Sākums » Raksti » Aisberga arhīvs » Derīgi zināt

Sātanisms medicīnā

http://www.aisbergs.lv/?p=699

 

Sātanisms medicīnā

DERĪGI ZINĀT 08.10.2008

 

No publikācijas Krievijas laikrakstā «Двое» (2006. g. № 10.):

«Pirms pusotra gada Krievijas Veselības aizsardzības ministrija izdeva pavēli, pēc kuras katras grūtnieces augli nepieciešams izmeklēt trīs reizes, lai atklātu iespējamos ģenētiskos defektus: veikt ultraskaņas izmeklējumus un noteikt olbaltuma-seruma faktorus – cilvēka alfafetaproteīna olbaltumu un horeogoniskos hormonus. Šie izmeklējumi ļauj atklāt apmēram 70 % iedzimto pataloģiju gadījumus! Ja auglim ir attīstības defekti, ārsti jums paziņos vai bērns piedzims dzīvotspējīgs vai nē, kā arī to, cik nopietna ir viņa pataloģija un kā tā atsauksies uz viņa veselību. Par cik šos izmeklējumus veic grūtniecības 14-16 nedēļā, sievietei ir vēl laiks, lai pieņemtu lēmumu – pārtraukt grūtniecību vai nē. Ģenētiķi tikai paziņo vecākiem vai auglis ir vesels ,vai arī tam ir attīstības defekti. Pēdējais vārds paliek vecāku ziņā».

.

«Nu un kas?» - jūs teiksiet, «pats parastākais rakstiņš, kādu Internetā nav mazums».

Tiešām, kādēļ šis tracis? Nu saaģitēs ārsts grūtnieci, lai veic abortu, nu, saņems pienākošos honorāru. Reliģiskā pārliecība? Protams, kā to var nepieminēt, jo tas praktiski ir vienīgais, kas sasaista rokas visādiem medicīnas šarlatāniem.

Stāt, šeit arī uzkavēsimies!

Skaistie vārdi it kā par ģimenes „glābšanu” no „traģēdijas” ir nekas vairāk, kā aprobežotiem cilvēkiem domāti muļķīgi izdomājumi. Cilvēkiem, kuriem „onkulis” baltā halātā ir Kungs un Dievs, vai labākajā gadījumā priesteris, kura teiktais ir svēts. Un viņi bez ierunām atdod savus bērnus, lai arī vēl nedzimušus, bet jau spējīgus izjust piesātināto upurēšanas jūtu gammu.

Labi - ar topošajiem vecākiem viss skaidrs. Bet kāpēc tas vajadzīgs visiem citiem – tiem, kas ar apskaužamu neatlaidību pierunā sievietes veikt abortus, iziet nesaprotamus „pirmsdzemdību pārbaudes”, kuru laikā pat iespējama embrija bojā eja? Vai tiešām tikai tādēļ, lai «Krievijas iedzīvotāju skaitu samazinātu līdz 50 miljoniem» (pēc Kandolīzes Raisas vārdiem)?

Nē, tas nebūt nav tik primitīvi. Vai jūs nekas cits šajā rakstā nedarīja uzmanīgus? Tad pārlasīsim vēl reizi: «… veikt ultraskaņas izmeklējumus un noteikt olbaltuma-seruma faktorus – cilvēka alfafetaproteīna olbaltumu un horeogoniskos hormonus. Šie izmeklējumi ļauj atklāt apmēram 70 % iedzimto pataloģiju gadījumus!»

Alfafetaproteīns… Nerodas nekādas asociācijas? Bet tā taču ir tā pati olbaltumviela, kuru plaši lieto fetālā („fetus” latīniski – auglis) medicīnā, kā «zāles pret vecumu» un praktizē to jau diezgan ilgi. Visā bijušajā PSRS (gada laikā) tika saražoti tikai 5 (pieci!) grami šīs vielas un to izdala no abortizācijas augļu audiem.

