Sākums » Raksti » Aisberga arhīvs » Derīgi zināt

…slepeni pētījumi par Jāņiem.

http://www.aisbergs.lv/?p=20803

 

…slepeni pētījumi par Jāņiem.

DERĪGI ZINĀT 25.06.2011

 

NO «AISBERGA» PASTA KASTĪTES
.

Demogrāfiskiem pietuvināti, slepeni pētījumi par Jāņiem

60-tajos gados vadājot ekskursantus, Pečoros pareizticīgo svētku „Ivanov ģeņ” dienā, krustīdamies, notēloju ticīgo un iegāju klosterim blakus esošajā baznīcā, kurā tās drošības dienests ekskursantus nelaida. Toties iekšējais postenis mani atmaskoja, un ar skandālu, apsaukājot - „Starover, Starover”, izgrūda, par lielu jautrību maniem ekskursantiem. Izrādās ar nepareizu pirkstu skaitu biju krustījies. Par cik tad piespiedu kārtā no ateista (ne atejista, kā kādreiz teica Andrejs Upītis), kļuvu par Staroveru (Vecticībnieku), jautājumā par Jāņiem paliku aizdomīgs. Un izrādās, ne bez pamata.

.

Turpinot pētījumus, 2005. gadā, uzzinot cik tad īsti ir Jāņu Latvijā, aizdomas apstiprinājās. Izrādās 64 666 gab.. Atmetot tūkstošus, paliek (666). Un tas taču ir paša Nelabā skaitlis. Sāku sekot līdz Jāņu skaita ikgadējām izmaiņām. Laikā no 2005. līdz 2010. gadam vidēji ikdienu to skaits samazinājās par 2,34 gab. Visaizdomīgākais bija pagājušais gads. No 60 677 gab. 2010 gadā, uz šodienu, - 23. jūniju 2011.g. palikuši tikai 59 529, t.i. gada laikā tas samazinājies par 1 148 gab., vai ikdienu par 3,14 gab. Te jau skaidri redzama matemātiskas regulēšanas paņēmienu ietekme. Kas tad ir skaitlis 3,14 ? To zinām jau no pamatskolas – starpība starp diametru un apkārtmēru. Kas to regulē ? Ne jau nu Arvīds Jānovičs Pelše, latviešu tautas niknākais ienaidnieks, kurš kādreiz jau aizliedza Jāņu svinēšanu, tas, paldies Dievam, jau sen iemūrēts pie poģeļņikiem Kremļa sienā. Varbūt Olgarhi, kuriem pamatoti neuzticamies, pie tam starp tiem nav zināms neviens Jānis. Varbūt ārzemju izlūkdienesti, varbūt musulmāņi. Garda teiktu, - noteikti cionisti, bet viņam nepiekrītu. Jāsaka, kā kādreiz Vasīļij Ivānovič Peķkam, - Dūmai Peķka

Neapgalvoju, bet iespējama prognoze: ja pat nepalielināsies patrezējā Jāņu skaita ikdienas samazināšanās par 3,14 (Pī) gab., pēdējais Jānis Latvijā izzudīs pēc 51 gada, t.i. 2062. gadā. (Uzrauj zosādu -, zinu dažus tikko dzimušos!). Kādā veidā, kāpēc un kas to panāks? Ko tad latvieši, ja tādi vēl būs, par ko šaubos, svinēs 23. jūnijā? Ivanov ģeņ? Tas ir 2 nedēļas vēlāk. Jāizmaina kalendārs, varbūt jāpāriet uz kirīļicu.

Slava bogu, bez manis.

Starover, viens no šodien 23.06.2011. vēl 59 529 gab. atlikušajiem Jāņiem

.

Kam tad traucē Jāņi ?

Lemberga avīzes NEATKARĪGĀ 22.-26. jūnija numurā ievietots ar uzvārdiem patreizējais atlikušo Jāņu skaits. Tad lūk, kam viņi traucē! Varam vairs neturēt aizdomās ārzemju izlūkdienestus un musulmāņus. Garda lai liek mieru cionistiem. Kurš tad būtu nākošais Vadonim liekais no nākošajiem Pī = 3,14? Maizīšu 6 gab., Bērziņu 463. (To daudz, pie tam svoi maļci). Kā Vasīļij Ivānovič Peķkam, -„Dūmai…)

Man skaidrs. Pētījumus pārtraucu, atgriežos ateistos, -
vienīgais atlikušais Jānis Jerkins
25.06.2011.

Kategorija: Derīgi zināt | Pievienoja: Janis_A (25.Jūn.2011)
Skatījumu skaits: 1030
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Pieteikšanās

Informaģentūra
TAUTASFORUMS
INFOWARS
ABOVE TOP SECRET
NATURALNEWS
GLOBALRESEARCH
DRUDGE REPORT
ECOCOLLAPS
PLANETA-MOJA
EARTH CHRONICLES
Statistika