Sākums » Raksti » Aisberga arhīvs » Derīgi zināt

Tikai dezinformācija…

http://www.aisbergs.lv/?p=21459

 

Tikai dezinformācija…

DERĪGI ZINĀT 19.09.2011

 

Kas ir alkohols, nikotīns un citas narkotikas? Kāda to iedarbība uz cilvēka organismu? Kulturālā iedzeršana un smēķēšana, profesionālais alkoholisms un narkomānija. Alkohola nekaitīgās devas vīrietim un sievietei. Alus un šampanieša labvēlīgā ietekme uz bērnu un jauniešu organismu. Kādēļ šīs krāšņi fasētās preces, novietotas visredzamākajā vietā, ir katra pārtikas preču veikala sortimentā?

Un vēl daudz kā cita interesanta uzzināsiet noskatoties Sibīrijas Humanitāri-Ekoloģiskā institūta profesora V. Ždanova (Жданов Владимир Георгиевич) priekšlasījuma videoierakstu (634 MB, „avi” formātā, demonstrēšanas ilgums – stunda un 38 minūtes).

Video no: http://www.video-zhdanov.ru/professor-zhdanov-put-k-trezvosti.html
Prof. V. Ždanova foto no: http://pravdu.ru/lessons/jdanov/

.

Subjektīva piezīme:

.

Pilnībā uzticoties mūsu valsts vadītāju (bijušo, esošo un nākošo) nepārtrauktajām rūpēm par iedzīvotāju veselības aizsardzību, viņu labklājības celšanu un izklaides iespējām, kā arī domājot par valsts augšupeju un tās gaišo nākotni, esmu pārliecināts, ka profesors V. Ždanovs nepareizi izprot demokrātijas būtību un dezinformē sabiedrību!

Šāda demagoģija grauj pašus valsts pamatus - būtiski samazina budžeta ieņēmumus, farmaceitiskās rūpniecības ražošanas jaudas un veselības aprūpes iestāžu normālu darbu!

Ja iedzīvotāji masveidā atteiksies no šiem pārtikas produktiem, sekas būs katastrofālas. Papildus plānotam, vajadzēs veikt vēl vairāku slimnīcu optimizāciju. Šāda sabotāža izraisīs daudzu pārtikas produktu ražotņu bankrotu, būtiski sašaurinās pārtikas preču importu. Būs nepieciešama tūkstošiem pārtikas veikalu darba reorganizācija, policijas un ieslodzījumu vietu konsolidācija.

Līdz ar to valstī ievērojami pieaugs bezdarba līmenis. Būtiski tiks ierobežotas cilvēka tiesības izvēlēties sev pārtiku. Tas nekavējoties izsauks plašus rietumu demokrātijas valstu protestus un radīs nopietnus starptautiskus sarežģījumus. Zaudējot galveno finansējuma avotu jau saņemto kredītu procentu atmaksai, neapšaubāmi tiks apgrūtināta sadarbība ar SVF nākamo kredītu saņemšanai.

Nekas nav tik seksīgi un valdzinoši kā uzlūkot daiļo dzimumu pēc neliela nakts „tusiņa”… vai nē?


Juris P.

Kategorija: Derīgi zināt | Pievienoja: Janis_A (19.Sep.2011)
Skatījumu skaits: 1722
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Statistika