā jākoriģē tikai par sekundes daļiņām. Drīz vien ar to nepietiks. Protams, arvien pieaugošais Zemes griešanās ātruma samazinājums un līdz ar to nepieciešamā laika korekcija tiks slēpta, pārliecinot cilvēkus, ka viņu pulksteņi steidzas.

Bet tad iestāsies periods (dažas dienas pirms Zeme apstāsies griezties), kad viss kļūs acīmredzams. No rīta pamodies ieraudzīsim, ka ārā ir tumšs, nav nekādu rītausmas pazīmju, bet pulkstenis rāda rīta stundu. Vai arī vakarā saule negribēs norietēt – tā norietēs vairākas stundas vēlāk nekā parasti. Tā ir tuvojošos kataklizmu pazīme – pēc vienas vai divām dienām Zeme pārstās griezties.

Otra tuvojošās katastrofas nemaldīga pazīme būs ļoti smalkie sarkanie putekļi, kurus nav iespējams sajaukt ne ar vienu citu dabas parādību. Ezeri un upes kļūs asins sarkanas un šīs dzelzs rūdas daļiņas piedos ūdenim nepatīkamu garšu. Šī pazīme parādīsies gandrīz vienlaicīgi ar Zemes griešanās ātruma strauju samazinājumu, jo 12. planēta atradīsies starp Zemi un Sauli un kosmiskie putekļi, kuri atrodas tās „astē”, pārklās Zemi. Arī tas notiks vienu vai divas dienas līdz Zemes griešanās pilnīgi apstāsies. Laika posmā, kad Zemes griešanās būs apstājusies, ceļošana kļūs apgrūtināta vai pat neiespējama.

Trešā pazīme parādīsies vēlāk. Zemes griešanās palēninājuma un pilnīgas apstāšanās laikā būs dzirdams savdabīgs troksnis – Zemes „vaidēšana” (šādu troksni var dzirdēt tikai zemestrīču laikā). Pie kam – „vaidēšana” būs regulāra un pat nepārtraukta. Tiem cilvēkiem, kuri nebūs pārliecināti par savu pulksteņu precizitāti un kuri, pastāvīgi atrodoties telpās, neieraudzīs sarkanos putekļus, šī Zemes „vaidēšana” līdzināsies garām braucošu ugunsdzēsēju mašīnu sirēnu skaņām.

Turpmākajā laika periodā (apmēram līdz nedēļai iekams Zeme pārstās griezties) var sagaidīt tikai jau šodien notiekošo kataklizmu turpināšanos – ekstremālus laika apstākļus, pēkšņas zemestrīces, pakāpenisku Zemes griešanās palēninājumu. Dienu vai divas līdz Zeme pilnīgi pārstās griezties, šis palēninājums pieaugs līdz minūtēm un stundām diennaktī. Citiem vārdiem sakot – jūsu rīcībā būs tikai divas dienas, lai mēģinātu atrast drošu patvērumu. Pie kam, pirmā diena būs šaubu un nenoteiktības pilna, jo pulksteņi sāks steigties ne vairs par sekundēm, bet gan minūtēm. Bet, kad pulksteņi steigties jau stundas, radīsies vispārējs apjukums. Ziniet – tas ir trauksmes signāls, kad jums jāpamet viss un jādodas uz savu iepriekš sagatavoto patvēruma vietu.

Līdz brīdim, kad Zeme pārstās griezties, tās garoza tiks pakļauta milzīgiem spriegumiem. Tomēr, tāpat kā iepriekš, jums būs darīšana tikai ar arvien biežākām un spēcīgākām zemestrīcēm, anomāliem laika apstākļiem un polu ledus segas kušanu. Ikdienā tas notiks pakāpeniski, bet nemitīgi pieaugošā spēkā. Kad tuvojošās «Planētas-X» magnētiskā lauka iedarbības rezultātā Zemes griešanās pilnīgi apstāsies, tās kodols centīsies saglabāt savu griešanās kustību un pagriezt arī Zemes garozu. Zemes garozā radīsies milzīgi spriegumi, kas izsauks tās deformāciju un pārvietošanos. Zeme sāks „vaidēt”, grūs tilti un ēkas, izies no ierindas ceļi un dzelzceļi, tiks pārrautas inženiertehniskās komunikācijas. Palielināsies vulkāniskā aktivitāte. Zemes apstāšanās iespaidos arī atmosfēru – gaisa masu kustība visā pasaulē kļūs ekstremāla, radīsies spēcīgi virpuļviesuļi. Analoģiski notiks arī ar okeānu, jūru u.c. ūdeņiem – tie centīsies turpināt savu kustību un veidosies milzīgi cunami.

Saskaroties ar visu augstāk minēto, cilvēki var būt tik aizņemti, ka nepamanīs nākošo tuvojošās globālās kataklizmas pazīmi – sarkanos putekļus. Pēc sarkanajiem putekļiem sekos ārkārtīgi spēcīgas zemestrīces, jo līdz Zemes magnētisko polu pārbīdei būs atlikusi tikai diena vai pat dažas stundas…

Zemes magnētisko polu pārbīdes laikā zeme „kustēsies zem kājām” – Zemes garoza vibrēs un raustīsies.

Pēc Zemes magnētisko polu nobīdes, orkāna stipruma vēji saglabāsies vēl ilgāku laiku – līdz Zemes atmosfēra nomierināsies.

Par ūdens pārklātajām platībām rakstā nekas nav minēts (J.P.)

Visu šo laika posmu nepieciešams atrastie drošā patvērumā (protams, kuriem ir tāda iespēja – J.P.)…

========

Rakstu no virsrakstā minētā interneta resursa, nedaudz saīsinot, brīvi tulkojis Juris P.
.

ZINĀŠANAI:

*** AU — astronomiskā vienība (AU vai au, arī ua) — vidējais attālums no Zemes līdz Saulei. Izmanto galvenokārt attālumu mērīšanai Saules sistēmā…
1 AU = 149 597 870,691 ± 0,030 km
No: http://lv.wikipedia.org/wiki/Astronomisk%C4%81_vien%C4%ABba

===============

P.S.
Novēlu visiem lasītājiem sirsnīgus un jaukus Līgo svētkus!
Cerot, ka šie nebūs pēdējie – Juris P.
:)

Kategorija: Dzīvosim-Redzēsim | Pievienoja: Janis_A (22.Jūn.2011)
Skatījumu skaits: 1451
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Pieteikšanās

Informaģentūra
TAUTASFORUMS
INFOWARS
ABOVE TOP SECRET
NATURALNEWS
GLOBALRESEARCH
DRUDGE REPORT
ECOCOLLAPS
PLANETA-MOJA
EARTH CHRONICLES
Statistika