Ja ieskatāmies D. Baksana grāmatā «Sātana pēdas vēstures slepenajās takās», ieraugām sekojošas ziņas, kas neapšaubāmi ir ļoti svarīgas, lai saprastu radušos situāciju: «Vecīšu-miljonāru ārstēšana ar zālēm, kas iegūtas no govju un aitu embrioniem, izrādījās tikai prelūdija. Mediķi ļoti ātri ieguva daudz efektīgākas zāles – alfafetaproteīnu, ko izgatavo no cilvēku embrijiem».

Tagad – uzmanību! Nedomājiet, ka grāmatā ir drukas kļūda vai autors sajaucis ciparus: viena piectūkstošā daļa grama alfafetaproteīna pasaules tirgū maksā 128 tūkstošus sterliņu mārciņu vai 200 tūkstošus ASV dolāru.

Bijušajā PSRS gadā saražoja tikai 5 gramus šo zāļu. Tās ražoja mazā, neievērojamā Taškentas rūpnīciņā. Protams, visa produkcija nokļuva Kremļa specārstu rīcībā un tika izmantota mūsu sagrabējušo vadoņu spēku uzturēšanai.

Maskavā un visā Krievijā trūkumā nonākušie zinātnieki-mediķi ir izvērsuši šī preparāta ražošanu laboratorijās. Par šo preparātu ir ieinteresējušies arī Krievijas specdienesti, jo ar alfafetaproteīnu var ne tikai ārstēt, bet, pielietojot attiecīgas metodikas, zombēt (šī vārda skaidrojumu varat atrast arī „zelta miljardā” – L.vergs) cilvēkus, vadīt viņu rīcību un domas.

Protams, šo „miljonāru zāļu” ražošanai nepieciešami tūkstoši, desmitiem tūkstošu embriju, kuru vecumam jābūt robežās no 16 līdz 20 nedēļām, kad augošais organisms jau galvenos vilcienos izveidojies. Bet Krievijā par „izejvielu” trūkumu nevar sūdzēties – uz 100 jaundzimušiem bērniem ir ne mazāk kā 250 abortu, tas ir – mātes ķermenī nogalinātu bērnu. Raksturīgi, ka alfafetaproteīna ražošana tikai Maskavas laboratorijās vien pieaugusi līdz 10 gramiem gadā, kas ir divas reizes vairāk nekā visā PSRS saražoja gada laikā.

Lūk, tagad viss skaidrs. Bet ko gan citu mēs cerējām sagaidīt no ārstiem-slepkavām – vai rūpes par nākošo paaudzi? Vai cenšanos uzlabot demogrāfisko situāciju, brīdinot par abortu kaitīgumu reproduktīvā vecuma sievietes? Vai varbūt humānu attieksmi pret tiem, kas viņiem vienmēr bijuši un ir tikai „materiāls” (diemžēl neatradu precīzu tulkojumu žargona vārdiem kādos Krievijas ārsti nosauc savus pacientus. Bet vai pie mums ir kaut kas savādāk? – L.vergs).

Nē un vēlreiz nē! Bioloģisks, dzīvniecisks naids apvienots ar alkatību (jūs jau lasījāt cik tirgū maksā 1/5000 daļa grama šīs vielas) nepaiet garām mūsu un daudzām citām tautām, kurām nolemts būt par izejvielu, eksperimentālo materiālu vai labākajā gadījumā – lielgabalu gaļu.

Patiešām – saprāta miegs rada briesmoņus…

Raksta fragmentu tulkojums, no portāla:
http://www.kavkazcenter.com/russ/content/2006/08/08/46399.shtml

Kategorija: Derīgi zināt | Pievienoja: Janis_A (31.Dec.2008)
Skatījumu skaits: 945
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Pieteikšanās

Informaģentūra
TAUTASFORUMS
INFOWARS
ABOVE TOP SECRET
NATURALNEWS
GLOBALRESEARCH
DRUDGE REPORT
ECOCOLLAPS
PLANETA-MOJA
EARTH CHRONICLES
Statistika