Sākums » Raksti » Aisberga arhīvs » Derīgi zināt

Politika – tas ir leļļu teātris

http://www.aisbergs.lv/?p=18815

 

Politika – tas ir leļļu teātris

DERĪGI ZINĀT 03.12.2010

 

Mūsdienu politika – tas ir leļļu balagāns. Prezidenti, premjerministri, kancleri un citi politiskā cirka klauni tiek vadīti ar jūdu finansu mafijas stingro roku, kas ar gudru ziņu slēpjas aiz savu leļļu mugurām…

Arvien mazāk cilvēku tic tam, ka valstu politiskie līderi ir neatkarīgi politiskie darbinieki, kas cenšas realizēt savu un vēlētāju atbalstīto valsts attīstības koncepciju. Pat vecmāmiņas un vectētiņi tālajos lauku ciematiņos sāk saprast, ka pasaulē viss notiek ne tā kā vajadzētu, ka uz Zemes notiek absolūtas nejēdzības. …

.

* * *

Šobrīd daudzi cilvēki ir pārliecināti, ka, lai mainītu stāvokli valstī, pietiek nomainīt vienu līderi ar citu. Politiskā leļļu teātra vadītāji, caur savai kontrolei pakļautajiem masu informācijas līdzekļiem, šādu sabiedrības viedokli visnotaļ atbalsta.

Tauta iet uz vēlēšanām, balso par kādu politiķi un skatās, kas notiks. Ļoti drīz tauta redz, ka valsts vadītājs saka vienu, bet dara pavisam ko citu, bieži vien – diametrāli pretējo. Cilvēki ir sašutuši par šādu rīcību un nākošo reizi atkal cerību pilni balso par citu cilvēku. Bet valsts „attīstības” ģenerālā līnija nemainās. Šāda situācija atkārtojas atkal un atkal, nomainās paaudzes, bet pasaule arvien straujāk grimst finansiālajā verdzībā un tuvojas ekoloģiskai katastrofai.

Kad situācija saasinās un tautas sašutums pārsniedz kritisko robežu, politisko leļļu vadītāji uzrīda cilvēkus šīm pašu kontrolētajām lellēm. Tauta „nolaiž tvaiku” – gāž lelli no troņa vai pat soda to ar nāvi. Bet viņiem tūlīt tiek piespēlēta jauna lelle.

Protams, lelle ir dzīva un tai ir savas ambīcijas un vēlmes. Tā var būt arī vairāk vai mazāk piekāpīga. Nenozīmīgās detaļās šī marionete var demonstrēt pat patstāvību. Bet, ja pēkšņi lelle sapratīs, ka ir spējīga kaut ko mainīt un centīsies to darīt, politiskā leļļu teātra vadītāji to nekavējoties apstādinās.

Ir daudz veidu kā to izdarīt… Sākot ar nevainīgu seksuālu izklaidi ar „piespēlētu” sekretāri (atcerieties B.Klintonu un M.Levinsku) līdz piesegtai līdzekļu zagšanai no valsts kases vai dienesta stāvokļa izmantošanai (šeit var droši norādīt visu „politiķu” uzvārdus) savas labklājības vairošanai. (Papildus iepriekš minētajam vienmēr tiek atrasts paņēmiens kā politiskās marionetes piesiet „īsā saitē”. Atcerieties kaut vai „aplokšņu” skandālu, kad bija „jāierāda sava vieta” jaunajam p-rezidentam – tulkotāja piezīme).

Lai politisko marioneti nomainītu, leļļu teātra vadītāji pašu kontrolētajos masu informācijas līdzekļos izvērš pret to atmaskojošas informācijas kampaņu, kurā parāda šīs marionetes korumpētību un viņas milzīgos noguldījumus ārzemju banku kontos. Tas momentāni „atvēsina” šīs lelles galvu un tā aiziet, atbrīvojot vietu jaunai, paklausīgākai lellei.

Pret sevišķi nepaklausīgām lellēm pielieto radikālākas metodes – kā pret ASV prezidentu Dž. Kenediju, kurš bija sadomājis nacionalizēt Federālo Rezervju Sistēmu un nodot atklātībai ASV varas iestāžu kontaktus ar citplanētiešu pelēkās rases civilizāciju.

* * *

Raksta «Политика – это кукольный театр» fragmentus brīvi tulkojis Juris P.
Attēls un pilns teksts (krievu valodā): http://via-midgard.info/news/in_midgard/6994-politika-yeto-kukolnyj-teatr.html

.

Kategorija: Derīgi zināt | Pievienoja: Janis_A (03.Dec.2010)
Skatījumu skaits: 903
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Pieteikšanās

Informaģentūra
TAUTASFORUMS
INFOWARS
ABOVE TOP SECRET
NATURALNEWS
GLOBALRESEARCH
DRUDGE REPORT
ECOCOLLAPS
PLANETA-MOJA
EARTH CHRONICLES
Statistika